Autor Wątek: Sacred  (Przeczytany 17637 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wiśnia

Sacred
« dnia: Maj 30, 2004, 08:24:32 pm »
Jak narazie grałem tylko w demo, ale zastanawiam się nad kupnem tej gierki. A czy ktoś z was się już z nią zetknął?

P.S
Powiedzcie, że tak, bo mam pytanko :)
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline goobos

Sacred
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2004, 12:35:52 pm »
ja troszke juz pykam i powiem ze gierka jest calkiem niezla, ale czasem potrafi wkurzyc-np zaczalem grac galdiatorem i szybko zarzucilem ten pomysl bo mnie ze 3 czy 4 razy zabili na arenie (zeby grac dalej muszisz wygrac) podobnie jest dalej-z tym ze gram wampirka-jak Cie 3 gobasow obskoczy a nie masz drinkow leczacych to w zasadzie po tobie-jak dla mnie to bez sensu-irytujace jest jak Cie non stop jakies cieniasy zalatwiaja-albo powinni zrobic pakerniejszych bohaterow albo slabszych przeciwnikow.
-(..)Wiec nie ma w wlace nic pieknego?Nie ma.Pot, krew smrod...Nie spotkalem takiego, co dostal mieczem i sie nie sfajdal." "Achaja" A. Ziemianski

Offline Ragnarok Blackfyre

Sacred
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 31, 2004, 03:05:21 pm »
Gram w Sacred od piątku i gra zapowiada się na dosyć długą (na razie mam 2,50% świata). Jak na razie zginałem tylko 6 razy :) w dosyć dużych odstępach czasu.

Offline High Elf

Sacred
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2004, 03:43:40 pm »
Mam być szczery? Może i siła wrogów oddaje realizm, ale przedmówca ma całkowitą rację. Poza tym nie lubię H&S. Nie podoba mi się, choc fajne lokacje są niektóre.  :roll:
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline fisha

Sacred
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 31, 2004, 03:58:40 pm »
Jak ktoś jest zainteresowany to w sieci BitTorrent jest do ściągnięcia pełna wersja.

Pozdrawiam

Offline wiśnia

Sacred
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 31, 2004, 08:06:11 pm »
Ja tam nie muszę już nic ściągać.

Nie wiem co wy tak łatwo umieracie... Gram BattleMagem, narazie 1 śmierć, 1,5% świata i chyba 3 miksturki leczenia wypite :)

Bardzo mi się podoba ten motyw, że każdą postacią zaczyna się inaczej. Może trwa to krótko, ale jak cieszy.

W wakacje będzie co robić, szcególnie jak kumpel przyjdzie i przez LANa będziemy giercować :twisted:
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Kmicic

Sacred
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 01, 2004, 02:58:49 pm »
Grałem w demko i podobało mi się bardzo. Ktoś się orientuje ile gra kosztuje teraz??
ORONA 1973 KIELCE

Offline Corum

Sacred
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 01, 2004, 04:26:36 pm »
W Gdańskim Empiku cena to 89.90.

EDIT:
hmm, dziwne - na stronie oficjalnej pisze, ze cena to 99.90
tylko, ze jestem przekonany, ze sprzedaja w empiku o 10 zl taniej  :|

Offline Ragnarok Blackfyre

Sacred
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 01, 2004, 06:20:49 pm »
Ja kupiłem w Media MArkt za 79,90  8)

Offline Kmicic

Sacred
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 01, 2004, 06:53:34 pm »
no to myślę, że na dzień dziecka troszkę kasy wpadnie (no bo 15 lat to jeszcze gówniarz :!: ) więc może zakupię w mm(ten sklep rulez)
ORONA 1973 KIELCE

Offline wiśnia

Sacred
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 01, 2004, 07:17:18 pm »
Ja też kupiłem w Empiku za 89,90, co z tego, że na stronce jest inaczej, liczy się to co jest w sklepach :twisted:

Im więcej gram, tym więcej chcę grać. Jak narazie przez 4h zwiedziłem 2% terenu, a to już jest całkiem spory kawałek. Wielkość tego świata jest mocno powalająca. No i wciąż tylko jedna śmierć :)
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Squall

  • Gość
Sacred
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 01, 2004, 07:29:24 pm »
Z tego, co mówicie, giera musi być super :). Pomyśle nad jej zakupem, a tymczasem instaluje demko ;)

Offline goobos

Sacred
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 01, 2004, 07:38:56 pm »
hehe-juz wiem panowie (oraz panie jesli takowe to czytaja) dla czego tak czesto umieralem-ustawilem sobie poziom trudnosci na silver (cholera-dopiero dzis sie zorientowalem ze to poziom trudnosci a nie jakis kolorek w wygladzie postaci) ;)
-(..)Wiec nie ma w wlace nic pieknego?Nie ma.Pot, krew smrod...Nie spotkalem takiego, co dostal mieczem i sie nie sfajdal." "Achaja" A. Ziemianski

Offline wiśnia

Sacred
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 01, 2004, 08:01:25 pm »
Hehe, ja przy tworzeniu zastanawiałem się co to i domyślałem się, że to poziom trudności, więc wolałem na wszelki wypadek tego nie ruszać.

Aktulnie najgorsz problem mam z tym, by powstrzymać się od grania kilkoma postaciami naraz :) Póki co BattleMage i Serafia, a chciałbym też spróbować Mrocznego Elfa :P
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline the_one

Sacred
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 08, 2004, 12:33:47 pm »
Vampirzyca 18

4 razy umarła.

Mam problem z zakończeniem misji na pustyni. Czy ktoś taj juz dolazł. Nie mogę cholernego muła dosiąść.
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698