trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1091612 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Deg

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1935 dnia: Listopad 03, 2014, 09:02:07 pm »
Też wydaje mi się to dziwne, tym bardziej, że miałem niedawno taką sytuację z "Człowiekiem-wilkiem" i nie było mowy o dopłacie  :???: Może warto wyjaśnić sytuację ze sklepem?

Offline Archie

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1936 dnia: Listopad 03, 2014, 09:41:09 pm »
Więc jak kolega Wyszu chce się podzielić swoimi obawami to ma do tego pełne prawo i nie jest to żadne przycośtacośtam.
Dla formalności nikomu nie zabierałem wolności wypowiedzi. Po prostu napisałem żeby Wyszu ochłonął, bo (dla mnie) w pierwszym poście robił igły z widły. On może publicznie ponarzekać, ja mogę to publicznie skomentować. Prosta sprawa.

Miesiąc temu składam zamówienie na kwotę która pozwala na bezpłatna wysyłkę, nagle okazuje się że wypada z zamówienia pozycja która powoduje iż za przesyłkę muszę zapłacić. Następnie następuje przesunięcie wysyłki o jeden dzień, a kolejna wieść jest taka że z powodu braku "Chew"( umiejscowienie go obok "Palestyny" sugeruje dostępność w grudniu) paczka znowu zostanie przesunięta w czasie.
Wyszu, teraz pokazałeś szerszy kontekst i rozumiem dlaczego postanowiłeś przenieść sprawę na forum. Jak się zbierze kilka takich drobnych rzeczy to mogą one człowieka podjudzić.

Może warto wyjaśnić sytuację ze sklepem?
Też tak uważam. Najlepiej co do wysyłki napisać do biura obsługi klienta i od razu upewnić się jak to z tym Chew.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1937 dnia: Listopad 03, 2014, 09:48:25 pm »
Po prostu napisałem żeby Wyszu ochłonął
Nie ma specjalnie po co ciągnąć tego tematu, ale dla formalności: zmyliły mnie użyte przekleństwa. ;-) Peace!

Offline Archie

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1938 dnia: Listopad 03, 2014, 10:01:56 pm »
Dla formalności: W pierwszym moim poście było jedno przekleństwo :wink: . Tamto jak i kolejne były używanie do podkreślenia komunikatu. fragsel już mnie hojnie za to "nagrodził". Foruming na krawędzi.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Wyszu

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1939 dnia: Listopad 03, 2014, 10:06:25 pm »

Najlepiej co do wysyłki napisać do biura obsługi klienta i od razu upewnić się jak to z tym Chew.


Tak też zrobię i wrócę z odpowiedzią.
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2014, 10:10:17 pm wysłana przez Wyszu »

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1940 dnia: Listopad 03, 2014, 10:08:47 pm »
[...] zmyliły mnie użyte przekleństwa. :wink: Peace!
Blaskowitz, po prostu nie jest kompetentny socjolingwistyczne. Wstydź się!!!


A swoją drogą, to bardzo wzruszyły mnie deklaracje wierności sklepowi Gildii. Naprawdę piękna sprawa :lol:

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1941 dnia: Listopad 04, 2014, 01:33:03 pm »
A co jest złego w tym, że ktoś lubi kupować w jednym miejscu? Że gdzieś indziej można taniej, to znaczy że frajer?

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1942 dnia: Listopad 04, 2014, 02:44:46 pm »
Przyszła mi dziś znów paczuszka z Bonito i znów jest wszystko doskonale. Jakąś dobrą passę mam od dłuższego czasu. Może to dlatego, że już nie zamawiam z profitu. :D

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1943 dnia: Listopad 04, 2014, 03:10:11 pm »
A co jest złego w tym, że ktoś lubi kupować w jednym miejscu? Że gdzieś indziej można taniej, to znaczy że frajer?
Jeśli Twoje pytanie odnosi się do mojego poprzedniego posta, to zapewniam Cię, że gdybyś ujrzał moją listę zamówień na Gildii, to albo byś nie zadał takiego pytania, albo zapytałbyś pytanie w stylu: "Kuki, czy jesteś dumny z tego, iż należysz do czołówki frajerów kupujących w Gildii?". Przedmiotowe "deklaracje wierności" rozbawiły mnie dlatego, iż ich forma przywodzi mi na myśl tandetne reklamy telewizyjne, w których uśmiechnięte twarze szczesliwej rodziny wypowiadają kwestie "Biedronka to mój sklep". Jak jednak wiadomo "twarze z reklamy" nie robią tego dlatego, aby podzielić się z odbiorcami swoim odkryciem, o co oczywiście nie posądzam wypowiadających się tutaj forumowiczów. 

