trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1091355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2835 dnia: Sierpień 26, 2015, 05:49:59 pm »
Wiecie o co w tym systemie chodzi? Kiedy jest taniej?

Nieprzeczytane\Profit24 to jedna spółka, tam ceny ustala komputer. Nie rozgryziesz tego kiedy jest taniej. Dla przykładu Czerwonego syna kupiłem kilka tygodni po premierze na -42% zniżce...

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2836 dnia: Sierpień 26, 2015, 06:02:20 pm »
Dostałem paczkę z 12 komiksami w różnych formatach, spakowane jedynie w cienki kartonik.

z pakowaniem jest ruletka - szkoda, bo ceny i podejście do klienta bardzo dobre.

Swoją drogą reklamował ktoś uszkodzenia w nieprzeczytane?

reklamowałem, przysyłają kuriera który jednocześnie odbiera uszkodzone egzemplarze i przywozi nowe.
cała procedura przebiegła bezproblemowo, aczkolwiek długo trwała.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2015, 06:05:33 pm wysłana przez mgnesium »

Offline blackwaterpark

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2837 dnia: Sierpień 26, 2015, 07:50:57 pm »
Wydaje mi się, że czasami ulegamy jakiejś autosugestii myśląc, że w takich dyskontach pracują tacy miłośnicy* pięknych i uszanowanych książek, jak my.


/* Chciało by się napisać wprost: ''świry'', ale powstrzymała mnie wrodzona kultura osobista  :lol: :wink:

PS.: I pamiętajcie: kupując tony komiksów, czynicie wielką krzywdę waszym wnukom/prawnukom, których obarczycie obowiązkiem wynoszenia tych kilogramów makulatury na śmietnik, tuż po waszej śmierci...  :cool:

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2838 dnia: Sierpień 26, 2015, 08:54:16 pm »

PS.: I pamiętajcie: kupując tony komiksów, czynicie wielką krzywdę waszym wnukom/prawnukom, których obarczycie obowiązkiem wynoszenia tych kilogramów makulatury na śmietnik, tuż po waszej śmierci...  :cool:


Nie doceniasz inwencji braci komisowej.
Większość ma zapisane w testamencie- " ... i życzę sobie ,aby moje ciało zostało skremowane wraz z moimi komiksami a prochy rozsiane przed siedzibą wydawnictwa Egmont Polska"
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline pokia

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2839 dnia: Sierpień 26, 2015, 08:57:04 pm »
To ja zatrudnię się w krematorium w twojej okolicy.

fragsel

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2840 dnia: Sierpień 26, 2015, 09:15:21 pm »
Dlatego za już za wczasu, lata temu, ostrzegłem żonę, że może zarobić to niekoniecznie, ale chociaż częśc kosztów pogrzebu jej się zwróci jak zamiast wyrzucać komiksy wystawi je na alledrogo
od złotówki...

Offline Kris1982

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2841 dnia: Sierpień 26, 2015, 10:56:47 pm »
A ja z dniem dzisiejszym rezygnuje z zakupów w nieprzeczytane.pl.  Dostałem paczkę z 12 komiksami w różnych formatach, spakowane jedynie w cienki kartonik. Azyl arkham obite rogi,  w poszukiwaniu ptaka czasu pognieciony,  obite rogi w 2 tomach locke&key. Reszta bez uszkodzeń.  Wracam do literackiej. Swoją drogą reklamował ktoś uszkodzenia w nieprzeczytane? Przysylaja kuriera czy maja jakaś inną procedurę?
U mnie to samo , zdradziłem literacką i zrobiłem duże zamówienie ( całość Thorgali + nowości) bo taniej a teraz żałuję że poleciałem na kilka złotówek oszczędności bo komiksy przyszły zabezpieczone podartą gazetą czy jakąś książką i do tego trochę szarego papieru. Komiksy trochę poobijane nie bede reklamował bo żadnym kolekcjonerem nie jestem ale to mój ostatni zakup tam. Przepraszam Literacko  :smile:

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2842 dnia: Sierpień 26, 2015, 11:25:02 pm »
Podczas poszukiwania 2. tomu Kucyka Pony na literackiej rzucałem takimi bluzgami, że żeby oczyścić się z grzechów będę musiał na kolanach iść w pielgrzymce do Częstochowy i nie daj Boże, żeby po drodze napatoczył mi się jakiś kucyk, bo go po prostu w bestialski sposób zap[biip]le.



