Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1092335 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline horror

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1665 dnia: Wrzesień 10, 2014, 05:16:59 am »

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1666 dnia: Wrzesień 10, 2014, 10:11:38 am »
Dostałem odpowiedź od Selkaru, że na razie nie mają możliwości, wprowadzenia darmowej dostawy od pewnej kwoty.

Edit: Odpowiedź księgarni na moje pytanie o łączenie zamówień.

Dzień dobry,
 w jednym zamówieniu może znajdować się tylko jedna pozycja w cenie promocyjnej. Nie ma możliwości zrealizowania zamówienia z kilkoma promocjami z jednym kosztem przesyłki.


Lipa straszna i faworyzowanie osób z Białegostoku (bez napinki :wink: ) i okolic.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2014, 01:55:52 pm wysłana przez Itachi »

Offline radef

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1667 dnia: Wrzesień 10, 2014, 05:14:25 pm »
I kolejny raz pochwalę sobie literacką.pl.
Dziś wysłali moją przesyłkę z kilkoma komiksami (i to dlatego, że przy okazji zamówiłem podręcznik dla młodszej siostry, bo inaczej już wczoraj przesyłka byłaby wysłana), na wszystkie komiksy, które zamówiłem zniżka 34,5% (sam Egmont). Kiedyś przynajmniej warto było zamawiać przez sklep.gildia.pl, bo wiadomo było, że przesyłka dojdzie 2-3 dni szybciej, teraz - niezależnie gdzie zamówisz i tak dojdzie tego samego dnia lub dzień później.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline mack3

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1668 dnia: Wrzesień 10, 2014, 05:37:46 pm »
Dostałem odpowiedź od Selkaru, że na razie nie mają możliwości, wprowadzenia darmowej dostawy od pewnej kwoty.

Edit: Odpowiedź księgarni na moje pytanie o łączenie zamówień.

Dzień dobry,
 w jednym zamówieniu może znajdować się tylko jedna pozycja w cenie promocyjnej. Nie ma możliwości zrealizowania zamówienia z kilkoma promocjami z jednym kosztem przesyłki.


Lipa straszna i faworyzowanie osób z Białegostoku (bez napinki :wink: ) i okolic.
Kolejny przykład jakiejś dziwnej, urzędniczej mentalności w stosunku do klienta, który chce zostawić pieniądze. Przecież nic nie tracą na łączeniu zamówień... no chyba, że zarabiają krocie na przesyłce i nie stać ich na promocyjną cenę + brak tego zarobku z przesyłki :wink: W takim wypadku nie ma chyba sensu brać tego sklepu w ogóle pod uwagę (o ile nie ma się możliwości odbioru osobistego).

Offline radef

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1669 dnia: Wrzesień 10, 2014, 05:41:23 pm »
Bo na selkar.pl jest tak.
Wchodząc z ceneo.pl lub nokaut.pl widzimy super-ekstra niską cenę. Ale tylko do pierwszego produktu, który zobaczymy. Reszta produktów, nawet wchodząc przez ceneo.pl lub nokaut.pl ma normalną cenę.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1670 dnia: Wrzesień 10, 2014, 05:54:01 pm »
Bo na selkar.pl jest tak.
Wchodząc z ceneo.pl lub nokaut.pl widzimy super-ekstra niską cenę. Ale tylko do pierwszego produktu, który zobaczymy. Reszta produktów, nawet wchodząc przez ceneo.pl lub nokaut.pl ma normalną cenę.

Faktycznie, niezły wał. Dla osób z możliwością odbioru osobistego można kupować, ale z wysyłką się już nie da  :cry:

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1671 dnia: Wrzesień 10, 2014, 06:09:49 pm »
Najlepszy wał to miałem ostatnio w Incalu. Jak coś dodawałem do koszyka, to nagle miało w koszyku wyższą cenę, niż na stronie produktu. A powinna być nawet mniejsza, bo mam dodatkowy rabat 3, czy tam 4% z ostatniego zamówienia i ma się zmieniać automatycznie. Jak się nie sprawdza koszyka przed wciśnięciem "zamów", to można się nieźle przejechać.

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1672 dnia: Wrzesień 10, 2014, 06:44:09 pm »
Bo na selkar.pl jest tak.
Wchodząc z ceneo.pl lub nokaut.pl widzimy super-ekstra niską cenę. Ale tylko do pierwszego produktu, który zobaczymy. Reszta produktów, nawet wchodząc przez ceneo.pl lub nokaut.pl ma normalną cenę.

Dlatego robi się zamówienia pojedyncze. A ceny są naprawdę super.

Death Mi też w Incalu podbija ceny w porównaniu z tymi podanymi i też miałem 4 procent z poprzedniego zamówienia.

Offline radef

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1673 dnia: Wrzesień 10, 2014, 07:21:53 pm »
Incal.com.pl na Facebooku
Cytuj
Uwaga! Mamy problem z wyświetlanymi cenami w koszyku.
 Podczas zakupów jedna cena jest na stronie komiksu, inna pojawia się w
 okienku podglądu koszyka, inna widnieje w koszyku podczas finalizacji
 zakupów. Pracujemy nad błędem wynikającym z dostosowania indywidualnych rabatów klienta. Jednak ceny po złożeniu zamówienia są prawidłowe (w mailu potwierdzającym zakup). W przypadku jakichkolwiek wątplilwości prosimy o kontakt.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1674 dnia: Wrzesień 10, 2014, 07:25:27 pm »
Horror
Kurcze, a mi ten komiks nie chcial sie wyswietlic hmmmm :razz:
dzieki za linka  :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline AvengerGT

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1675 dnia: Wrzesień 10, 2014, 08:52:15 pm »
Dlatego robi się zamówienia pojedyncze. A ceny są naprawdę super.
Jeśli ktoś kupuje jeden komiks od święta, albo jest "trochę" niecierpliwy i woli kupować na bieżąco, zamiast czekać aż się więcej pozycji uzbiera to i owszem. Wiem, już kiedyś o tym rozmawialiśmy  :smile: Na forum widzę jednak tendencję do dążenia do darmowej wysyłki.
Cena super, ale +15zł za wysyłkę do jednego albumu, dla kogoś kto tych komiksów "trochę" kupuje i musi kombinować żeby minimalizować koszta, to już mocno średni biznes.

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1676 dnia: Wrzesień 10, 2014, 09:00:33 pm »
Jeśli ktoś kupuje jeden komiks od święta, albo jest "trochę" niecierpliwy i woli kupować na bieżąco, zamiast czekać aż się więcej pozycji uzbiera to i owszem.

Nie o to chodzi. Ja robię 10 takich pojedynczych zamówień jednego dnia żeby skorzystać z rabatów.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1677 dnia: Wrzesień 10, 2014, 09:04:38 pm »
Ale odbierasz osobiście :wink:

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1678 dnia: Wrzesień 10, 2014, 09:05:54 pm »
Ale odbierasz osobiście :wink:

Wiadomo. Tylko z dojazdem mam kłopot, bo ta księgarnia jest aż na dworcu pkp.

Offline AvengerGT

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1679 dnia: Wrzesień 10, 2014, 09:06:46 pm »
Nie o to chodzi. Ja robię 10 takich pojedynczych zamówień jednego dnia żeby skorzystać z rabatów.
No tak, Tobie cały czas chodzi o odbiór osobisty. Fajnie masz z tym Selkarem :wink:

 

anything