trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1091153 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2820 dnia: Sierpień 20, 2015, 06:38:10 pm »
Premiera za 6 dni, ale na tej literackiej.pl nie ma jeszcze New Avengers. Poza tym tanio jest dla tych co mieszkają w miastach odbioru osobistego. Bo w tej księgarni nie ma "paczki w ruchu", więc koszty dostawy rosną. Mimo dobrych cen, bardziej opłaca się kupić w Arosie/Bonito.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2821 dnia: Sierpień 20, 2015, 06:53:17 pm »
Jest paczkomat za 5 zł. Chyba że te 2 zł różnicy wględem kiosku to już przepaść, której nie dasz rady przeskoczyć.

Offline radef

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2822 dnia: Sierpień 20, 2015, 06:59:03 pm »
Premiera za 6 dni, ale na tej literackiej.pl nie ma jeszcze New Avengers.
Wszystkie komiksy na literacka.pl są dostępne dopiero po premierze. Zresztą na Arosie lub Bonito też (czasami tylko pojawia się jako pozycja, którą nie można zamawiać).
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline mibartek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2823 dnia: Sierpień 22, 2015, 06:54:36 pm »
ja polecam wspomniany już wcześniej w wątku sklep Atom Comics. Robiłem już tam zakupy kilka razy i zawsze wszystko jest w porządku. Udało się też zrealizować indywidualne zamówienie na rzadki tytuł spoza sklepowego katalogu co było dla mnie ogromnym plusem (pisałem w kilka miejsc nie tylko w PL i wszędzie mi odmówili oprócz Atom Comics).
Sporo tytułów mają teraz taniej niż w innych polskich sklepach a do tego gratis jest folijka i tekturka co też jest nie bez znaczenia.
Podsumowując - polecam :wink:

Offline Midian

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2824 dnia: Sierpień 22, 2015, 07:08:19 pm »
Ja w atomcomics.pl składałem jeden jedyny raz zamówienie przedpremierowe i kiedy się już doczekałem, okazało się, że interesującego mnie komiksu (Bouncer Black Hearts) nie mogli załatwić. Nie wiem czy to tylko u nich tak się stało, czy wydawca nie wywiązał się z terminu wydania. W każdym bądź razie, nie ryzykuję więcej. Na plus jednak, że bardzo porządnie pakują przesyłki i inny komiks (który wtedy też zamawiałem) przyszedł bardzo dobrze zabezpieczony.

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2825 dnia: Sierpień 22, 2015, 09:39:30 pm »
Atom jest dobry, bo można tam zamawiać egzemplarze Brytyjskiej edycji WKKDC. Kto jest, bogaty i niecierpliwy, może zamawiać i już szpanować Hushem nie za 300 zł. :)

Offline Gre

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2826 dnia: Sierpień 24, 2015, 04:07:38 pm »
czy tylko mi beznadziejnie działa strona literackiej???
jak tylko chce czegos szukac zle sie strona wyswietla

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2827 dnia: Sierpień 24, 2015, 04:31:06 pm »
czy tylko mi beznadziejnie działa strona literackiej???
jak tylko chce czegos szukac zle sie strona wyswietla
Niestety tak to jest, gdy postanawia się ulepszyć coś, co jest dobre - wtedy na ogół w wyniku otrzymuje się [biip]. Mnie ten nowy interfejs nie tylko nie odpowiada mi wizualnie, ale i pod względem funkcjonalnym jest [biip]. Podczas poszukiwania 2. tomu Kucyka Pony na literackiej rzucałem takimi bluzgami, że żeby oczyścić się z grzechów będę musiał na kolanach iść w pielgrzymce do Częstochowy i nie daj Boże, żeby po drodze napatoczył mi się jakiś kucyk, bo go po prostu w bestialski sposób zap[biip]le.

