trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1092338 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jolan13

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2160 dnia: Grudzień 10, 2014, 06:41:38 am »
Widać z betinką nie ma reguły a ja po prostu miałem szczęście, że akurat moje nazwisko wylosowała z koszyka.

Offline DarekŻory

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2161 dnia: Grudzień 10, 2014, 12:42:16 pm »
No niestety, nie do końca. Też zamówiłem Ulotne Życia u Betinki.

Pisałem na tym forum, że nie warto kupować od tej pani. Powinno się stworzyć listę takich sprzedawców. Ku przestrodze.


Wydaje mi się, że skala zamówień przerosła możliwości tego użytkownika.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2014, 12:52:16 pm wysłana przez DarekŻory »

Offline Motyl

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2162 dnia: Grudzień 10, 2014, 04:25:50 pm »
To jeszcze wskaż, proszę, ten post, bo w odpowiednim wątku (Wyprzedaże / promocje) podobnego nie widzę.

Ale z informacji od innych forumowiczów zapewne zamierzasz korzystać. No cóż, gratuluję cebulackiej postawy.

Proszę  - http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,7484.3630.html

Od piątku do dzisiaj 25 rabatu na wszustko w empiku

Nie korzystam z promocji ogłaszanych na forum, zakupy w sklepie gildii, od wydawców na konwentach czy w aros/bonito uważam za satysfakcjonujące i sam śledzę promocje w tych sklepach.
A od cebulaków to wyzywaj swoją rodzinę, najlepiej mamusię i tatusia, że wychowali takiego chama. Należy im się.

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2163 dnia: Grudzień 10, 2014, 07:22:49 pm »
ja to nie wiem, po co tacy ludzie funkcjonuja na allu. Rozumiem przekrety na sprzecie rtv czy czyms takim(glosna sprawa etaty), ale przeciez na komiksach czy ksiazkach az takich pieniedzy sie nie "wyrobi"  :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Ty_draniu

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2164 dnia: Grudzień 10, 2014, 09:04:16 pm »
Gość, o którym pisali Pokia i Mefisto "wyrobił" koło 17 tys., głównie na komiksach i ksążkach.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Koalar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2165 dnia: Grudzień 10, 2014, 11:06:55 pm »
Proszę  - http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,7484.3630.html

Aha, to musisz wiedzieć, że jak piszesz "Podczas promocji weekendowej", to domyślnie jest to ostatni weekend.

Nie korzystam z promocji ogłaszanych na forum

Z tego forum dowiedziałem się o promocji empikowej

Samobój.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Motyl

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2166 dnia: Grudzień 11, 2014, 05:57:28 am »
Aha, to musisz wiedzieć, że jak piszesz "Podczas promocji weekendowej", to domyślnie jest to ostatni weekend.

Samobój.
Zaraz, zaraz ile mamy weekendów w roku? hmm, zastanówmy się, ja ci nie pomogę więc poproś jakiegoś przedszkolaka o pomoc w określeniu liczby, bo to przekracza twoje zdolności intelektualne :).
Samobój? Gdzieżby! skorzystałem z tej promocji, kupiłem tylko 35 filmów, które mnie interesowały, każdy w bardzo promocyjnej cenie 7,50, 8 książek fantastycznych, dwa garnki i 3 kalendarze na 2015 r. ze starymi warsami, bo były po 14,92- tak dla całej rodziny. Komiksów w empiku nie kupuje nawet gdyby przeceniali o 50%.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2167 dnia: Grudzień 12, 2014, 11:30:52 am »
Koledzy, czy ktoś z Was robi regularnie zakupy w sklepie Gildii (np. co najmniej 2 razy w miesiącu)? Pytam, bo ja zaopatruję się tam w większość tytułów, ale ostatnio otrzymałem w dwóch czy trzech ostatnich zamówieniach dość mocno uszkodzone komiksy, które musiałem reklamować. Na dodatek, mam wrażenie, że jakość pakowania od jakiegoś czasu znacznie się tam pogorszyła - bąbelkow tyle co kot napłakał, jakieś gorsze kartony, jakby wielokrotnie używane, dość czesto brak "stref zgniotu", itp. Czy też to zauważyliście, czy to może tylko ja mam jakiś niefart ostatnio?

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2168 dnia: Grudzień 12, 2014, 11:34:52 am »
Czy też to zauważyliście, czy to może tylko ja mam jakiś niefart ostatnio?

Nie tylko Ty. Jakość pakowania pogorszyła się znacząco po tej przeprowadzce i zmianie właściciela. Masz szczęście, że Dostałeś bąbelki bo zdarzały się paczki bez.

