Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1091130 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2055 dnia: Listopad 18, 2014, 01:33:58 pm »
o Boże...
ja to naprawdę chyba jestem w czepku urodzony, bo całe lata kupowałem w Multiversum i NIGDY nie miałem żadnych problemów...

podobnie jak z Arosem...

i Bonito...

I sklepem gildii...

kłamiesz. po prostu nie zwróciłeś uwagi, że folia na komiksie była naderwana 3mm, albo że na tylnej okładce było wgniecenie szerokości 1,5 mm.
Po prostu nie zalezy Ci na idealnym stanie i nie zwracasz na takie uszkodzenia uwagi.
a to błond!
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

fragsel

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2056 dnia: Listopad 18, 2014, 01:59:44 pm »
{kontynuuje wstydząc się 3 sekund oburzenia zanim wyłapał sarkazm}

sorry chłopaki, bardzo was lubię, ale czasem jak tu czytam wpisy w tym temacie to mi się przypomina stary skecz Kabaretu Rafała Kmity "Tragedia na Żywo"...

a siebie nie zmienię. podoba mi się moje podejście w tej kwestii... wydaje się takie... szukam słowa... zdrowe?

Offline brzon

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2057 dnia: Listopad 18, 2014, 02:56:59 pm »
W Komikslandi zrobiłem swoje pierwsze zakupy komiksowe i dopiero potem zorientowałem się jak dałem bardzo się zrobić w konia  :lol: . Nigdy więcej!!!
W stacjonarnym kupowałeś czy internetowo? W stacjonarnym ceny to masakra...

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2058 dnia: Listopad 18, 2014, 06:56:02 pm »
Heh, dużo przez moją skromną osobę padło nieprzyjemnych (ale też i przyjemnych) słów pod adresem Multiversum. A tymczasem ja sobie pomailowałem z panem Rafałem, ciśnienie mi zeszło (a pisanie w nerwach, nawet jeśli niewielkich nigdy nie jest dobrym pomysłem) i muszę uczciwie przyznać że zawsze byłem zadowolony z zakupów w Multiversum. Na szczęście omijały mnie paczki z wycioranym towarem, wszystko było zawsze dobrze zabezpieczone i w efekcie 75% mojej obecnej kolekcji to właśnie od MVM. Kontakt nie jest może aż tak miły jak z Atomem czy z komiksy.info.pl (pan Pelc dzielnie znosi moje dziesiątki maili, bo zapomniałem jeszcze o ten czy tamten komiks zapytać  :lol: ), ale nie ma też co narzekać.
Co do sytuacji zapalnej - jestem w stanie bez problemów uwierzyć że akcja obniżkowa Multiversum wypadła spontanicznie (były już takie w tym roku) i właściciel nie miał na celu oskubania akurat mnie (bo i po co?). Mój bojkot też nie trwał długo - nowy omnibus z MVM już zamówiony. :lol:
Zachęcony Waszymi opiniami wypróbuję może komiksy.info.pl.
Spróbuj. Jeśli nie przeszkadza Ci, że trochę poczekasz na komiks, to nie widzę możliwości, żebyś nie był zadowolony z zakupów. :smile:

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2059 dnia: Listopad 18, 2014, 06:58:46 pm »
A którego zamówiłeś? Ja wydarłem (w ciemno) z atoma Tomb of Dracula vol. 3 i po początkowym rozczarowaniu dochodzę to wniosku, że te czarno-białe historię aspirują do czegoś więcej niż prostego komiksu rozrywkowego.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2060 dnia: Listopad 18, 2014, 07:04:01 pm »
Na razie to tajemnica, jak dojdzie wrzucę zdjęcie. :cool:

Offline dagobert

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2061 dnia: Listopad 18, 2014, 07:28:12 pm »
W stacjonarnym kupowałeś czy internetowo? W stacjonarnym ceny to masakra...
Niestety w stacjonarnym. Na szczęście moja świadomość trochę wzrosła od tamtego czasu.

Offline amsterdream

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2062 dnia: Listopad 19, 2014, 10:50:25 pm »
Amsterdream, naprawdę Ci współczuję nieudanych zakupów w sklepie Gildii i myślę, że nie tylko ja. Niemniej dobrze by było, gdyś również później napisał w tym wątku, jak przebiegała reklamacja i przede wszystkim - jak długo.

Reklamacja przebiegła wzorowo. Po odbiór uszkodzonych komiksów został przysłany kurier i gdzieś tak po tygodniu dotarły do mnie nowe egzemplarze w stanie idealnym.

Offline Nick Jackolson

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2063 dnia: Listopad 20, 2014, 05:42:18 am »
Na razie to tajemnica, jak dojdzie wrzucę zdjęcie. :cool:

Strzelam, że Alias :)

Offline Gazza

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2064 dnia: Listopad 20, 2014, 07:15:39 am »
W Komikslandi zrobiłem swoje pierwsze zakupy komiksowe i dopiero potem zorientowałem się jak dałem bardzo się zrobić w konia  :lol: . Nigdy więcej!!!
Ja u nich nie kupowałem na szczęście, ale oni kupili (?) przez allegro ode mnie - czekałem na (niemały) przelew  miesiąc, obecnie założyłem spór transakcyjny i wystąpiłem o zwrot prowizji - i w tym przypadku zachowanie delikatnie pisząc nieprofesjonalne - odradzam!!

Offline misiokles


Blaskowitz

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2066 dnia: Listopad 20, 2014, 11:23:51 am »
Strzelam, że Alias :)
Ten skarb, to zamówiony juz dawno. :) Jeszcze nie czytałem, ale jeśli faktycznie jest tak dobry jak Daredevil Bendisa... to jest bardzo, bardzo dobry. A to co ostatnio zamówiłem w MVM to trochę większy kaliber, ale też u większości forumowiczów raczej nie wzbudzi sensacji (bo to jednak zwykłe superhero jest).

Offline Archie

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2067 dnia: Listopad 20, 2014, 03:10:32 pm »
Tylko Illuminati z Avalonu wiedzą co to będzie. :cool:
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2068 dnia: Listopad 20, 2014, 05:14:55 pm »
Reklamacja w Arosie i Gildii przebiegła bez zastrzeżeń, jestem bardzo zadowolony. Co ciekawe druga paczka z Arosu była identycznie zapakowana, na szczęście jednak kurier to kurier, a nie poczta :wink:

Offline tokage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2069 dnia: Listopad 21, 2014, 09:58:08 pm »
Multiversum - po poczatkowym zachwycie, kupuję tam obecnie bardzo rzadko i głównie zeszytówki. Niestety, trochę za często trafiały mi się wycieruchy, których oczekiwałbym w jakimś komiksowym second-handzie a nie sklepie z nowymi komiksami. Kontakt z właścicelem bez zastrzeżeń.

Najlepszy na chwilę obecną dla mnie jest bookdepository. Ceny nie do pobicia, bez cmokaniny przy reklamacjach.

Komixy.info.pl właśnie testuję - pierwsze zamowienie złożone.  Ogólne pierwsze wrażenie - takie se. Ceny zachęcające ale mały wybór a kontem użytkownika cieszyłem się godzinę - teraz sklep wywala jakiś błąd ("użykownik zablokowany").  No ale zobaczymy.

 

anything