Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1092115 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1995 dnia: Listopad 07, 2014, 05:31:14 pm »
A w Geek Zone ktoś ostatnio kupował? Jak pakują? I ogólnie jak wspominacie zakupy u nich?

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1996 dnia: Listopad 07, 2014, 05:38:53 pm »
A w Geek Zone ktoś ostatnio kupował? Jak pakują? I ogólnie jak wspominacie zakupy u nich?

Ja kupowałem i dzieliłem się wrażeniami http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,73.msg1270749.html#msg1270749

Jeśli chodzi o pakowanie to z tego co pamiętam tylko zwykła folia, której i tak jest bardzo mało.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1997 dnia: Listopad 07, 2014, 05:47:00 pm »
Ale karton oprócz folii jest, co nie? Bo są tam dwa komiksy, które muszę mieć, a właśnie w tym sklepie wyjdzie mi najtaniej z tych trzech na krzyż miejsc, gdzie te komiksy w ogóle są...

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1998 dnia: Listopad 07, 2014, 05:49:14 pm »
Ale karton oprócz folii jest, co nie?

Jak niczego nie zmienili to jest. Ale bardzo "wymęczony" i  luzy były spore.

Bo są tam dwa komiksy, które muszę mieć, a właśnie w tym sklepie wyjdzie mi najtaniej z tych trzech na krzyż miejsc, gdzie te komiksy w ogóle są...

Nie zawsze "najtaniej" przekłada się na dobry stan, a po mojej przygodzie raczej nie polecam.

Offline dudi1212

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1999 dnia: Listopad 08, 2014, 10:37:20 am »
Od razu cud... Po prostu samedobreksiążki to spoko ziom jest, i tyle.

Jeśli zaś chodzi o cuda, to z doświadczenia wiem, iż się nie zdarzają. Co innego antycuda - te występują nagminnie, zgodnie z prawami Murphy'ego. Mam nawet na ten temat swoją teorię teologiczną, bazującą na twardych podstawach teorii chaosu deterministycznego i stabilności układów dynamicznych. Moją teorię być może kiedyś skonfrontuję z prawdami objawionymi głoszonymi w trakcie rekolekcji prowadzonych przez Ojca Nawimara i Brata Garfa :lol:

Witam w klubie. Ja zamówiłem u niego Catwoman i Mroczne Zwycięstwo. Przyszło po 3 czy 4 tygodniach po kilku upomnieniach.

I jak przyszło to róg Batmana rozwalony pod folią. Dziwne uszkodzenie. Czekam na info jak to będzie z reklamacją. Wysłałem mu zdjęcie.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2000 dnia: Listopad 12, 2014, 06:52:15 pm »
Chciałbym pochwalić sklep Geek Zone. Komiksy przyszły do mnie pocztą zapakowane w karton i bąbelki. Dotarły w bardzo dobrym stanie. Jakiś tam mega delikatnie uderzony rożek w tym większym, ale szybko go naprostowałem palcami i jest ok. :) Muszę też pochwalić wrocławski sklep Oaza Komiksu. Kupiłem u nich jakiś czas temu 7-8 komiksów w dwóch zamówieniach i również stoją na półce w bardzo dobrym stanie. Za pierwszym razem nie było problemów z tym, żeby moja siostra odebrała w dogodnym miejscu w centrum Wrocławia, a za drugim przyszły do paczkomatu. Również zapakowane w bąbelki i karton. Kupowałem w tych sklepach głównie komiksy, których albo w ogóle nie ma w dyskontach (IPN, Studio JG), albo przez długi czas nie było (Wydawnictwo Komiksowe, Mucha Comics), a miałem je dzięki Oazie i Geek niedługo po premierze. Oszczędziłem sporo kasy względem cen w sklepach, które nie wystawiają swoich komiksów na Allegro, bo wszystko było z kuponów. Jestem zadowolony.
W przypadku obu sklepów nie były to jakieś mega pancerne opakowania i nie wiadomo jak wielkie kartony, ale takie, które powinny być standardem na pewno. Karton i bąbelki zawsze na propsie.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2001 dnia: Listopad 12, 2014, 08:37:37 pm »
W poniedziałek odebrałem swoje zamówienie z Arosa i znów mam podobną wadę: http://zapodaj.net/14a9bb16bfb6c.jpg.html
Niby to nic wielkiego, ale za którymś razem to już można się zirytować, z uporem maniaka pakują tylko w sam karton. Nad kolejnym zakupem tam, będę musiał się już poważnie zastanowić.

