Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1092072 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DarekŻory

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1650 dnia: Wrzesień 08, 2014, 11:26:19 pm »
A jest taka sympatyczna księgarnia w moim mieście. Jeśli chodzi o ceny to taka literacka czy inne profity mogą się schować.


Czyli jaka. Też jestem ciekawy i w jakim mieście??

Offline vision2001

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1651 dnia: Wrzesień 09, 2014, 06:55:09 am »

Czyli jaka. Też jestem ciekawy i w jakim mieście??
Białystok.
Seklar?
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Murazor

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1652 dnia: Wrzesień 09, 2014, 07:22:01 am »
Też zamawiam w literackiej ale dziś rano jak porównywałem ceny to na każdym komiksie było około 10 zł więcej niż okładkowa  :???: ??:
Jakiś czas temu pisałem o tym, Literacka ma często błędy na parę godzin. A tu większość produktów niedostępna, a to pomyłki cen (np.: all-star superman za...304 zł, a mający stron 96 ;) ). Po jakimś czasie wszystko wraca do normy.

Offline dudi1212

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1653 dnia: Wrzesień 09, 2014, 10:44:21 am »
A ja kolejny raz wspomnę o Inbook.pl.

Znajomy kiedyś mi polecał, że strasznie tanio kupuje tam książki. W końcu sprawdziłem ceny komiksów i np. z nowości:

Batman Rok Zerowy za 50,38 zł - czyli 33 % rabatu.

http://www.inbook.pl/product/show/666509/ksiazka-batman-tom-4-rok-zerowy-tajemnicze-miasto-scott-snyder-ksiazki-dla-dzieci-i-mlodziezy-komiks

V jak Vendetta za 60,44 zł. Chyba też 33 %.

http://www.inbook.pl/product/show/666508/ksiazka-v-jak-vendetta-alan-moore-ksiazki-dla-dzieci-i-mlodziezy-komiks

Mnie ten sklep pasuje, bo robię odbiór osobisty i nie muszę dorzucać kolejnych zakupów jeśli potrzebuję np. jeden komiks.

Warto kupować już po premierze bo na stronie pojawiają się kilka dni wcześniej, ale wtedy cena jest wyższa. Np. ostatnio za Wonder Woman zapłaciłem ok. 54 zł, a po premierze była w cenie Batka.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1654 dnia: Wrzesień 09, 2014, 10:48:45 am »
A jest taka sympatyczna księgarnia w moim mieście. Jeśli chodzi o ceny to taka literacka czy inne profity mogą się schować. Dla przykładu "Człowiek, który się śmieje" kosztuje 44,63. Kłopotem jest jednak dostawa, bo jeżeli mnie pamięć nie myli to nie ma darmowej (nie korzystałem z tej opcji więc nie wiem, zawsze wybieram odbiór osobisty).
No to podziel się tą tajemniczą wiedzą na temat tej sympatycznej księgarni. Sympatyczna księgarnia powinna być wdzięczna, że zrobisz im reklamę.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1655 dnia: Wrzesień 09, 2014, 01:33:24 pm »
Ja po raz pierwszy chcę zamówić pakiet (Monster 2, Locke&key, Wonder Woman, Rok Zerowy, V jak Vendetta i Yans) w literackiej. Tylko nadal brakuje tam tytułu od Taurusa. Patrzyłem na profit 24, ale tam te klocki z codzienną zmianą cen są irytujące i podziękowałem. Raz cena jednego tytułu maleje, drugiego zaś rośnie i tak w kółko. Selkar jest do dupy, płacić 15 zł za przesyłkę to masakra, a w bonito rabat tylko 25%...

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1656 dnia: Wrzesień 09, 2014, 01:49:15 pm »
zaś rośnie i tak w kółko. Selkar jest do dupy, płacić 15 zł za przesyłkę to masakra

Jak dla kogo. Na 5 Yansach zwraca Ci się te 15 złotych z nawiązką. W Selkarze "Yans" kosztuje 63,75. Ja mam na miejscu także dla mnie inne księgarnie praktycznie nie istnieją. Poza tym, z tego co słyszałem, planują niedługo wprowadzić darmową wysyłkę.

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1657 dnia: Wrzesień 09, 2014, 02:54:50 pm »
Ach, więc to Selkar. Faktycznie, świetne ceny. Też sobie zamówię pakiecik jak tylko dojdzie Locke & Key do ich oferty.


Ale teraz widzę, że tam maksymalnie jedną książkę po okazyjnej cenie można zamówić, przy kolejnej cena już rośnie... albo ja coś źle robię.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2014, 03:08:19 pm wysłana przez Szekak »

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1658 dnia: Wrzesień 09, 2014, 03:24:44 pm »
Ale teraz widzę, że tam maksymalnie jedną książkę po okazyjnej cenie można zamówić, przy kolejnej cena już rośnie... albo ja coś źle robię.
Niestety jest tak jak piszesz. Oplaca sie to jedynie w przypadku odbioru osobistego i zlozeniu kilku zamowien osobno.
Chyba ze mozna zlozyc kilka zamowien i pozniej poprosic o ich polaczenie w jedno.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1659 dnia: Wrzesień 09, 2014, 03:28:14 pm »
Chyba ze mozna zlozyc kilka zamowien i pozniej poprosic o ich polaczenie w jedno.

Prawdopodobnie można. Trzeba napisać do BOKu. Zawsze odpisują.

Offline mack3

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1660 dnia: Wrzesień 09, 2014, 03:44:47 pm »
... u mnie w przegladarce ceny w Selkarze wyskakują dosc wysokie (np. Yans: 85 zł)... Czyżby już zmienili..?

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1661 dnia: Wrzesień 09, 2014, 03:58:36 pm »
Jak dostanie ktoś informację od Selkaru czy istnieje możliwość łączenia zamówień, to piszcie!
Ja napisałem maila z zapytaniem czy planują wprowadzenie darmowej dostawy od pewnej kwoty.

I jeszcze jedno info, dostałem odpowiedź od Literackiej w sprawie Locke&key, księgarnia nie dostała żadnej informacji od wydawcy. Więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1662 dnia: Wrzesień 09, 2014, 07:08:08 pm »
Tez czekam na Taurusa i KG w ofercie Literackiej  :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1663 dnia: Wrzesień 09, 2014, 08:43:25 pm »
Tez czekam na Taurusa i KG w ofercie Literackiej  :razz:
pzdr
Ale KG jest w literackiej juz od jakiegos czasu.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1664 dnia: Wrzesień 09, 2014, 10:31:33 pm »
pięciu tysięcy km na sekundę nie ma  :cool:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!