Autor Wątek: Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.  (Przeczytany 9399 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Veevoirus

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 30, 2004, 09:06:22 pm »
A ja walczę z komercją i wszystkie ich kawałki mam przez p2p lub takich,co kupili płyty :giggle:
W końcu mogę ich czasem posłuchać dla relaksu.Czasem trzeba odpocząć od ambitnej muzyki..lub mieć coś,co pobrzmi w tle.Dlatego zdecydowanie nie jestem wrogiem LP.Lepsza taka "britney" niż ta popowa
ie pozwól,by Cię sprzedali!!
Zrób im na złość i sprzedaj się sam!!
Last.fm

Anonymous

  • Gość
Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 30, 2004, 09:29:05 pm »
A mnei tam wisi czy muza napisana jest dla kasy czy nie, jak jest dobra. Ta moze najlepsza nei jest, ale mi sie podoba. Hammerfall tez nie jest najwyzsza polka, a podoba sie bardzo.
Natomiast Linkin Park lubie, bo lubie. Podoba mi sie. Ale nie twierdze, ze zespol jest genialny.

Anonymous

  • Gość
Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 16, 2004, 07:38:11 pm »
Cytat: "Ad'Ghe'Rheia"
Hammerfall tez nie jest najwyzsza polka, a podoba sie bardzo.
Natomiast Linkin Park lubie, bo lubie. Podoba mi sie. Ale nie twierdze, ze zespol jest genialny.


Interesujące jest to, że słuchając czegoś tak żałosnego w formie i treści, nazywasz Anathemę kiczem... Doprawdy, interesujące.

Offline Jovka

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 18, 2004, 01:50:28 pm »
Przepraszam bardzo jeśli to temat dla FANOW tego zespołu to dlaczego ktoś ich tak obraża nie podoba się to trudno !... Mi się podobały stare pisenki i płytyteraz raczej mniej lubię i mniej słucham ale ogoólnie zespół w porząsiu :)

Pozdrawiam
color=blue]Kropelka deszczy na listku zwisająca...
Samotne obumierające drzewo kołyszące się przez powiew wiatru...
Poranna rosa na wilgotnej trawie...
Wstaję...
Wychodzę na ogród...
Słońce wstaje ze mną...
Ulotna chwila szczęścia.[/color]

Offline burberry

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 20, 2004, 07:20:08 pm »
Ten temat to jest jakaś prowokacja.
Bóg Cię kocha

Offline Osqar

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 20, 2004, 07:31:06 pm »
Czasem zastanawia mnie jedno
Czemu ludzie którym nie podoba sie dana muzyka, od razu muszą wjeżdzać na nią, na tych którzy jej słuchaja itp.
Każdy ma swoje własne gusta.
Mnie osobiście tez wkurza postawa moich znajomych którzy niezłą beke sobie kręcą z 'Rhapsody'. Lubię posłuchać tego zespołu, mimo że wirtuozami nie są- aczkolwiek nie pozwala to na to, żeby inni mogli bluzgać to zespół, to tych którzy tego słuchają...
A z tygodnia na tydzień, zauważam że właśnie nawet w szeregach że tak sie wyraże 'Rockowo - Metalowych' panuje czasem wieksze rozróżnienie niz miedzy tymi ludźmi a słuchaczami innych gatunków muzycznych...
Coś jest nie tak...

Co do LP-
Nie jest to wybitne w żaden sposób, ale nie można też narzekać.
Jest to jeden z przykładów gdzie w prosty sposób można zrobić coś czego da się posłuchać.
b]Beware the elves...[/b]

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 20, 2004, 11:14:57 pm »
Gratka dla fanow Linkin Park - Mike Shinoda jest autorem remiksu "Enjoy The Silence", ktory ukaze sie na plycie Depeche Mode "The Remixes 81-04". Shinoda przyznal, ze jest wielkim fanem DM i uwaza ten zespol za jedena z najlepszych grup naszych czasow.  :)

