Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1091283 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pokia

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2040 dnia: Listopad 15, 2014, 03:28:10 pm »
Ja o mulitiversum nie mogę powiedzieć wiele bo nic tam jeszcze nie kupiłem. To znaczy nie miałem okazji kupić, bo nikt nie odpowiedział na moje pytania. Dwa razy próbowałem dowiedzieć się o ceny komiksów z ich listy zamówień specjalnych. Cóż, żadnej reakcji. Taka postawa skutecznie zniechęca mnie do robienia innych zakupów.

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2041 dnia: Listopad 15, 2014, 08:38:19 pm »
Archie
serio nie wzialbys takiego omnibusa za zlotowke, bez jaj :wink: :razz:
Btw fajnie, ze na forum wracaja starzy wyjadacze  :lol: :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Shinue

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2042 dnia: Listopad 15, 2014, 08:51:01 pm »
Dwie uwagi odnośnie do ostatnich zakupów:
- allegrowicz Betinka po 29 dniach czekania i jednym mailowym przypomnieniu łaskawie przysłał mi zakupiony komiks (Yans 1). Fakt, że solidnie zapakowany więc przyszedł w stanie idealnym.
- w księgarni Incal zamówiłem pakiet Asgard. po kilkudniowym przetwarzaniu zamówienia otrzymałem paczkę ale tom 1 okazał się być pościeranym zwrotem. nie reklamuję bo komiks już niedostępny ale niesmak pozostał.

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2043 dnia: Listopad 15, 2014, 09:27:20 pm »
zastanawiam sie, jakim cudem taka osoba jak betinka moze prowadzic sklep :razz: . Jakim cudem allegro nie reaguje na tyle negatywow(80 negow w 30 dni!!!!) :biggrin: . To w ogole jest chyba rekord na allu.
pzdr ps ja wciaz czekam na towar  :lol: (juz prawie miech)


tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2044 dnia: Listopad 15, 2014, 11:19:29 pm »
Kupuję regularnie w multiversum. Będę kupował tam dalej (w innych sklepach również).

Offline Archie

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2045 dnia: Listopad 15, 2014, 11:46:40 pm »
serio nie wzialbys takiego omnibusa za zlotowke, bez jaj :wink: :razz:
Właściciel Multiversum tak mnie wtedy zraził do siebie, że nie ma mowy żebym zostawił tam jakiekolwiek swoje pieniądze. Nawet najdrobniejsze. Wolę robić zakupy tam gdzie jako konsument jestem szanowany, a tak jest w komiksy.info.pl oraz Atom Comics.

Btw fajnie, ze na forum wracaja starzy wyjadacze  :lol: :razz:
Dzięki za dobre słowo. :razz:
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline freshmaker

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2046 dnia: Listopad 16, 2014, 10:33:41 am »
ja w multiversum kupuję coś od czasu do czasu już chyba 6 lat. też miałem tak rok przerwy po kiepskiej komunikacji, ale przekonałem się znowu i raczej teraz mogę wymieniać tylko pozytywne zaskoczenia. zresztą miałem okazję zamienić kilka słów z rafałem na mfkig. przemiły człowiek.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2047 dnia: Listopad 16, 2014, 12:37:45 pm »
ja w multiversum kupuję coś od czasu do czasu już chyba 6 lat. też miałem tak rok przerwy po kiepskiej komunikacji, ale przekonałem się znowu i raczej teraz mogę wymieniać tylko pozytywne zaskoczenia. zresztą miałem okazję zamienić kilka słów z rafałem na mfkig. przemiły człowiek.


W ogóle mam wrażenie, że w ciągu ostatniego roku/dwóch lat zrobił sie o wiele przyjemniejszy i profesjonalny przez to w kontaktach z klientem.
perły przed wieprze

Offline dagobert

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2048 dnia: Listopad 16, 2014, 02:56:55 pm »
Co historii Blaskowitza z Multiversum to widzę, że nadal klient jest traktowany tam jako zło konieczne. Ja na szczęście już nie robię tam zakupów od ok. czterech lat, po tym jak kupiłem komiks nowy a dostałem z pościeraną farbą na obu stronach okładki.