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2828 dnia: Sierpień 24, 2015, 06:43:30 pm »
Niestety tak to jest, gdy postanawia się ulepszyć coś, co jest dobre - wtedy na ogół w wyniku otrzymuje się [biip]. Mnie ten nowy interfejs nie tylko nie odpowiada mi wizualnie, ale i pod względem funkcjonalnym jest [biip]. Podczas poszukiwania 2. tomu Kucyka Pony na literackiej rzucałem takimi bluzgami, że żeby oczyścić się z grzechów będę musiał na kolanach iść w pielgrzymce do Częstochowy i nie daj Boże, żeby po drodze napatoczył mi się jakiś kucyk, bo go po prostu w bestialski sposób zap[biip]le.
Sama pielgrzymka "na klęczkach" nic nie da.
Musisz jeszcze wzbudzić żal za grzechy i mocne postanowienie poprawy.
Wiem o tym, bo niedawno przyjąłem na nocleg kilku pielgrzymów z pielgrzymki szczecińskiej która do Częstochowy szła.
"Jesteś podwójnym sobą."

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2829 dnia: Sierpień 24, 2015, 07:21:39 pm »
[...] niedawno przyjąłem na nocleg kilku pielgrzymów z pielgrzymki szczecińskiej która do Częstochowy szła.
No to widzę, że nie tylko ja kupowałem "Kucyka Pony" na literackiej. Przynajmniej pocieszenie jest takie, że - jak widać - "Kucyk Pony" ładnie schodzi. Jak zwykle Egmont trafił w 10 z doborem tytułów. Brawo!!!

Sama pielgrzymka "na klęczkach" nic nie da.
Musisz jeszcze wzbudzić żal za grzechy i mocne postanowienie poprawy.
I co? Wzbudzili w Tobie zacni pielgrzymi żal za grzechy i mocne postanowienie poprawy? Jeśli nie, to sie nie smuć, bo gdy przyjmiesz mnie podczas mego pielgrzymowania, po której to wizycie znajdziesz w lodówce zakrwawiony łeb kucyka, to z pewnością już tylko sama myśl o grzechu będzie wywoływać u Ciebie torsje, zatem poprawę bedziesz miał gwarantowaną. Cóż, droga do świętości przez ciernie wiedzie.

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2830 dnia: Sierpień 24, 2015, 07:44:24 pm »
Aź tak bardzo to się nie znam.
Wiem tyko że susza jest a kraj w zgliszczach i ruinie , niestety.
Słyszałem też o upaćkanych keczupem dziecięcych rączkach  na półce z komiksami , o cyrklowcu i nieparzystych kartkach komiksu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2015, 10:06:15 pm wysłana przez greg0 »
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline blackwaterpark

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2831 dnia: Sierpień 24, 2015, 08:18:08 pm »
Dzisiaj całkowicie zdradziłem bonito.pl - przerzuciłem swoje uczucia na nieprzeczytane.pl (ostro pogrywają z cenami - średnio 38-40% upustu).

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2832 dnia: Sierpień 24, 2015, 09:04:52 pm »
Oby to nie było " Fatalne zauroczenie". :D
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline weiter

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2833 dnia: Sierpień 26, 2015, 05:27:36 pm »
Mam pytanko o rabaty na nieprzeczytane.pl.
Wrzuciłem do koszyka komiksy o wartości 402 zł.
Kilka dni później ich cena wzrosła do 406 zł.
Dziś rano kosztowałyby mnie 417 zł, a teraz, 415 zł.
Wiecie o co w tym systemie chodzi? Kiedy jest taniej?
Czy taniej może "już było"?

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2834 dnia: Sierpień 26, 2015, 05:28:28 pm »
A ja z dniem dzisiejszym rezygnuje z zakupów w nieprzeczytane.pl.  Dostałem paczkę z 12 komiksami w różnych formatach, spakowane jedynie w cienki kartonik. Azyl arkham obite rogi,  w poszukiwaniu ptaka czasu pognieciony,  obite rogi w 2 tomach locke&key. Reszta bez uszkodzeń.  Wracam do literackiej. Swoją drogą reklamował ktoś uszkodzenia w nieprzeczytane? Przysylaja kuriera czy maja jakaś inną procedurę?

 

anything