Autor Wątek: Sacred  (Przeczytany 17638 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wiśnia

Sacred
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 08, 2004, 08:06:06 pm »
Ja tam się nie spieszę. Gram dwoma postaciami naraz i przez to idę jeszcze wolniej.

BattleMage - 13
Serafia - 10

Ja mam inne pytanko. Czy ktoś już próbował multi?
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline the_one

Sacred
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 11, 2004, 09:32:56 am »
no co jest panowie, doszedł ktoś już do wyverns pass. Mam problemy z questem z wodą, podobno terzeba znależć jakąś flaszke z wodą dla umierającego kolesia ale za cholere nie moge jej zlokalizowac. czy ktos juz rozwiazal ten problem - czkam na pomoc.
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline the_one

Sacred
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 14, 2004, 11:11:57 am »
dla innych szukajacych wody dla rannego kolesia

naciskamy ~ i wpisujemy    wasser

powinna pojawic sie flaszka z wodą
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline goobos

Sacred
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 14, 2004, 02:04:55 pm »
hehe the_one-trza sie bylo do mnie wczesniej zglosic :) albo lepiej poszukac na sieci. Ja tez mam pytanie-jak sie dostac do ice creek dale-to ta dolinka w ktorej jest klasztor-za cholere nie wiem ja sie tam wbic, a obszedlem chyba wszystkie mozliwosci juz
-(..)Wiec nie ma w wlace nic pieknego?Nie ma.Pot, krew smrod...Nie spotkalem takiego, co dostal mieczem i sie nie sfajdal." "Achaja" A. Ziemianski

Offline the_one

Sacred
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 16, 2004, 07:44:57 am »
czy chodzi o ten zameczek w lesie, misja eskorty baronovej do księcia? jeśli tak to w mascarel jest brama północno zachodnia chiba, trzeba tam wyciąć wszystkich przeciwników a brama sie otworzy -  tam się trzeba przebić i przejść przez jeden mostek i iść na dół kamienną ścieżką tam jest mostek nr2 ale nie przechodz przez niego, przed nim odchodzi do góry mała ścieżka, która prowadzi do zamku :)
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline the_one

Sacred
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 16, 2004, 07:47:51 am »
jako ciekawostka dla wytrwałych po przejściu przez drugi mostek i (długiej) drodze na północ wzdłuż brzegu rzeki moża znalezć smoka, trudny do zabicia ale możliwy, ma fure skarbów polecam.
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline goobos

Sacred
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 16, 2004, 08:58:24 am »
niestety chodzi o zamek Braverock czy jakos tak i eskorte Sharify (maguski) do klasztoru w Ice Creek Valley, a co do smokow to moge podac cala ich liste wraz z lokalizacja. Przy okazkji-byl ktos w orkijskim kurorcie i ma sloneczne okulary??smiechowa rzecz :)
-(..)Wiec nie ma w wlace nic pieknego?Nie ma.Pot, krew smrod...Nie spotkalem takiego, co dostal mieczem i sie nie sfajdal." "Achaja" A. Ziemianski

Offline goobos

Sacred
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 16, 2004, 09:15:32 am »
sprawdzilem-kurort nazywa sie Mal-Orc-a :)
-(..)Wiec nie ma w wlace nic pieknego?Nie ma.Pot, krew smrod...Nie spotkalem takiego, co dostal mieczem i sie nie sfajdal." "Achaja" A. Ziemianski

Offline the_one

Sacred
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 17, 2004, 07:33:32 am »
Vampir lvl 24

tez sie z tym mecze, oblazłem jakieś fortyfikacje a nawet zwiedziłem jakieś niekończące się podziemia, mam plan ide wzdłóż rzeczki i szukam przejścia na 2 stronę może się uda
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline goobos

Sacred
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 17, 2004, 08:08:53 am »
wampirka 29 lvl :)
oto droga:w koncu znalazlem i postanowilem pomoc innym :)

