Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1091194 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2115 dnia: Grudzień 04, 2014, 07:19:48 pm »
Mam takie pytanko.
Poszukuję kilku konkretnych zeszytów z USA, które są trudne do znalezienia. Nie poradził sobie ATOM, Komiksy.info, a Multiversum nawet nie zagajałem. Czy znacie jakieś miejsce, do którego mógłbym się jeszcze zgłosić?


Jeszcze tu sobie sprawdź


http://hobbymasters.pl/sprzedaz-1,Zeszyty.html


Ja ostatnio stamtąd wyrwałem Rise And Fall Of Shiar Empire HC i Supernovas HC

fragsel

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2116 dnia: Grudzień 04, 2014, 07:28:34 pm »
no nie jest tanio (ja tam kupowałem dwa razy i za każdym razem wysyłka podwajała koszty komiksów, a ponadto cena wysyłki się nie pokazuje przy zakupie z tego co pamiętam, bo już tam z rok nie kupowałem) ale myślałem, że nacisk jest na niedostępność komiksów które szukasz, a nie na koszty uciechy z ich posiadania ;)



Offline raskoks

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2117 dnia: Grudzień 05, 2014, 12:53:04 am »

Jeszcze tu sobie sprawdź


http://hobbymasters.pl/sprzedaz-1,Zeszyty.html


Ja ostatnio stamtąd wyrwałem Rise And Fall Of Shiar Empire HC i Supernovas HC
moge spytac po ile te dwa ohc dorwales? bo tez dopiero co je kupowalem na amazonowym markecie ale tanie jzu nie byly :(

Lokus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2118 dnia: Grudzień 05, 2014, 06:09:06 am »
no nie jest tanio (ja tam kupowałem dwa razy i za każdym razem wysyłka podwajała koszty komiksów, a ponadto cena wysyłki się nie pokazuje przy zakupie z tego co pamiętam, bo już tam z rok nie kupowałem) ale myślałem, że nacisk jest na niedostępność komiksów które szukasz, a nie na koszty uciechy z ich posiadania ;)
Mają 3 z 5 poszukiwanych przeze mnie zeszytów. W sumie kosztują 13 dolców, więc nawet jeśli mi podwoi tę kwotę za przesyłkę, to i tak biorę. Dzięki :)

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2119 dnia: Grudzień 05, 2014, 09:57:47 am »
moge spytac po ile te dwa ohc dorwales? bo tez dopiero co je kupowalem na amazonowym markecie ale tanie jzu nie byly :sad:


Supernovas nadal mają w ofercie za 112,50, Rise and Fall coś podobnie


http://hobbymasters.pl/X_MEN_SUPERNOVAS_HC,14548.htm




Offline raskoks

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2120 dnia: Grudzień 05, 2014, 10:54:18 am »
no to przeplacilem  :???: ale nie znalem tej strony - i w polsce tego nigdize nie bylo - dobrze wiedziec zeby tam do nich rzucac okiem :)

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2121 dnia: Grudzień 05, 2014, 11:00:37 am »
no to przeplacilem  :???: ??: ale nie znalem tej strony - i w polsce tego nigdize nie bylo

A Sprawdzałeś dokładnie?

http://multiversum.pl/p/1039/7545/x-men-supernovas-sc-marvel-comics-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

Offline Archie

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2122 dnia: Grudzień 05, 2014, 11:28:28 am »
i w polsce tego nigdize nie bylo - dobrze wiedziec zeby tam do nich rzucac okiem :smile:
To pisze się maila do Atom Comics lub komiksy.info.pl z zapytaniem czy dany komiks mogą sprowadzić i jaki będzie jego koszt. Najprostsze rozwiązanie :wink: . W samym Hobbymasters również też robiłem zakupy i również polecam ten sklep.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2123 dnia: Grudzień 05, 2014, 08:59:11 pm »
Bardzo lubię kupować w Multiversum. Tym razem zamówiłem tylko polskie komiksy, a paczka ponownie przyszła w pancernym stanie. Do tego do każdego egzemplarza koszulka, która przydaje się w późniejszym przechowywaniu. Widać, że Rafał Palacz traktuje to poważniej, niż tylko maszynowe ładowanie do kartonu i wysyłanie.

Offline Archie

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2124 dnia: Grudzień 05, 2014, 09:27:25 pm »
Itachi, dla porównania zrób sobie zamówienie w Atom Comics i komiksy.info.pl to zobaczysz co to dobrze zabezpieczone paczki (BTW: folia ochronna na zeszyty u wszystkich jest standardem). :wink:
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2125 dnia: Grudzień 05, 2014, 09:36:55 pm »
W Atomie swego czasu też złożyłem, post również był pozytywny :wink: Jednak jeśli sprawdzałem ceny komiksów, którymi byłem ostatnio zainteresowany to oferta Multiversum była po prostu lepsza.

Offline raskoks

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2126 dnia: Grudzień 06, 2014, 01:06:02 pm »
Itachi  duzo kasy wydalem w Multiversum - i nei moge zlego slowa powiedziec. Owszem komiksy info jest ok, Atom jak najbardziej - ale ze wzgledu na wielkosc oferty i ceny to multiversum wygrywa - i z wlascicielem mialem same dobre kontakty. Stanowczo polecam.

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2127 dnia: Grudzień 06, 2014, 01:14:24 pm »
Itachi  duzo kasy wydalem w Multiversum - i nei moge zlego slowa powiedziec. Owszem komiksy info jest ok, Atom jak najbardziej - ale ze wzgledu na wielkosc oferty i ceny to multiversum wygrywa - i z wlascicielem mialem same dobre kontakty. Stanowczo polecam.

Nie przesadzajmy już. Na komiksy.info jest dostępne to co na MVM, wystarczy wysłać maila. I to często jest dostępne taniej niż na MVM.

Offline bowman007

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2128 dnia: Grudzień 06, 2014, 03:25:23 pm »
jak oceniacie sklep DAMAR z allegro ?
Pytam, bo http://allegro.pl/prosto-z-piekla-moore-alan-camp-nowa-promocja-i4871179777.html dodatkowo można użyć kuponu i cena jest już naprawdę fajna. Nie wiem, czy nie poczekać na Arosa lub Bonito i mieć pewność, że raczej dobrze to spakują.

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2129 dnia: Grudzień 06, 2014, 04:40:09 pm »
jak oceniacie sklep DAMAR z allegro ?
Pytam, bo http://allegro.pl/prosto-z-piekla-moore-alan-camp-nowa-promocja-i4871179777.html dodatkowo można użyć kuponu i cena jest już naprawdę fajna. Nie wiem, czy nie poczekać na Arosa lub Bonito i mieć pewność, że raczej dobrze to spakują.
Pierwsza sprawa - nie daja dowodu zakupu. Nigdy. Chyba ze ich przycisniesz. Jak kupujesz francuski komiks od Taurusa czyli A4, 48 stron (lub wiecej) i miekka okladka, dostajesz folie bablekowa, albo cos w ten desen. Jak cos wiecej to karton. Bardzo duzy monus za brak elastycznosci podczas laczenia zamowien roznych uzytkownikow i problem ze zwrotem nadplaconej kasy.
Buk, Hodor i Dziczyzna