Offline Archie

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2002 dnia: Listopad 12, 2014, 08:45:38 pm »
Itachi, pisałeś do nich i podsyłałeś zdjęcie?
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline blackwaterpark

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2003 dnia: Listopad 12, 2014, 08:50:53 pm »
W poniedziałek odebrałem swoje zamówienie z Arosa i znów mam podobną wadę

Nieźle puknięte...  :sad:

Mi (znowu!) się poszczęściło. Nadrabiam masowo zaległości; odebrałem dwie ciężkie przesyłki z Gildii i Bonito - bez uwag.
(Gildia dodatkowo owija folią bąbelkową, Bonito wypełnia ''strefy zgniotu'' pogniecionym papierem).

Itachi, powiedz: czy to paczka była uderzona, czy też można mniemać, że to osoba wysyłająca komiks zawaliła sprawę i taki bubel zapakowała (na Twoim miejscu rozważyłbym, mimo wszystko, pismo z prośbą o wymianę i zwrot kosztów Twojej przesyłki).

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2004 dnia: Listopad 12, 2014, 09:01:45 pm »
Orientuje się może ktoś jaki jest koszt wysyłki z tfaw.com jednego średniej wielkości omnibusa?

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2005 dnia: Listopad 12, 2014, 09:02:52 pm »
Itachi, pisałeś do nich i podsyłałeś zdjęcie?

Nie, ja strasznie nie lubię reklamować komiksów, robię to tylko wtedy kiedy jest to już niezbędne.

Itachi, powiedz: czy to paczka była uderzona, czy też można mniemać, że to osoba wysyłająca komiks zawaliła sprawę i taki bubel zapakowała (na Twoim miejscu rozważyłbym, mimo wszystko, pismo z prośbą o wymianę i zwrot kosztów Twojej przesyłki).

Nie mam pojęcia, ale karton nie miał jakiegoś wgniecenia. Nie chcę jednak tutaj oskarżać czy to Aros czy Pocztę.

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2006 dnia: Listopad 12, 2014, 09:10:05 pm »
Orientuje się może ktoś jaki jest koszt wysyłki z tfaw.com jednego średniej wielkości omnibusa?
Z tego co piszą - wysyłają kurierem (DHL bądź UPS). Znaczy - nie opłaca się, bo - mając doświadczenia z ebay - ceny zaczynają się od 200$.

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2007 dnia: Listopad 12, 2014, 09:17:04 pm »
Z tego co piszą - wysyłają kurierem (DHL bądź UPS). Znaczy - nie opłaca się, bo - mając doświadczenia z ebay - ceny zaczynają się od 200$.

A mi się wydawało, że to nie jest podany koszt wysyłki tylko suma zakupów, której nie należy przekraczać.

Offline raj666

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2008 dnia: Listopad 12, 2014, 09:20:00 pm »
Z tego co piszą - wysyłają kurierem (DHL bądź UPS). Znaczy - nie opłaca się, bo - mając doświadczenia z ebay - ceny zaczynają się od 200$.
Chyba nie do konca, zwykle kurier poawia sie jako jedyna opcja kiedy zamowienie przekroczy 200 $, wczesniej koszty sa mniejsze, choc tez liczone w dziesiatkach dolarow.
 A koszt najlepiej sprawdzic robiac zakup, przed placeniem pojawia sie opcja wyboru przesylki, przy niej mozna zawsze zrezygnowac.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2014, 09:23:18 pm wysłana przez raj666 »

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2009 dnia: Listopad 12, 2014, 09:23:56 pm »
rowniez ostrzegam przed betinka- TRAGEDIA
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

 

anything