Mam podobne z Multiversum - ciężki, arogancki kontakt oraz identyczna sytuacja z "nowym" komiksem w stanie empikowych wycieruchów, czytanych po 50 razy oraz parę innych przypadków cyrklowca.
Zachęcony Waszymi opiniami wypróbuję może komiksy.info.pl.

- w księgarni Incal zamówiłem pakiet Asgard. po kilkudniowym przetwarzaniu zamówienia otrzymałem paczkę ale tom 1 okazał się być pościeranym zwrotem. nie reklamuję bo komiks już niedostępny ale niesmak pozostał.
Miałem podobne, kilkukrotne doświadczenia z Incalem. Dla mnie sklep jest skreślony.
 
to trzymam się mojego standardowego kupuję wszędzie oprócz Komikslandii  :wink:   

W Komikslandi zrobiłem swoje pierwsze zakupy komiksowe i dopiero potem zorientowałem się jak dałem bardzo się zrobić w konia  :lol: . Nigdy więcej!!!

Offline Archie

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2049 dnia: Listopad 16, 2014, 03:54:55 pm »
W ogóle mam wrażenie, że w ciągu ostatniego roku/dwóch lat zrobił sie o wiele przyjemniejszy i profesjonalny przez to w kontaktach z klientem.
Czyli odkąd na rynek weszło Atom Comics. :lol:

Zachęcony Waszymi opiniami wypróbuję może komiksy.info.pl
Asortyment sklepu internetowego jest mały, ale na szczęście tu wchodzi opcja indywidualnego zamówienia i jak napiszesz maila z dokładną listą komiksów, które Cię interesują to szybko dostaniesz wycenę.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2050 dnia: Listopad 16, 2014, 03:57:20 pm »
Czyli odkąd na rynek weszło Atom Comics. :lol:


Yup.
perły przed wieprze

Offline pokia

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2051 dnia: Listopad 16, 2014, 07:11:24 pm »
Mam podobne z Multiversum - ciężki, arogancki kontakt oraz identyczna sytuacja z "nowym" komiksem w stanie empikowych wycieruchów, czytanych po 50 razy oraz parę innych przypadków cyrklowca.
Zachęcony Waszymi opiniami wypróbuję może komiksy.info.pl.
Miałem podobne, kilkukrotne doświadczenia z Incalem. Dla mnie sklep jest skreślony.

Multiversum nie odpowiada na pytania, więc dla mnie to żadna zachęta do wydania kilku stów.

Natomiast w Incalu kupiłeł komiksy raz, bo tylko oni mieli je na stanie. Jednak na paczkę czekałem dwa tygodnie (mieli akurat przeprowadzkę). Niestety często zachowują się w Incalu jak spekulanci i mocno podnoszą ceny komiksów, jeśli to są akurat końcówki nakładów. Tak było m.in. w przypadku Powrotu Mrocznego Rycerza, zanim pokazał się dodruk. Tak więc Incala obchodzę szerokim łukiem.

Offline Spheres

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2052 dnia: Listopad 16, 2014, 08:32:57 pm »
Mam podobnie, sklepy które na końcówkach nakładów podnoszą mocno cenę, albo wystawiają na allegro z ceną większa niż okładkowa (o zgrozo) automatycznie wykreślam z miejsc do których zaglądam. :smile:
Co do zakupów ostatnio tylko literacka, ceny bezkonkurencyjne , pakowanie dość niezłe no i wysyłka dość szybka. Żeby mieli jeszcze asortyment muchy to już bym nigdzie indziej nie musiał zaglądać. 

Feldkurat

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2053 dnia: Listopad 18, 2014, 01:18:52 pm »

W ogóle mam wrażenie, że w ciągu ostatniego roku/dwóch lat zrobił sie o wiele przyjemniejszy i profesjonalny przez to w kontaktach z klientem.


Hm... to aż strach pytać jak było wcześniej ;) Ja niedawno zostałem potraktowany mocno z buta i postanowiłem sobie zakupy w Multiversum odpuścić :)

fragsel

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2054 dnia: Listopad 18, 2014, 01:27:47 pm »
o Boże...
ja to naprawdę chyba jestem w czepku urodzony, bo całe lata kupowałem w Multiversum i NIGDY nie miałem żadnych problemów...

podobnie jak z Arosem...

i Bonito...

I sklepem gildii...

 

anything