Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1091150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1845 dnia: Październik 16, 2014, 11:44:07 am »
Ja rok rok mam natomiast taką samą sytuację z darmowym komiksem od gildii - nigdy nie potrafi trafić do przesyłki.  :badgrin:
Ja za to mam już kilka egzemplarzy. Jeśli kręcisz się w okolicach Nowowiejskiej w Wawie, to mogę wskazac Ci miejsce, w ktorym bedziesz mogl sobie wziac jeden egzemplarz.

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1846 dnia: Październik 16, 2014, 02:52:37 pm »
Bywam rzadko i niechętnie. Ale mogę się przełamać.  :roll:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Deg

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1847 dnia: Październik 16, 2014, 05:06:59 pm »
Ja rok rok mam natomiast taką samą sytuację z darmowym komiksem od gildii - nigdy nie potrafi trafić do przesyłki.  :badgrin:
Ha! Więc to nie tylko mój problem :wink: Ale muszę też pochwalić, w tym roku dostałem propozycję bezpłatnego dosłania tylko tego komiksu :smile:

Offline bld

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1848 dnia: Październik 16, 2014, 07:18:23 pm »
Kupowałem tam ostatnio 5 komiksów (kupony allegro :smile: ) i odbierałem osobiście. Każdy komiks zapakowany osobno (ale tez kupowałem osobno - każdy na innej aukcji, czasami po kilku dniach) w duży, solidny karton, bez żadnej folii bąbelkowej. 4 z 5 komiksów w stanie absolutnie idaelnym. Przy 5 - Yansie - jakby się bardzo uprzeć to można zauważyć, ze grzbiet taki trochę luźnawy... ale nie wiem czy to nie ogólna cecha tego wydania.
Ogólnie bardzo na plus.

Odbierałem też dziś osobiście z Liderii dwa zamówienia złożone klika dni po sobie. Komiksy były spakowane w kartony (Szninkiel i Funky Koval w jednym, Piotruś Pan w drugim). Wszystko stan igła, tylko Funky nie był w folii (bo nie jest).

Wcześniej brałem rzeczy głównie w Arosie i Bonito, ale te kupony z Allegro wygrały temat. Piotruś cena okładkowa 120zł, a ja zapłaciłem 58zł. :) Mega.

Offline Gre

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1849 dnia: Październik 17, 2014, 05:23:10 pm »
sory o jakich kuponach mowiecie??

fragsel

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1850 dnia: Październik 17, 2014, 05:34:53 pm »
zajrzyj do działu "wyprzedaże/promocje"
tam więcej o kuponach allegro (tu tylko wspomnę, że o 20 złotych taniej można kupować dzięki nim przy pomocy aplikacji mobilne allegro)

Offline Gre

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1851 dnia: Październik 17, 2014, 07:45:02 pm »
dzieki
zazwyczaj kupuje w centrum komiksu tam 25%
i raczej ciezko znalezc większa promocje:)
ale np na gildii mucha po festiwalu była 30% no to juz skorzystałem z tej opcji zawsze to kilkanascie złociszy;)

Offline dudi1212

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1852 dnia: Październik 17, 2014, 08:01:58 pm »
Ciężko znaleźć cenę niższą niż 25 % od okładkowej?

Czy ja dobrze rozumiem?

No nie...

Przecież tu ciągle są ostry dyskusje o tym gdzie jest rabat 33 %, a gdzie 34 %;)

Jedynie Mucha się wyłamała i standardowo max rabat to 25 % (chyba z wyjątkiem ostatniej promki na Gildii na Dark Victory), ale komiksy z Egmontu się kupuje z rabatem podchodzącym pod 40 %.

Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1853 dnia: Październik 17, 2014, 08:10:48 pm »
Przy zastosowaniu kuponu z allegro przekraczamy 50% - oczywiście w przypadku tytułów z dyskontów z tanią przesyłką.. Okładkowa 75 zeta (cena dyskontowa 52,50 zł)  - a z kuponem 32,50 plus przesyłka 0.99 zł. Szaleństwo.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2014, 08:18:09 pm wysłana przez starcek »
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Gre

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1854 dnia: Październik 17, 2014, 08:16:29 pm »
Ciężko znaleźć cenę niższą niż 25 % od okładkowej?