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1944 dnia: Listopad 04, 2014, 03:12:11 pm »
Można napisać to jaśniej? Jak widać można. Tylko czemu za drugim razem?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1945 dnia: Listopad 04, 2014, 03:25:56 pm »
Można napisać to jaśniej? Jak widać można. Tylko czemu za drugim razem?
Po prostu masz inną wrażliwość na wykrywanie absurdalnego humoru niż ja. Co do Twojego pytania o "jaśniej", to wyobraź sobie stand-up, podczas którego ktoś z publiczności nagle wstaje i zadaje występującemu pytanie: Czy można jaśniej?

Offline amsterdream

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1946 dnia: Listopad 06, 2014, 04:04:11 pm »
Przydałby się temat gdzie nie kupować komiksów.

Pierwszy raz od dawna zrobiłem zakupy w sklepie gildii i komiksy jak zwykle przyszły zniszczone a ja znowu będę musiał tracić czas na bawienie się w reklamacje, odsyłanie i wkurwianie. Sposób pakowania to tam obecnie totalna amatorka. Jak można niemal 10kg komiksów owinąć byle jak jedną warstwą folii i wrzucić do kartonu bez żadnych wypełniaczy? Folii bąbelkowej to dają teraz tyle żeby chyba tylko była. Widać że komuś na sortowni paczka upadła na ziemię i rogi się ubiły. A wystarczyło  wrzucić trochę wypełniaczy i komiksy dotarłyby w idealnym stanie. Nie polecam tego sklepu nikomu, to były moje ostatnie zakupy tam.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1947 dnia: Listopad 06, 2014, 04:26:52 pm »
Przydałby się temat gdzie nie kupować komiksów.

Pierwszy raz od dawna zrobiłem zakupy w sklepie gildii i komiksy jak zwykle przyszły zniszczone a ja znowu będę musiał tracić czas na bawienie się w reklamacje, odsyłanie i wkurwianie. Sposób pakowania to tam obecnie totalna amatorka. Jak można niemal 10kg komiksów owinąć byle jak jedną warstwą folii i wrzucić do kartonu bez żadnych wypełniaczy? Folii bąbelkowej to dają teraz tyle żeby chyba tylko była. Widać że komuś na sortowni paczka upadła na ziemię i rogi się ubiły. A wystarczyło  wrzucić trochę wypełniaczy i komiksy dotarłyby w idealnym stanie. Nie polecam tego sklepu nikomu, to były moje ostatnie zakupy tam.
Amsterdream, naprawdę Ci współczuję nieudanych zakupów w sklepie Gildii i myślę, że nie tylko ja. Niemniej dobrze by było, gdyś również później napisał w tym wątku, jak przebiegała reklamacja i przede wszystkim - jak długo. Jak dla mnie, to właśnie postępowanie reklamacyjne jest przede wszystkim wykładnikiem jakości sklepu, poniewaz jeśli przebiega ono sprawnie, to wówczas kupujący ma zaufanie do sklepu. Wie bowiem, że jesli otrzyma uszkodzony towar (co zawsze może się zdarzyć nawet podczas zakupów w najlepszym sklepie), to nie musi się o to martwić, ponieważ bezproblemowo i szybko sklep załatwi sprawę (patrz np. Aros). Pamiętaj również, że jeśli będziesz odsyłał reklamowane komiksy, wówczas należy Ci się zwrot kosztów odsyłki.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2014, 05:38:07 pm wysłana przez KukiOktopus »

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1948 dnia: Listopad 06, 2014, 05:32:34 pm »
W ciągu trzech dni odebrałem trzy paczki z Bonito (dwie z Ruchu i jedną z poczty). Wszytko przyszło w jak najlepszym porządku.

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1949 dnia: Listopad 06, 2014, 05:35:36 pm »
Przydałby się temat gdzie nie kupować komiksów.

Na allegro od użytkowniczki BETIIS, betinka czy jakoś tak.