trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1090936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raskoks

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2100 dnia: Listopad 28, 2014, 04:01:17 pm »
Kupon nie jest tak długo ważny   :sad: , a dzięki BF można tam się nieźle obłowić..
wiem dlatego poszlo tam drugiego zamowienie zanim pierwsze jeszcze do mnei doszlo - w tym meisiacu jestem bankrutem ale pzoniej bym zalowal.

Offline radef

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2101 dnia: Listopad 28, 2014, 08:15:07 pm »
Aros mi imponuje.
Aros czy Bonito ZAWSZE odkąd pamiętam wysyła takie informacje odnośnie opóźnień, a na wiele zamówień zdarzyło mi się to chyba 3 razy.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2102 dnia: Grudzień 01, 2014, 11:36:43 am »
jak to jest z darmową wysyłką dziś ze sklepu Gildii ? wprowadzam zamówienie i koszta dostawy doliczają się normalnie :( coś źle robię czy to błąd strony sklepu ?

Offline Ty_draniu

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2103 dnia: Grudzień 01, 2014, 11:40:28 am »
może dlatego że darmowa wysyłka jest jutro
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2104 dnia: Grudzień 01, 2014, 11:50:32 am »
może dlatego że darmowa wysyłka jest jutro

komentarz z Facebooka sklepu Gildii: "już za chwilę i do północy we wtorek!" sugeruje start akcji dziś. również strona sklepu:

http://www.sklep.gildia.pl/news/1507

https://pl-pl.facebook.com/sklepgildia

edit: już jest OK :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2014, 11:54:31 am wysłana przez wujekmaciej »

Offline Ty_draniu

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2105 dnia: Grudzień 01, 2014, 11:54:25 am »
widać jeszcze coś robili, teraz już nie doliczają
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2106 dnia: Grudzień 01, 2014, 11:55:01 am »
widać jeszcze coś robili, teraz już nie doliczają

wyprzedziłeś mnie o 6 sek. :)

Offline wilk

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2107 dnia: Grudzień 01, 2014, 01:44:44 pm »
Zdaje się, że w Gdańsku Wrzeszczu powstała nowa stacjonarna księgarnia komiksowa. Strona internetowa jeszcze nie działa ale profil na FB tak.

https://www.facebook.com/HikariMangaComics/timeline

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2108 dnia: Grudzień 04, 2014, 06:34:18 am »
Pomimo skrajnych opinii testuję po raz pierwszy zakup w Multiversum. Jak na razie wszystko zgodnie z obietnicami na stronie - tyle, że wybrałem komiks dostępny w ciągu 1 dnia roboczego. W poniedziałek poszła wpłata, tego samego dnia potwierdzili saldo, a w środę wysłali. No to teraz tylko nerw w jakim stanie będzie oldschoolowy omnibus..
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline brzon

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2109 dnia: Grudzień 04, 2014, 07:44:47 am »
Pomimo skrajnych opinii testuję po raz pierwszy zakup w Multiversum. Jak na razie wszystko zgodnie z obietnicami na stronie - tyle, że wybrałem komiks dostępny w ciągu 1 dnia roboczego. W poniedziałek poszła wpłata, tego samego dnia potwierdzili saldo, a w środę wysłali. No to teraz tylko nerw w jakim stanie będzie oldschoolowy omnibus..
Czytałem na tym forum kilka negatywnych opinii o Multi, ale przeważają pozytywne, do których i ja się dołączam. Wszystko zawsze ok, terminowo, bez problemów, w świetnym stanie (jedna reklamacja tylko, ale wynikała z wady fabrycznej komiksu, wymiana bez problemu).
Ja za to testuję komiksy.info. Na etapie kontaktu mailowego wszystko wypas - szybki kontakt, ustalenie zamówienia. Zobaczymy jak z przesyłką.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2110 dnia: Grudzień 04, 2014, 01:30:51 pm »
Mnie w Multiversum i w komiksy.info.pl drażni przede wszystkim to, że nie mają opcji zapłaty kartą kredytową na zasadach PayU. Szkoda...

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2111 dnia: Grudzień 04, 2014, 04:53:37 pm »
Odebrałem zamówienie z Arosa, tym razem wszystko gra.

Ale ciekawszą akcję miałem z Merlinem, w dniu darmowej dostawy byłem pewien, że wszystkie opcje dostawy są gratisowe. Przez pomyłkę w sposobie płatności, kliknąłem na zapłatę przy odbiorze zamiast przelewem internetowym. Kwota wzrosła o 3 zeta, ale najgorsze było to, że nie miałem przy sobie kompletnie żadnej gotówki. Napisałem więc maila z prośbą o zamianę formy płatności, w tym samym czasie na pocztę przyszła wiadomość z prośbą o potwierdzenie zamówienia (bez tego podobno po 7 dniach, miało zostać anulowane). Postanowiłem poczekać na odpowiedź i nie reagować. Jakie było moje zdziwienie, kiedy następnego dnia rano zadzwonił kurier, że będzie do godziny z paczką za pobraniem. Poleciałem od razu do bankomatu, Merlin zrealizował moje zamówienie w ciągu 15 godzin! Nie wiem tylko w jakim celu żądają potwierdzenia zamówienia, skoro i tak wysyłają towar. Na mojego maila również nawet nie raczyli odpisać. Niby to nic wielkiego, ale wkurzyło mnie to poranne, gwałtowne wstawanie :smile:

Lokus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2112 dnia: Grudzień 04, 2014, 07:10:35 pm »
Mam takie pytanko.
Poszukuję kilku konkretnych zeszytów z USA, które są trudne do znalezienia. Nie poradził sobie ATOM, Komiksy.info, a Multiversum nawet nie zagajałem. Czy znacie jakieś miejsce, do którego mógłbym się jeszcze zgłosić?

fragsel

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2113 dnia: Grudzień 04, 2014, 07:16:12 pm »

Lokus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2114 dnia: Grudzień 04, 2014, 07:18:03 pm »
Jestem zielony w temacie. Pewnie już nieraz to tu padało, ale ten temat akurat regularnie omijałem. Jak to wygląda z kosztami wysyłki do Polski?

 

anything