Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1091742 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1365 dnia: Czerwiec 29, 2014, 07:34:21 pm »
Bo mnie by to aż tak nie wkurzało, ale za każdym razem jak mam takie wgniecenie, to jest na dole i album nie chce stać na półce i potem jak jakiś wyciągam z półki, to resztę trzeba szybko podstawić czymś, bo się bulą jak karty.
<problemy posiadaczy półek z komiksami>

Skąd ja to znam? :wink: Obok półki z komiksami mam ciężarek, który podkładam zawsze przy wyciągnięciu dowolnego komiksu, bez tego dzieje się istne domino...

Edit: Ravelo wprowadziło z nowości 20 tom Żywych Trupów, jednak sklep nie objął tego tytułu 30% zniżką. Jutro ostatni dzień czerwca, kończy się ważność kodu promocyjnego oraz darmowej dostawy do kiosków Ruchu. Ogólnie lipa straszna, gdzie Batmany, Liga Sprawiedliwości, Sin City, Monster, Lucky Luke?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2014, 08:03:35 pm wysłana przez Itachi »

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1366 dnia: Czerwiec 29, 2014, 08:06:55 pm »

Edit: Ravelo wprowadziło z nowości 20 tom Żywych Trupów, jednak sklep nie objął tego tytułu 30% zniżką. Jutro ostatni dzień czerwca, kończy się ważność kodu promocyjnego oraz darmowej dostawy do kiosków Ruchu. Ogólnie lipa straszna, gdzie Batmany, Liga Sprawiedliwości, Sin City, Monster, Lucky Luke?

Jest szansa, ze jutro pojawi sie 30% na trupy, zauwaz, ze komiksy Taurusa poza Silasem nie sa przypisane do kategorii komiksy.
A nowosci Egmontu maja premiere dopiero za tydzien, wiec w Ravelo/arosie/proficie24 najwczesniej je zobaczysz w nastepny weekend, bo wtedy hurtownie wrzuca je do swojej oferty. Moze i Monster w tygodniu sie zalapie, we poniedzialek Hanami robi wysylke.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1367 dnia: Czerwiec 29, 2014, 08:11:28 pm »
W poprzednim miesiącu nowości Egmontu były w zapowiedziach jakieś 10 dni wcześniej (Imperium Pingwina, Żyd Fagin czy Parker od Taurusa), spodziewałem się więc identycznej sytuacji.

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1368 dnia: Czerwiec 29, 2014, 08:16:00 pm »
W poprzednim miesiącu nowości Egmontu były w zapowiedziach jakieś 10 dni wcześniej (Imperium Pingwina, Żyd Fagin czy Parker od Taurusa), spodziewałem się więc identycznej sytuacji.
Jestes pewien? Ja nie jestem przekonany. Sklep podawal date premiery pozniejsza, niz ta ktora sam Egmont ustalil. Komiksy wysylali duzo wczesniej, niz data rzekomej premiery wpisanej prze sklep.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1369 dnia: Czerwiec 29, 2014, 08:21:01 pm »
Nie pamiętam teraz jaką datę podawali, może i była późniejsza;)

Jestem jednak pewien, że Batek był wprowadzony wcześniej, bo sam wtedy byłem zdziwiony tym faktem.

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1370 dnia: Czerwiec 29, 2014, 08:22:48 pm »
Nie pamiętam teraz jaką datę podawali, może i była późniejsza;)

Jestem jednak pewien, że Batek był wprowadzony wcześniej, bo sam wtedy byłem zdziwiony tym faktem.

Na pewno byl wczesniej, ale jezli mnie pamiec nie zawodzi to jakies 3-4 dni wczesniej. Czyli jak premiera byla w poniedzialek to ok. piatku juz byl. I tak jest zazwyczaj w pozostalych sklepach niespecjalistycznych.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1371 dnia: Czerwiec 29, 2014, 08:27:49 pm »
Szkoda, bo fajna promocja przepadnie.

