Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1091115 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raskoks

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2235 dnia: Grudzień 29, 2014, 12:41:34 pm »
Hejka all,
mam pytanko, czy orientuje się ktoś jakie są koszta wysyłki komiksów z tej strony http://www.instocktrades.com/ ??
szukam też chętnego z Krakowa lub okolic na wspólny zakup z tej strony, można było by podzielić koszt wysyłki na pół :smile:
Zainteresowanych proszę pisać na e-mail stolek19@tlen.pl
Tak jak Ci pisalem na PW - sprawdz sobie dodajac do koszyka :). Ja jestem z Krakowa w zasadzie - z tym ze nie wiem czy jakos lepiej to wyjdzie przy laczonym koszcie. Nietety cena rosnie dosc mocno wraz z wielkoscia paczki.

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2236 dnia: Grudzień 31, 2014, 11:11:28 am »
Dzisiaj odebrałem najlepiej spakowaną paczkę z Bonito w historii moich zamówień w tym sklepie. Zamówiłem 5 komiksów i zdziwiłem się na początku, że karton jest taki ogromny. Po rozpakowaniu okazało się, że puste miejsca zostały szczelnie wypełnione szarym papierem do pakowania w ogromnych ilościach. Zajmował więcej miejsca niż same komiksy. Nic nie latało i nie miało prawa się obić. Komiksy przyszły w stanie idealnym. Mam nadzieję, że to nie jednorazowy wyskok i nie wrócą do wrzucania komiksów do zbyt ciasnych kartonów, bez żadnego wypełnienia.

Offline marceli

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2237 dnia: Grudzień 31, 2014, 11:16:20 am »
Moje ostatnie zamówienie z Bonito też przyszło tak zapakowane jak u Maxa.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2238 dnia: Grudzień 31, 2014, 01:41:09 pm »
Po raz pierwszy korzystałem z usług księgarni Lideria i niePrzeczytane. Od pierwszej z nich, odebrałem dzisiaj w Ruchu - Prosto z piekła (jest moc), a kurier przywiózł mi drugi tom Yansa. . Lideria zapakowała zwyczajnie, komiks przyszedł w idealnym stanie, jestem bardzo zadowolony. Z kolei paczka od niePrzeczytane była o wiele większa, w środku spora ilość szarego papieru, z zawartością wszystko ok. Polecam więc, jedną i drugą :wink:


Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2239 dnia: Styczeń 01, 2015, 10:51:03 pm »
A ja mam problem z dwoma paczkami w Ruchu. Według regulaminu mam na odbiór 5 dni roboczych licząc od dnia następnego po tym, w którym przyszedł sms. A do mnie oba smsy doszły w Wigilię, czyli 24.12. I nawet podjechałem do tego Ruchu od razu w Wigilię po paczki, ale choć na stronie Ruchu jest napisane, że do 16:00, to ok 13:15 był zamknięty. No, ale nic, mam przecież jeszcze 5 dni roboczych. 25, 26, 27 i 28 wiadomo - Święta i weekend. Więc pierwszy roboczy jest dopiero 29.12. Ale się rozchorowałem i nie mogłem odebrać ani 29, ani 30, ani 31. 1 stycznia jest znowu święto i kiosk zamknięty, więc przepadły 3 dni robocze i powinny mi zostać 2. Czyli jutro 2 stycznia i po weekendzie 5 stycznia, czyli poniedziałek. Ale wchodzę dziś na stronę Ruchu, wklepuję numery paczek i oba mają status "powrót do ekspedycji". No to im napisałem ładnego maila jak to zastałem zamknięty kiosk o 13:15 w Wigilię (choć miało być otwarte do 16:00), ale ze zrozumieniem, że mogła wcześniej zamknąć, bo Święta i w ogóle. Ale dlaczego potraktowali któreś z dni 25-26 grudnia i 1 stycznia jako robocze, to już tajemnica... Ja już dzisiaj zdrowy, po paczki chcę jutro pędzić, ale ni ma...

Offline Ty_draniu

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2240 dnia: Styczeń 01, 2015, 11:24:26 pm »
Zależy jak liczyć te robocze. Od poniedziałku do piątku, czy dni w których czynny jest kiosk. Większość jest czynnych od poniedziałku do soboty, niektóre też w niedziele. Jeśli taki wybrałeś, to licząc 27 i 28 te 5 dni się zebrało.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2241 dnia: Styczeń 01, 2015, 11:30:00 pm »
Nie, nie, w regulaminie Ruchu jest wyraźnie napisane, że pon-pt. I to nie jest ten kiosk w mieście, gdzie zawsze odbierałem (który jest czynny też sob i nd), tylko na wiosce, więc de facto w ostatnich dniach on naprawdę był maksymalnie te 3 dni otwarty.

Offline Ty_draniu

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2242 dnia: Styczeń 01, 2015, 11:30:42 pm »
No właśnie doczytałem ten regulamin, widać w kiosku się nie zapoznali.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Pablos

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2243 dnia: Styczeń 02, 2015, 10:20:46 am »
Ostatnio odebrałem dwie przesyłki - z Gildii i Literackiej.
Obie wzorowo zapakowane (karton, folia). Polecam oba sklepy.

Offline perek82

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2244 dnia: Styczeń 12, 2015, 05:13:51 pm »
Właśnie odebrałem pierwszą przesyłkę z komiksy.info (m.in. Miracleman, Punisher MAX Aarona) i jestem mega zadowolony. Zapakowane w pancerny, idealnie dopasowany karton. Wszystko doszło w idealnym stanie. No i ceny wyraźnie niższe niż w większych sklepach.
Myślę, że jeszcze parę zamówień tam złożę.
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2245 dnia: Styczeń 14, 2015, 07:18:33 pm »
Informacyjnie - dostałem ze sklepu Gildii maila o załapaniu się na Program Rabatowy. Jak ktoś tamoj kupował sporo w ostatnim czasie, to niech się chwilę wstrzyma z zakupami, coby również się na zniżki załapać http://www.sklep.gildia.pl/news/1229 .

endriu84

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2246 dnia: Styczeń 14, 2015, 07:46:02 pm »
Z takimi rabatami lepiej się od razu do konkurencji skierować - bez rabatu będzie taniej, niż w gildii.
Pamiętam, ze zalapalem się rok temu na ten zacny program rabatowy, a w takiej literackiej moglem wszystko kupić taniej bez rabatu.

Offline burberry

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2247 dnia: Styczeń 14, 2015, 09:00:58 pm »
A propos Gildii, to zniknęła promocja na komiks tygodnia.
Bóg Cię kocha

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2248 dnia: Styczeń 14, 2015, 09:27:04 pm »
A propos Gildii, to zniknęła promocja na komiks tygodnia.

Już jest, sprawdź.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2249 dnia: Styczeń 15, 2015, 07:46:32 am »
Informacyjnie - dostałem ze sklepu Gildii maila o załapaniu się na Program Rabatowy. Jak ktoś tamoj kupował sporo w ostatnim czasie, to niech się chwilę wstrzyma z zakupami, coby również się na zniżki załapać http://www.sklep.gildia.pl/news/1229 .

Żeby ten rabat łączył się z normalnymi zniżkami to byłoby pięknie, a tak ceny i tak wyższe niż u konkurencji.

 

anything