trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1091233 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thiago

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2565 dnia: Maj 12, 2015, 11:05:20 am »
Skoro Gildia leci w kulki, to może faktycznie przemyślę zakup Hawkera, Wilczej gontyny i nowego Moore`a w tej Komikslandii. 19 zł piechotą nie chodzi. Choć cholera szkoda tego darmowego komiksu Stefańca. Ale jeszcze bardziej szkoda będzie jak mi Gildia załatwi Hawkera, Moore`a i Gontynę.


Komiksolandia i Gildia mają tą samą cenę na komiks Moorea o co chodzi? Trzeba czekać jak aros czy bonito wykupią nakład.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2566 dnia: Maj 12, 2015, 11:17:16 am »
Komiksolandia i Gildia mają tą samą cenę na komiks Moorea o co chodzi?
Bo Komikslandia zmieniła cenę, o czym pisałem tu: http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,36511.msg1300738.html#msg1300738

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2567 dnia: Maj 12, 2015, 11:18:33 am »

Komiksolandia i Gildia mają tą samą cenę na komiks Moorea o co chodzi? Trzeba czekać jak aros czy bonito wykupią nakład.

nie wykupią, obecnie nie mają niczego z katalogu studia.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2568 dnia: Maj 12, 2015, 02:00:30 pm »
A tak się pożalę, a co. Odebrałem Ekspedycje ze sklepu gildii i cóż po pierwsze były trochę podniszczone tzn. obite rogi, a po drugie poprosiłem w komentarzu o dopisek do autografu. To, że wpisu, o który poprosiłem nie ma to rozumiem (w końcu P. Polchowi mogło się przecież nie chcieć dać od siebie nic więcej poza minimum), natomiast szkoda, że mając ponad miesiąc czasu nikt ze sklepu gildii nie pofatygował się z informacją, że taka prośba nie może zostać spełniona. Zawsze byłaby to jakaś informacja, a tak żyłem w przeświadczeniu, że wpis będzie a tymczasem dupa zbita. Ani odpowiedzi ze sklepu ani wpisu, czyli totalnie zignorowanie mojego komentarza do zakupu. Niby drobnostka, ale trochę szkoda.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2569 dnia: Maj 12, 2015, 07:38:24 pm »
Tak na logikę - skąd mogli to wiedzieć miesiąc wcześniej? Z drukarni egzemplarze przyjechały do podpisu ok. 30 kwietnia. Dopiero wtedy je rzucili Polchowi. A to czy (nie)dał od siebie coś ekstra wyszło w praniu przy podpisywaniu. A potem zapieprz z pakowaniem i wysyłaniem.

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2570 dnia: Maj 12, 2015, 08:30:31 pm »
Przecież to manufaktura była - jeszcze mial dymki, chmurki i dedykacje wpisywać? Bez szans.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2571 dnia: Maj 12, 2015, 09:33:29 pm »
Dlatego nie mam żalu o brak wpisu tylko bardziej o to, że nie było żadnej odpowiedzi. Wystarczyło napisać, że nie ma szans czy, że jeśli będzie możliwość to się postarają. Cokolwiek. Zabrakło mi kontaktu. Pewnie, że to pierdoła, ale nikt nie lubi być ignorowany :) padło pytanie klienta powinna być odpowiedź.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2572 dnia: Maj 16, 2015, 12:26:16 pm »
Dosyć sporą przesyłkę dostałem od nieprzeczytane.pl i wszystko bezbłędnie zapakowane. Styl bym powiedział pakowania jak literacka. Kiedyś zamawiałem na nieprzeczytane pojedyncze sztuki to niestety standardowo pakowane były w sam karton.
Dostałem również przesyłkę z Bonito. Zamiast jednej pozycji inna(myślałem że dostałem gratisa :lol: ). Oraz pierwszy raz od nich ubity róg. Słyszałem o genialnym sposobie reklamacji od nich więc zobaczymy w poniedziałek jak to będzie. Jeden kurier ma zabrać inny przynieść.
Na ten okres czasu zamawiam nowości tylko w nieprzeczytane(38% rabatu robi swoje). A reszta niszy w gildii. No chyba że pojawią się jakieś tytuły 40%/50% w bonito.

Offline AvengerGT

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2573 dnia: Maj 16, 2015, 03:43:59 pm »
Również jestem zadowolony z jakości pakowania i stanu egzemplarzy zakupionych w niePrzeczytane. Napisałem im notkę, że oczekują solidnego pakowania i efektem było rozpakowywanie pięciu komiksów dobre dwie minuty. W dodatku sprawdziłem wczoraj ceny albumów jakie kupiłem u nich tydzień temu i część z nich okazała się być jeszcze tańsza. Aktualnie cenowo (jak i jakościowo w moim przypadku) rewelacja.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2574 dnia: Maj 16, 2015, 08:50:07 pm »
Też jestem zadowolony z mojego pierwszego zamówienia w Nieprzeczytane.
Zamówiłem zaledwie 3 chude komiksy (Jeremiah #4 i #5 + Blueberry #4), a były zapakowane w dwa kartony. Każdy z kartonów taki podwójny, więc pakowanie tak jakby poczwórne. Plus wszystko to w grubej folii. Ruch oczywiście nie jest Poczta, więc nawet pudełka doszły w super stanie, nie mówiąc o komiksach. Także sorry Aros, bez allegrowych kuponów Nieprzeczytane ma u mnie fory, bo lepsze ceny i podwójne pakowanie.
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2015, 08:54:13 pm wysłana przez Death »

Offline mummu

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2575 dnia: Maj 18, 2015, 02:15:56 pm »
Dziwne pytanie  :???:
Po złożeniu zamówienia na nieprzeczytane.pl mam pole "Nazwa tego adresu:"
Co to k...a jest, że tak się zapytam  :evil: ?

Offline AvengerGT

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2576 dnia: Maj 18, 2015, 03:36:45 pm »
Oj, wpisz sobie słowo dom/praca/adres czy co Ci się tam podoba. Taki tam wymysł księgarni. Być może przydatne gdy ktoś ma z pięć różnych adresów i nie pamięta co gdzie jest  :razz:

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2577 dnia: Maj 19, 2015, 07:19:18 pm »
czy ktos wie, dlaczego akurat aniol przeznaczenia nie trafil jeszcze do dyskontow. Inne komiksy o zblizonej dacie premiery juz dawno mozna kupic w takiej literackiej czy w nieprzeczytane.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2578 dnia: Maj 19, 2015, 07:22:44 pm »
WK już wcześniej tak robiło z niektórymi komiksami, że najpierw były tylko w specjalistycznych. Moim zdaniem kwestia czasu. Wyszło tyle komiksów, że po prostu zamówcie inne, a tamten dołóżcie w następnym zamówieniu w swoim ulubionym sklepie. :smile:

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2579 dnia: Maj 19, 2015, 07:26:02 pm »
Dzieki za odp
w sumie masz racje, jest tyle ciekawych komiksow do kupienia, ze az glowa boli :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!