Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1091206 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2025 dnia: Listopad 14, 2014, 11:33:52 am »
U mnie też był podwójny, ale na rogach był pojedyńczy tylko i do tego jakby po skosie, kurierzy dwa razy rzucili i nieszczęście gotowe. A wszystko przez ten nieszczęsny Garaż Hermetyczny.

Offline Pablos

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2026 dnia: Listopad 14, 2014, 01:11:14 pm »
Ja też wczoraj otrzymałem paczkę z Arosu. Wszystko w stanie idealnym ale może to dzięki temu, że wszystkie komiksy były w twardej oprawie.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2027 dnia: Listopad 14, 2014, 02:13:04 pm »
Ja w Aros i Bonito mam zawsze ten sam standard pakowania. Jeśli jest więcej komiksów, to paczka jest solidnie zapakowana, a jak są tylko np. 2, 3 sztuki to tylko kartonik i nic więcej. Reklamacja u nich (raz dopiero mi się zdarzyło) przebiegła ekspresowo i bardzo miło, zupełnie odmiennie od tej z Profitu24.

Offline veritius

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2028 dnia: Listopad 14, 2014, 03:10:22 pm »
We wszystkich tych księgarniach zwroty były błyskawiczne, Bonito i Aros zawsze na plus a Profit24 reklamacje rozpatrzyli w 2 dni i nawet mogłem odebrać stacjonarnie Supka.

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2029 dnia: Listopad 14, 2014, 04:13:30 pm »
Profit raz mi wysłał kuriera po towar, czyli super, a następnym razem gdy było coś nie tak, a w ich przypadku było coś nie tak przy każdym zamówieniu, powiedzieli że to była pomyłka i że samemu muszę odsyłać, czyli słabiutko. Pakowanie, adresowanie, latanie na pocztę to bardzo słaba forma reklamacji.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2030 dnia: Listopad 14, 2014, 10:27:43 pm »
Świeżo przed promocją zrobiłem zakupy, bo Pan Palacz powiedział, że promocji weekendowej w listopadzie nie będzie. He he heheh ehhh...  :roll:

Offline vision2001

Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2031 dnia: Listopad 14, 2014, 10:31:48 pm »
Świeżo przed promocją zrobiłem zakupy, bo Pan Palacz powiedział, że promocji weekendowej w listopadzie nie będzie. He he heheh ehhh...  :roll:
Masz prawo do odstąpienia od zakupów na odległość w ciągu 10 dni ;) Mieścisz się? Chce Ci się bawić w zwrot? ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2032 dnia: Listopad 14, 2014, 10:54:47 pm »
Masz prawo do odstąpienia od zakupów na odległość w ciągu 10 dni :wink: Mieścisz się? Chce Ci się bawić w zwrot? :wink:
Miałem taki niecny pomysł, ale w gruncie rzeczy kupiłem komiksy na których mi zależało i nie czuję żebym aż tak bardzo przepłacił. Po ludzku trochę mi przykro, ale to się zapije tanim winem. Reasumując - nie i nie. :smile: I tak na chwilę obecną na Multiversum kupuję tylko to, czego nie ma na komiksy.info.pl. :razz:

Offline adro

Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2033 dnia: Listopad 14, 2014, 11:14:48 pm »
dzieki za cynk, faktycznie sporo fajnych rzeczy.  :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2034 dnia: Listopad 15, 2014, 12:19:18 am »
Jakby ktoś pytał co szczególnie fajnego, to imo: Daredevil by Miller and Janson Omnibus HC za 275 PLN to jak wygrać na loterii. Ludzie płacili za ten komiks kilkukrotne przebitki jak był oop.
(Tak, wiem, że pewnie można taniej poobijany z amazonu czy innej zagranicy  :wink: )

Edit: dostałem potwierdzone info od maxiego, że tak, można taniej z zagranicy. :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2014, 12:35:07 am wysłana przez Blaskowitz »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2035 dnia: Listopad 15, 2014, 12:54:19 am »
I tak na chwilę obecną na Multiversum kupuję tylko to, czego nie ma na komiksy.info.pl. :razz:


Czyli bardzo dużo rzeczy?
perły przed wieprze

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2036 dnia: Listopad 15, 2014, 12:58:26 am »
Czyli bardzo dużo rzeczy?
:biggrin:
Inaczej: to, czego komiksy.info.pl nie może sprowadzić. Bo przecież wiesz, że na komiksy.info.pl należy wysłać zapytanie i wtedy masz sprowadzany towar pod siebie? I to w dobrej cenie? :wink:

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2037 dnia: Listopad 15, 2014, 01:06:00 am »
Wiem, ale moja opinia bierze się z tego, że jedna poważna zaleta Multiversum to ilość komiksów dostępnych na miejscu. Czasem komiks chcę mieć po 2 dniach (bo mnie najdzie fanaberia, że np. chcę więcej Chaykina to zamawiam takie Dominic Fortune, którego nie uświadczę nigdzie) a wtedy Multiversum jest niestety pierwszym i najsłuszniejszym wyborem.
perły przed wieprze

Offline Archie

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2038 dnia: Listopad 15, 2014, 02:01:57 pm »
Ja też przyłączam się do stwierdzenia, że warto robić zakupy w komiksy.info.pl (to czego nie ma tam kupuję w Atom Comics lub sprowadzam z mycomicshop.com). Co historii Blaskowitza z Multiversum to widzę, że nadal klient jest traktowany tam jako zło konieczne. Ja na szczęście już nie robię tam zakupów od ok. czterech lat, po tym jak kupiłem komiks nowy a dostałem z pościeraną farbą na obu stronach okładki. Po mojej reklamacji stwierdzono, że w regulaminie Multiversum pościerana farba jest równoznaczna z dobrym stanem :shock: . Sprzedawca Multiversum robił wszystko, żeby nie uznać mojej reklamacji. Powoływał się na przepisy i ustawy, które źle interpretował i podczas tego wszystkiego zmieniał regulamin sklepu na coraz bardziej niekorzystny dla mnie. Co najlepsze byłem klientem od około 2007/2008 roku, a w ciągu 6 miesięcy przed tą akcją wydałem ponad 2 tysiące złotych w 2 zamówieniach. Bardzo rozczarowałem się podejściem do mnie jako do klienta, a także samym faktem mieszania towaru dobrego z wybrakowanym i liczenie sobie za niego jak za produkt wolny od wad. Kiedy napisałem, że zostałem tak nieprzyjemnie potraktowany, że nie mam zamiaru już więcej robić zakupów w Multiversum i kieruję sprawę do rzecznika praw konsumenta dopiero wtedy nastąpiła nagła zmiana zachowania i pytanie jakie rozwiązanie byłoby satysfakcjonujące dla mnie. Wybrałem całkowite uznanie reklamacji, ale już więcej nie zrobiłem i nie zrobię tam zakupów, choćby sprzedawali komiksy po 1 zł.

Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2039 dnia: Listopad 15, 2014, 02:10:49 pm »
Pamiętam tę historię i jak najbardziej ją rozumiem (w sensie, że rozumiem Twoje podejście po), ale jako, że ja jakoś miałem zawsze dobry kontakt ze sklepem Multiversum (a też nie kupuje tam od niedawna) to trzymam się mojego standardowego kupuję wszędzie oprócz Komikslandii  :wink: 


Ale ja ogólnie mam farta do takich rzeczy, ludzie ciągle dostają przetyrane paczki z goodreads (sądząc po komentarzach w internecie, ale co ja wiem) a ja na przestrzeni lat nigdy nie miałem nic z nimi nie tak.
perły przed wieprze

 

anything