-(..)Wiec nie ma w wlace nic pieknego?Nie ma.Pot, krew smrod...Nie spotkalem takiego, co dostal mieczem i sie nie sfajdal." "Achaja" A. Ziemianski

Offline goobos

Sacred
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 17, 2004, 09:17:56 am »
jeszcze jedno-jak sie juz wybieracie tam to zaopatrzcie sie w drinki leczace-jest tam duzo lodowych gigantow i smok :) a jak go juz pokonacie to poszukacje w okolicy poratlu-trzeba go uruchomic runem od smoka-przenosi blisko kolejnego elementu
-(..)Wiec nie ma w wlace nic pieknego?Nie ma.Pot, krew smrod...Nie spotkalem takiego, co dostal mieczem i sie nie sfajdal." "Achaja" A. Ziemianski

Offline MaD

Sacred
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 17, 2004, 09:40:34 pm »
gralem juz prawie wsyzstkimi postaciami i mam wrazenie ze postacia przepakowana jest Dark elf co o tym myslicie?  jest dobry w close combacie jego combosy sa powalajce a bron dostepna dla dark elfa to chyba najbardizej smiercionosne narzedzia w grze jesli chodzi o stosunek szybkosc/obrazenia, grajac na razie odnosze wrazenie ze umiejetnosci z prawego drzewka czyli nie te bojowe tylko pulapki etc maja mniejsze znaczenie w walce.

A pomysl z koniem? co o tmy sadzicie jak dla mnie  fajne tylko nie grywalne, wlaczyc na koniu to  praiwe sie nie da, to co schodzic za kazdym razem kiedy kogos spotykam? bez sensu, no chyba ze wood elf on moze byc efektywny w polaczeniu z koniem jak myslicie?
he scourge of Amalek is upon you
The seed of Amu hath oppressed you
They hath urinated upon you
And made you to eat feces

Offline goobos

Sacred
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 18, 2004, 08:06:18 am »
co do dark elfa to nie mam pojecia-ja od razu sie na wampirke napalilem  nia od poczatku tulke, chociaz jak patrze na gre mojego brata ktory gra walsnie dark elfem to jakos nie wydaje mi sie zeby byl jakos specjalnie przepakowany. A co do jazy konnej to jest fajna jak chcesz przejechac z punktu A do punktu B i np nie wdawac sie w walke-po prostu mykasz na koniu i niczym sie nie przejmujesz (no chyba ze ktos rzuci czar "przywiazujacy" do ziemi) ale czytalem gdzies ze wood elf jest dobry do walki z konia, ale jak na prawde jest to nie mam pojecia. Prawie wszystkimi postaciami juz skonczyles gre czy tylko probowales??
-(..)Wiec nie ma w wlace nic pieknego?Nie ma.Pot, krew smrod...Nie spotkalem takiego, co dostal mieczem i sie nie sfajdal." "Achaja" A. Ziemianski

Offline Mythos

Sacred
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 19, 2004, 01:31:11 pm »
Walka konno ma swoje zalety przede wszystkim spory bonus do pancerza, momentami w walce ze slabszymi przeciwnikami mozesz nawet nie atakowac ciosy praktycznie nie zadaja ci uszkodzen. Trzeba dobierać sobie odpowiednio broń do walki konno.
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline goobos

Sacred
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 19, 2004, 04:19:08 pm »
zgadza sie, z tym ze ja jak juz mowilem-konia uzywam tylko kiedy potrzebuje sie gdzies przedostac, a i tak czasami zdaza sie, ze szkapa zostaja zabita. Poza tym jak by ktos chcial jezdzic konno i wlaczyc z konia to trzeba by zainwestowac w umiejetnosc jazda konna czy cos takiego-ja wolalem te punkty przeznaczyc na inne roziwniecia
-(..)Wiec nie ma w wlace nic pieknego?Nie ma.Pot, krew smrod...Nie spotkalem takiego, co dostal mieczem i sie nie sfajdal." "Achaja" A. Ziemianski

 

anything