Jutro odbieram (chyba) paczkę z nieprzeczytane.pl z Shazamem i Marvel NOW, to wam powiem jak doszła. Ale  w zeszłym miesiącu żadnych uszkodzeń nie było - komiksy elegancko zafoliowane.

Offline muaddib85

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2843 dnia: Sierpień 27, 2015, 06:36:07 am »
Właśnie odebrałem w ruchu swoją pierwszą paczkę od nieprzeczytane.pl z Azylem Arkham, Lobo i Człowiekiem z Ciguri. Bez żadnych uszkodzeń:) Komiksy zapakowane standardowo jak w innych dyskontach (Aros, Bonito) w karton ze strefami zgniotu. Jeszcze nigdy ten sposób pakowania mnie nie zawiódł.

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2844 dnia: Sierpień 27, 2015, 12:37:11 pm »
@UP
Ja to samo, tyle że w mojej paczce były nowe Marvel NOW i Shazam. Żadnych problemów, jest najtaniej na rynku. Polecam tą księgarnię - tylko mi nie wykupcie wszystkiego. :)

Lokus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2845 dnia: Sierpień 27, 2015, 02:09:46 pm »
Ja zaś mam pytanie w kwestii Nieprzeczytane.pl

Zamówiłem u nich dość sporą paczkę z opcją dostawy do kiosku Ruchu. Od dwóch dni zamówienie widnieje jako zrealizowane, a tymczasem nie mam do teraz żadnej informacji o tym, że przesyłka jest do odebrania. Czy to standard że paczki im idą kilka dni czy też powinienem zacząć się martwić?

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2846 dnia: Sierpień 27, 2015, 02:23:26 pm »
Zależy co zamówiłeś. Też dostałem takiego maila we wtorek i dziś przyszedł mi sms z kiosku. Poszedłem, odebrałem, sprawa załatwiona. Bo to kioskarze generują smsy powiadamiające (tak mi dziś "moja" kioskarka powiedziała). Może ci przyjdzie jutro rano. Poczekaj jeszcze chwilę.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2847 dnia: Sierpień 27, 2015, 07:38:09 pm »
@UP
Ja to samo, tyle że w mojej paczce były nowe Marvel NOW i Shazam. Żadnych problemów, jest najtaniej na rynku. Polecam tą księgarnię - tylko mi nie wykupcie wszystkiego. :smile:

Mnie np. Azyl Arkham z takim grzbietem przesłali (obwoluta jest w jeszcze gorszym stanie)


Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2848 dnia: Sierpień 27, 2015, 07:46:16 pm »
Ja zaś mam pytanie w kwestii Nieprzeczytane.pl

Zamówiłem u nich dość sporą paczkę z opcją dostawy do kiosku Ruchu. Od dwóch dni zamówienie widnieje jako zrealizowane, a tymczasem nie mam do teraz żadnej informacji o tym, że przesyłka jest do odebrania. Czy to standard że paczki im idą kilka dni czy też powinienem zacząć się martwić?

Kurierzy RUCHu są relatywnie wolniejsi od konkurencji, także śledzenie paczki na stronie aktualizowane jest z opóźnieniami. Ale bądź spokojny - paczka będzie wkrótce w Twoim kiosku.

ramirez82

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2849 dnia: Sierpień 27, 2015, 07:49:58 pm »
Lokus, ja od poniedziałku miałem przy zamówieniu "skompletowane - opłacone", a dopiero w środę dostałem maila, że jest spakowane. Pewnie mieli dużo zamówień.

 

anything