Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1090969 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Spheres

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2220 dnia: Grudzień 24, 2014, 10:42:49 am »
jak w temacie promocji skusiłem się na wieże BM w gildii, przyznam się że jestem trochę w szoku, gdyż w tym świątecznym natłoku komiksy zamówiłem wczoraj o godzinie 10 , a dzisiaj po 8 już był kurier z paczką :)
do tego pakowanie bardzo solidne jak widzę, owinięte wszystko bąbelkami
coś czuję, że gildia dołączy do moich stałych sklepów :)

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2221 dnia: Grudzień 24, 2014, 10:54:49 am »
Przestrzegam z korzystania z InPostu - o ile ktoś lubi szybką spedycję. SZEŚĆDZIESIĄT (60!!) godzin zajęło paczce samo wyruszenie w drogę z paczkomatu. Strach kiedy dotrze do mnie w tym tempie.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2222 dnia: Grudzień 24, 2014, 10:57:14 am »
Przestrzegam z korzystania z InPostu - o ile ktoś lubi szybką spedycję. SZEŚĆDZIESIĄT (60!!) godzin zajęło paczce samo wyruszenie w drogę z paczkomatu. Strach kiedy dotrze do mnie w tym tempie.

To chyba normalne w tym okresie. Ja swoje paczki otrzymałem dopiero po interwencji. Jedna z nich dotarła do mnie po sześciu dniach i to od momentu wysłania.

ramirez82

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2223 dnia: Grudzień 24, 2014, 11:06:47 am »
Cenię sobie Paczkomaty, ale chyba rzeczywiście na ten przedświąteczny okres, zamawiając na ostatnią chwilę, lepiej skorzystać z usług kuriera. Chyba tylko raz kurier u mnie miał opóźnienie, ale to było podczas bardzo obfitych opadów śniegu.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2224 dnia: Grudzień 24, 2014, 01:00:58 pm »
Poza okresem przedświątecznym Paczkomaty są absolutnie najlepsza formą dostawy. Ja bym w ogóle nie ryzykował zamówień przed samymi Świętami także dlatego, że przez duży natłok paczek kurierzy mogą się obchodzić z nimi mniej ostrożnie niż zazwyczaj.

Offline Archie

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2225 dnia: Grudzień 24, 2014, 05:09:05 pm »
Co do paczkomatów w tym okresie to ja prezent zamawiałem późnym wieczorem w poniedziałek, a dzisiaj przed południem miałem już paczkę.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline misio141

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2226 dnia: Grudzień 25, 2014, 10:43:07 pm »
To chyba normalne w tym okresie. Ja swoje paczki otrzymałem dopiero po interwencji. Jedna z nich dotarła do mnie po sześciu dniach i to od momentu wysłania.
w moim przypadku nie czekałem dłużej niż 30 godzin na dostarczenie paczki :) a też tuż przed świętami zrobiłem zamówienie
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Sokratesik

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2227 dnia: Grudzień 26, 2014, 03:31:33 pm »
nieprzeczytane.pl i czytam.pl - kupował ktoś w tych sklepach? Czy wszystko w porządku i jak pakują? Bo w Literackiej Yans nagle podrożał  :oops: i muszę poszukać gdzie indziej...

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2228 dnia: Grudzień 26, 2014, 03:33:57 pm »
Bo w Literackiej Yans nagle podrożał  :oops: i muszę poszukać gdzie indziej...

Wow, pierwszy raz widzę żeby w literackiej komiks był powyżej okładkowej (i to aż tyle). A może w sklepie gildii Kup?

ramirez82

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2229 dnia: Grudzień 26, 2014, 03:35:18 pm »
nieprzeczytane.pl i czytam.pl - kupował ktoś w tych sklepach? Czy wszystko w porządku i jak pakują? Bo w Literackiej Yans nagle podrożał  :oops: i muszę poszukać gdzie indziej...

Tutaj masz w dobrej cenie. O ile mowa o 2 integralu.

http://www.profit24.pl/Yans-Tom-2,product843711.html

Offline horror

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2230 dnia: Grudzień 26, 2014, 05:44:27 pm »
Wow, pierwszy raz widzę żeby w literackiej komiks był powyżej okładkowej (i to aż tyle). A może w sklepie gildii Kup?

blad. nie pierwszy raz zreszta na ich stronie. od czasu do czasu sie zdarzaja, a pozniej wszystko wraca po niedlugim czasie do normy.

Offline Ty_draniu

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2231 dnia: Grudzień 26, 2014, 06:28:34 pm »
W czytam.pl raz kupowałem książki, standard pakowania jak w arosie/bonito/ravelo czyli sam karton.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Sokratesik

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2232 dnia: Grudzień 27, 2014, 12:13:13 pm »
Akurat w paczkach z arosu/bonito miałem pełno papieru, żeby komiksy nie latały. Może faktycznie na literackiej to błąd. No nic - dzięki za podpowiedzi ;)

Offline stolek19

kupno komiksów
« Odpowiedź #2233 dnia: Grudzień 28, 2014, 03:30:05 pm »
Hejka all,
mam pytanko, czy orientuje się ktoś jakie są koszta wysyłki komiksów z tej strony http://www.instocktrades.com/ ??
szukam też chętnego z Krakowa lub okolic na wspólny zakup z tej strony, można było by podzielić koszt wysyłki na pół :)
Zainteresowanych proszę pisać na e-mail stolek19@tlen.pl

« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2014, 04:45:21 pm wysłana przez stolek19 »

Offline maximumcarnage

Odp: kupno komiksów
« Odpowiedź #2234 dnia: Grudzień 28, 2014, 03:37:32 pm »
Hejka all,
mam pytanko, czy orientuje się ktoś jakie są koszta wysyłki komiksów z tej strony http://www.instocktrades.com/ ??
szukam też chętnego z Krakowa lub okolic na wspólny zakup z tej strony, można było by podzielić koszt wysyłki na pół :smile:

Tutaj są ogólne informacje http://www.instocktrades.com/service.aspx
Jeśli chodzi o wysyłkę międzynarodową to z tego co pamiętam trzeba wrzucić produkty do koszyka i zobaczyć ile naliczy. Nie jest chyba zbyt tania.