Offline zim

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 21, 2004, 02:41:31 pm »
ja tam nie uwazam sie za fana LP (podobnie jak wielu zespolow ktore slucham) a slucham ich muzyki. owszem czesc kawalkow maja zenujacych ale czesc jaest naprawde dobrych nadajacych sie do sluchania. co do samych plyt to debiutancka byla jak najbardziej poprawna i rowna tak druga plyta (nie licze re-animation) jush nie jest tak dobra. do samej ich muzyki nic nie mam sam czasami lubie sie oderwac od core'owego i metalowego lomotu oderwac i wlasnie puszczam sobie 'slodkosci' w stylu LP, Nickelback czy Staind.
inna sprawa ze baardzo mnie irytuje ich postawa robienia z (prawie) kazdego kawalka na plycie singla. nie pamietam dokladnie ale ok chyba 8 mialo swoje teledyski. inna sprawa ze nie rozumie wydawania plyt typu re-animation ...co to ma w ogole byc?? plyta z remiksami mogla by byc co najwyzej dodawana jako bonusowa do digipackow czy jakichs limitowanych edycji za owszem wyzsza cene ale wydawanie tego jako pelnoprawnej plyty za ok 60PLN to jest nieporozumienie :x
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline ManiaC

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 21, 2004, 03:04:59 pm »
No zdcydowanie musze przyznać racje. Linkin Park ma głeboko gdzieś swoich fanów. Udowodniaja ta wiekszoscia swoich wywiadów. Fak faktem, ze daja naprawde  chuczne koncert ale mimo to ich działalności jest oschła i nader komercyjna. Komercja zjada ich już na każdym kroku i oby dla ich prawdziwych fanów nie zjadła ich do końca...  :|
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline zim

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 21, 2004, 03:09:15 pm »
'prawdziwi' fani tego zespolu to zapatrzone w pieknisiow gimnazjalistki. takze ManiaC-u sadze ze LP nie straca swoich fanek raczej nigdy. no chyba ze sie szybko zestarzeja i pomarszcza :P
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline ManiaC

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 21, 2004, 03:19:02 pm »
nie można sie smiać z fanów LP. Przecież oni staraja się być prawdziwymi młodymi i  gniewnymi metalowcami  :P  Szkoda tylko, że ja w LP od pierwszego usłyszenia dostrzegłem kilku chłopczyków chcacych zarobić troszczke sianka kosztem młodych ludzi, kórzy rozpoczeli dopiero co jak to wspomniał zim gimnazjum.... bez urazy dla fanów
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline Jovka

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 21, 2004, 05:13:56 pm »
Mania C - Po 1. Co jest złego w tym że LP chce robić muzykę dla pieniędzy - to ich sprawa, A jeśli jest ktoś fanem muzyki metalowej no to niech ich nie słucha i nie krytykuje. Po 2 spójrzmy na ich wcześniejszą muzykę nie była aż taka zła jak teraz "breaking the habbit" którą można nazwać popem. Mi to nie przeszkadza jeśli chcą tobić komercyjną muzykę to ich sprawa...

Pozdrawiam
color=blue]Kropelka deszczy na listku zwisająca...
Samotne obumierające drzewo kołyszące się przez powiew wiatru...
Poranna rosa na wilgotnej trawie...
Wstaję...
Wychodzę na ogród...
Słońce wstaje ze mną...
Ulotna chwila szczęścia.[/color]

Offline ManiaC

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 21, 2004, 07:06:18 pm »
1. Po pierwsze ja tu nie powiedziałem, że słucham metalu
2. Grajac komercyjna muzyke kapela tym samym obraża swoich fanów
3. Jak lubisz jak twoje ulubione kapele zmieniaja o 180 stopni klimaty to bardzo dobrze.
4 To jest moje zdanie na temat LP i jest ono negatywne
5. Wolność słowa  :)  

również pozdrawiam  :)
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Anonymous

  • Gość
Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 21, 2004, 07:15:50 pm »
Cytat: "ManiaC"

2. Grajac komercyjna muzyke kapela tym samym obraża swoich fanów


Hmmm... Ale jeżeli grają NAPRAWDĘ dobrą muzykę, to w gruncie rzeczy mogą zarobić sobie na chlebek, nieprawdaż? Oczywiscie LP nie dotyczy to w najmniejszym stopniu :)

Offline Clayman_

Linkin Park rules! Temat dla fanów zespołu.
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 21, 2004, 07:16:15 pm »
Cytuj
Grajac komercyjna muzyke kapela tym samym obraża swoich fanów

czym rozni sie muzyka komercyjna od niekomercyjnej?
btw:duzo znasz niekomercyjnych zespolow?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

 

anything