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1372 dnia: Czerwiec 29, 2014, 08:55:15 pm »
Szkoda, bo fajna promocja przepadnie.
Ale podobno ma byc przynajmniej jedna w miesiacu, specjanie dla komiksiarzy - tak zapowiadal ktos z ravelo u nas na forum. Trzeba sie przypomniec :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline vision2001

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1373 dnia: Czerwiec 30, 2014, 10:49:35 pm »
Kilka minut temu złożyłem zamówienie w http://www.nieprzeczytane.pl/ gdzie tytuły są czasem nawet o kilka złotych niższe niż w profit24.pl
Tylko, że właścicielami obu sklepów jest jedna i ta sama firma ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1374 dnia: Czerwiec 30, 2014, 11:49:13 pm »
Kilka minut temu złożyłem zamówienie w http://www.nieprzeczytane.pl/
Super! Mam tam kilka rzeczy w koszyku od jakiegoś czasu. Zdaj relację jak pakowanie, czy normalny karton, czy może taki miękki jak w Proficie, czy pakował cyrkolwiec, czy są bąbelki...itd. :)

Offline Dzungla

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1375 dnia: Lipiec 01, 2014, 08:11:10 am »
Na book depository niedostępne superhero to co chcę niestety... Na angielskim amazonie jest ale ceny wysokie, drożej wychodzi jak cena okładkowa $ :/


Jeszcze jakieś inne europejskie/angielskie sklepy sprzedające w podobnych cenach jak book depository ?

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1376 dnia: Lipiec 01, 2014, 08:30:02 am »
ebay?
forbiddenplanet.co.uk?
Niedostępne rzeczy są albo niedostępne, albo drogie.

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1377 dnia: Lipiec 01, 2014, 09:13:54 am »
Kupowal ktos kiedy na forbiddenplanet.co.uk?
Zastanawia mnie, ze jak dodam jakis produkt do koszyka i sie zaloguje i w adresie widnieje moj polski adres to shipping wychodzi: 0 funciakow + info INTERNATIONAL SHIPMENT - Please note that delivery will be calculated upon shipment of order. Czy oni sciagaja pozniej z karty naleznosc za wysylke, ale jej wysokosc nie jest znana podczas skladania zamowienia?
Jakies to dziwne jest.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Dzungla

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1378 dnia: Lipiec 01, 2014, 09:23:20 am »
ebay?
forbiddenplanet.co.uk?
Niedostępne rzeczy są albo niedostępne, albo drogie.
Niekoniecznie, to jest np. w takiej wyprzedażowej księgarni - tylko, że już 2gi angielski dyskont co mi nie chcę wysłać do Polski ! Mam tam kuzynów ale niewiadomo kiedy przyjada do kraju i wolałbym bezpośrednio do Polski.


http://www.bargainbooktime.co.uk - ciekawe czy aros i literacka też nie chcą wysyłać za granice

Offline Dzungla

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1379 dnia: Lipiec 01, 2014, 03:14:21 pm »
Kupowal ktos kiedy na forbiddenplanet.co.uk?
Zastanawia mnie, ze jak dodam jakis produkt do koszyka i sie zaloguje i w adresie widnieje moj polski adres to shipping wychodzi: 0 funciakow + info INTERNATIONAL SHIPMENT - Please note that delivery will be calculated upon shipment of order. Czy oni sciagaja pozniej z karty naleznosc za wysylke, ale jej wysokosc nie jest znana podczas skladania zamowienia?
Jakies to dziwne jest.


Odpowiedzieli coś takiego :
Unfortunately we are unable to inform you of shipping costs yet. We cannot give you this information until the item has been packaged up and weighed. Therefore, if you wish to order this item please add a note when you place the order to be informed of shipping costs. We will then email you the shipping costs when the item is ready to despatch. If at that point you feel the shipping is too high, you may simply cancel the order with no penalty.
 If ordering using paypal you will automatically receive a request for the shipping costs.

 

anything