Czy ja dobrze rozumiem?

No nie...

Przecież tu ciągle są ostry dyskusje o tym gdzie jest rabat 33 %, a gdzie 34 %;)

Jedynie Mucha się wyłamała i standardowo max rabat to 25 % (chyba z wyjątkiem ostatniej promki na Gildii na Dark Victory), ale komiksy z Egmontu się kupuje z rabatem podchodzącym pod 40 %.



COOOOOO!?!?

hehheeh no nie jak to skąd???

Offline dudi1212

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1855 dnia: Październik 17, 2014, 08:18:12 pm »
No pewnie;)

Ja dzisiaj przy użyciu dwóch kuponów kupiłem Mroczne Zwycięstwo i Rzymskie Wakacje za 120 zł z przesyłką.

Biorą pod uwagę ceny okładkowe - 149 i 59 zł i doliczając 10 zł za wysyłkę, to jestem stówkę do przodu;)

Przy następnych kuponach chyba uzupełnię Asteriksy i Tintiny, jednak nie sprawdzałem na allegro czy Asteriksy są w dość atrakcyjnych cenach, bo w moich ulubionych sklepach są po ok. 13 zł.

W sumie biorąc pod uwagę, że mam plan osiągnąć dodatkowe 10 % rabatu w Inbooku (10 x zakupy po 200 zł) to też mogę wygenerować mega dobre ceny.

Przykładowo jakiś tytuł nowy z Egmontu z okładkową za 75 zł standardowo mogę u nich dorwać za ok. 50 zł. Od tego jeszcze 10 % i mamy 45 zł! W takich cenach nigdzie się już chyba nie dopadnie;) Jednak skrupulatnie powiększam rabat, bo na razie nie ma tylu tytułów, które by mi go wygenerowały.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline Gre

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1856 dnia: Październik 17, 2014, 08:26:15 pm »
No pewnie;)

Ja dzisiaj przy użyciu dwóch kuponów kupiłem Mroczne Zwycięstwo i Rzymskie Wakacje za 120 zł z przesyłką.

Biorą pod uwagę ceny okładkowe - 149 i 59 zł i doliczając 10 zł za wysyłkę, to jestem stówkę do przodu;)

Przy następnych kuponach chyba uzupełnię Asteriksy i Tintiny, jednak nie sprawdzałem na allegro czy Asteriksy są w dość atrakcyjnych cenach, bo w moich ulubionych sklepach są po ok. 13 zł.

W sumie biorąc pod uwagę, że mam plan osiągnąć dodatkowe 10 % rabatu w Inbooku (10 x zakupy po 200 zł) to też mogę wygenerować mega dobre ceny.

Przykładowo jakiś tytuł nowy z Egmontu z okładkową za 75 zł standardowo mogę u nich dorwać za ok. 50 zł. Od tego jeszcze 10 % i mamy 45 zł! W takich cenach nigdzie się już chyba nie dopadnie;) Jednak skrupulatnie powiększam rabat, bo na razie nie ma tylu tytułów, które by mi go wygenerowały.

masakra....ale te kupony działaj w taki sposób jesli rozumiem ze powyzej 50 zmniejsza o 20
to jakim cudem ??

Offline dudi1212

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1857 dnia: Październik 17, 2014, 08:29:27 pm »
No takim, że jak komiks okładkowo kosztuje np. 75 zł, a wystawiają go za 51 zł, a z wysyłką kosztuje np. 60 zł to bierzesz go za 40 zł.

Czyli zamiast 75 jest 45.

A tanie księgarnie - cała masa - Literacka, Profit24, Aros, Bonito, Inbook, Nieprzeczytane...
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1858 dnia: Październik 17, 2014, 08:40:09 pm »
Literacka jest na Allegro? Jakoś nie widziałem ich super zniżek, kiedy szukałem najtaniej różnych komiksów. Aros jest, ale Literacka?

Offline dudi1212

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1859 dnia: Październik 17, 2014, 08:47:29 pm »
A czy ja napisałem, że Literacka jest na allegro?

Odniosłem się do tego, że Gre kupuje ze zniżką 25 % i większą ciężko znaleźć.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

 

anything