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2169 dnia: Grudzień 12, 2014, 11:45:55 am »
Bąbelki w Gildii to już chyba dawno nie są stosowane.  Ma wrażenie, że wszyscy przeszli tylko i wyłącznie na karton. Czasami podwójny i tyle..

A na allegro dawny Weltbild czyli lideria.pl potrafi mieć dobre ceny na komiksy.. Ostatnio mieli najtaniej Valeriana. Z kuponem wychodziło niewiele ponad 35 zeta.    :cool: To tak na marginesie.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2170 dnia: Grudzień 12, 2014, 12:19:15 pm »
No właśnie ja należę do tych frajerów, którzy świadomie przepłacają w Drogim Sklepie Gildii mając nadzieję, że dzięki temu otrzymają komiksy w stanie idealnym, a jesli już zdarzy się jakiś "wypadek przy pracy", to reklamacja zostanie załatwiona bezboleśnie i szybko. Okazuje się jednak, że rzeczywiście nadzieja jest matką głupich, bo ostatnio ze Sklepu Gildii otrzymuje komiksy uszkodzone, reklamacja potrafi ciągnąć się ponad miesiąc, a np. w dniu dzisiejszym czekam od rana na odpowiedz z BOKu Gildii na mój mail reklamacyjny, ale jak na razie ani widu, ani słychu. Wygląda na to, że Sklep Gildii ma w głębokim poważaniu nawet bardzo dobrych klientów, wydających u nich co rok grube tysiące (i to zwykle przepłacając), do których - wstyd mi się przyznac - niestety również ja należę.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2171 dnia: Grudzień 12, 2014, 12:49:15 pm »
..... a np. w dniu dzisiejszym czekam od rana na odpowiedz z BOKu Gildii na mój mail reklamacyjny, ale jak na razie ani widu, ani słychu. Wygląda na to, że Sklep Gildii ma w głębokim poważaniu nawet bardzo dobrych klientów, wydających u nich co rok grube tysiące (i to zwykle przepłacając), do których - wstyd mi się przyznac - niestety również ja należę.

Chłopie. Jest okres przedświąteczno zakupowy. Pewnie nie mają gdzie rąk włożyć taki mają zapierdziel. Mając do wyboru z jednej strony JEDNĄ reklamację , a z drugiej strony KILKADZIESIĄT przesyłek do wysłania (jeżeli klienci sa podobni Tobie, to pewnie za opóźnienia też ich zjadą), to logiczne, co wybiorą.
Sam czekam na jedną odpowiedź - ale czy dostanę ją dzisiaj, czy w poniedziałek - who cares? Jak nie dostanę jej po tygodniu - to owszem zacznę narzekać.
Ale kurna... "czekam kilka godzin, jak oni mogą?"
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2172 dnia: Grudzień 12, 2014, 12:53:47 pm »
Chłopie. Jest okres przedświąteczno zakupowy. Pewnie nie mają gdzie rąk włożyć taki mają zapierdziel. Mając do wyboru z jednej strony JEDNĄ reklamację , a z drugiej strony KILKADZIESIĄT przesyłek do wysłania (jeżeli klienci sa podobni Tobie, to pewnie za opóźnienia też ich zjadą), to logiczne, co wybiorą.
Sam czekam na jedną odpowiedź - ale czy dostanę ją dzisiaj, czy w poniedziałek - who cares? Jak nie dostanę jej po tygodniu - to owszem zacznę narzekać.
Ale kurna... "czekam kilka godzin, jak oni mogą?"
Ystad, czyzbys zakładał, że ludzie z BOKu Sklepu Gildii zajmują się pakowaniem paczek? Jesli tak, to zapewniam Cię, że się mylisz.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2173 dnia: Grudzień 12, 2014, 12:56:24 pm »
Ystad, czyzbys zakładał, że ludzie z BOKu Sklepu Gildii zajmują się pakowaniem paczek? Jesli tak, to zapewniam Cię, że się mylisz.

Cóż. Ja wiem, że jak jest sajgon w jednym dziale, to potrafi się przesuwać na jakiś czas kilka dni osoby z innych działów.
Ale tak jak zapewniłeś - pewnie się myle.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Holsten

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2174 dnia: Grudzień 12, 2014, 12:56:50 pm »
Bąbelki w Gildii to już chyba dawno nie są stosowane.  Ma wrażenie, że wszyscy przeszli tylko i wyłącznie na karton. Czasami podwójny i tyle..

  Ja osobiście jeszcze nie dostałem ze sklepu gildii komiksow, które nie byłyby zapakowane w bąbelki. 

 

anything