Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1091903 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1410 dnia: Lipiec 10, 2014, 11:32:20 am »
Ja już nie biorę komiksów pocztą (tylko z Allegro), bo uszkodzenia to norma.
To powiem Ci, że wczoraj z bonito.pl odebrałem 4 pozycje w HC. Wszystko zapakowane w folię, więc wyglądało na egz. spod igły. Po rozpakowaniu dla jednego tytułu okazało się, że ma obity lekko grzbiety. A wcześniej kupowałem m.in. z profit24.pl i uszkodzenia też się zdarzały, ale nie we wszystkich paczkach (a tam wszystko do mnie szło InPostem). Zatem różnie to bywa.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1411 dnia: Lipiec 10, 2014, 11:49:57 am »
Bo wtedy nie mogłoby robić promocji z rabatem 40% (nie byłoby ich stać?).
Nie wiedziałem, że foli bąbelkowa jest taka droga. :)

Offline vision2001

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1412 dnia: Lipiec 10, 2014, 01:19:33 pm »
Nie wiedziałem, że foli bąbelkowa jest taka droga. :smile:
W milionach kilometrów w jakie musiałby być opakowywane komiksy zamawiających osób z tego forum to koszt rzędu dziesiątek tysięcy złotych! ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1413 dnia: Lipiec 10, 2014, 01:30:54 pm »
Bo wtedy nie mogłoby robić promocji z rabatem 40% (nie byłoby ich stać?).

Ta, bo zapewne obie te rzeczy są od siebie uzależnione... Na rabacie czy bez niego, folią bąbelkowa powinna być standardem.

W milionach kilometrów w jakie musiałby być opakowywane komiksy zamawiających osób z tego forum to koszt rzędu dziesiątek tysięcy złotych!

Najpierw sprawdź sobie ile kosztuje taka folia...

Offline vision2001

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1414 dnia: Lipiec 10, 2014, 01:31:52 pm »
Najpierw sprawdź sobie ile kosztuje taka folia...
Sam sobie sprawdź.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1415 dnia: Lipiec 10, 2014, 01:49:34 pm »
Sam sobie sprawdź.

Cięta riposta

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1416 dnia: Lipiec 10, 2014, 08:56:45 pm »
Czy ktos dowiadywal sie o ponowna dostepnosc pozycji egmontu w sklepie bonito. Wyslalem im maila z zapytaniem, ale moze ktos stad juz sie dopytywal co i jak u samego zrodelka :razz:
dzieki za odp
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline blackwaterpark

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1417 dnia: Lipiec 10, 2014, 09:44:38 pm »
Czy ktos dowiadywal sie o ponowna dostepnosc pozycji egmontu w sklepie bonito...

Mogę tylko napisać o jednej, ważnej pozycji, która się odnowiła na bonito: ''Zabójczy żart'' powrócił w dużej ilości egzemplarzy i fajnej cenie ( niestety, ja nie wytrzymałem nerwowo, pospieszyłem się i zamówiłem w Incal'u na Allegro  :biggrin: - a do tego dorzuciłem jeszcze, 7 tomów Sin City, coby paczka była odpowiednio dociążona  :lol: )

Offline Murazor

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1418 dnia: Lipiec 12, 2014, 09:40:14 pm »

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1419 dnia: Lipiec 15, 2014, 07:45:54 pm »
Odebrałem dzisiaj kolejną paczkę z Bonito, i jak zawsze jestem zadowolony. Polecam!

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1420 dnia: Lipiec 16, 2014, 12:38:32 am »
Przyszło mi zamówienie z Bonito i o dziwo wszystkie komiksy w przedoskonałym stanie. Było ich sporo, więc jestem naprawdę zdziwiony. Obok literackiej obecnie mój top.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1421 dnia: Lipiec 16, 2014, 01:08:27 pm »
W formie ciekawostki:

Ostatnio w sklepie Gildii była (jest nadal?) spora wyprzedaż komiksów. Kupiłem sobie w związku z powyższym 1,3 i 4 tom Loveless Azzarello. Przy okazji, po sprawdzeniu w internetowym sklepie Muchy, iż drugi tom jest dostępny, wysłałem zapytanie do Gildii, czy są w stanie mi ów tom sprowadzić. Dostałem odpowiedź, że to prawdopodobnie błąd w sklepie Muchy, gdyż cały nakład był u nich (tj. u Gildii).
Zaryzykowałem i złożyłem zamówienie na ww. tom w sklepie Muchy. Dziś dostałem maila od p. Christine (właścicielki Muchy AFAIK), że album został już wysłany.

Czekam teraz na paczkę, ale bądź tu człowieku mądry...

Offline Kris1982

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1422 dnia: Lipiec 16, 2014, 09:46:17 pm »
Drugi raz zamówiłem komiksy z Arosa i po raz drugi dostałem paczkę bez jednego zabezpieczenia co oczywiście spowodowało że kilka komiksów nie było w idealnej kondycji. Oczywiście podczas drugiego zamówienia zaznaczyłem że chciałbym mieć dobrze zabezpieczone komiksy ale jak widać nic sobie z tego nie zrobili. Nie polecam tam zakupów szczególnie że jest wiele innych zdecydowanie lepszych miejsc do zakupów.

Offline Koalar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1423 dnia: Lipiec 16, 2014, 10:10:24 pm »
Drugi raz zamówiłem komiksy z Arosa i po raz drugi dostałem paczkę bez jednego zabezpieczenia co oczywiście spowodowało że kilka komiksów nie było w idealnej kondycji.

To dziwne, bo mi z Bonito ostatnio zawsze pakują w papiery, które dają radę (ale biorę też kuriera).
Spróbuj może jeszcze z Bonito (to jest niemal to samo), jest tam niższy próg darmowej wysyłki (Aros - 499 zł; Bonito - 299 zł), do tego są rabaty za regularne kupowanie dochodzące do 5%. Teraz też jest lepsza promocja niż w Arosie (-33% zamiast -30%). Do 3 razy sztuka ;)
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1424 dnia: Lipiec 17, 2014, 08:27:11 am »
Ja polecam od siebie literacka.pl. Odebrałem ostatnio paczkę z 18 komiksami. Duża paczka, zabezpieczona bardzo dobrze (mimo braku "bąbelków") i wszystkie komiksy bez najmniejszych uszkodzeń. Ceny również bardzo atrakcyjne.