trawa

Autor Wątek: Galeria WH40K  (Przeczytany 509485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lemland89

Odp: Galeria WH40K
« Odpowiedź #2685 dnia: Październik 12, 2008, 09:38:19 pm »
Shalom,

Pochwalę się swoim ostatnim dziełem. Pierwsza moja tak poważna praca. Liczę na rady i podpowiedzi ;)

http://www.coolminiornot.com/203108

Koncepcja jest taka, że jest to Greater Demon of Undivided Chaos, znaczy ten demon którego moga jeszcze używać CSM. Przedewszystkich chciałem żeby był oryginalny, w klimacie 40K.
Demon pojawia się na polu bitwy wykorzystując ciało CS Marina, więc postarałem się żeby dało się skojarzyć jego wygląd z CS Marinem właśnie.

Model na sprzedasz ogólnie :)

Pozdrawiam
Nienawidzę Games Workshop

Offline teo

Odp: Galeria WH40K
« Odpowiedź #2686 dnia: Październik 13, 2008, 05:13:10 pm »
Wstaw jasniejsze zdjecie...na tym poza forma nei da sie wiele ocenic a praca wydaje sie interesujaca i warta obejrzenia tyle ze to zdjecie jest za ciemne i chowa to co powinno byc widoczne;)

Offline lemland89

Odp: Galeria WH40K
« Odpowiedź #2687 dnia: Październik 13, 2008, 08:08:45 pm »
Prosze bardzo ;)
http://www.coolminiornot.com/203161
To już wszystkie zdjęcia jakie mam (na razie więcej nie mam jak zrobić ...).
Nienawidzę Games Workshop

Offline teo

Odp: Galeria WH40K
« Odpowiedź #2688 dnia: Październik 13, 2008, 10:15:13 pm »
zdjecia nie sa jeszcze idealne ale od razu wiecej widac;)....fajna praca ..podoba mi sie wszczegolnosci dynamika i lapa z chainswordami jest bomba.....teraz go pomaluj dla dopelnienia efektu;) i pocwicz robienie zdjec
pozdr

Offline Hunter Killer

Odp: Galeria WH40K
« Odpowiedź #2689 dnia: Październik 14, 2008, 05:05:21 pm »
Postanowiłem pokazać i swoje wypociny co "popełniłem" jakiś czas temu, jak widać pirania, od razu zaznaczę, iż nie ma tu highlighting'u, generalnie to na całej armii ma nie być. Pewnie sporo ludzi mnie za to skrytykuje, ale jakoś tak mi się bardziej podobają (może kiedyś je przemaluję).
I tak, widać tam kwiatki z obrusa, usiłowałem zrobić namiot bezcieniowy ale marnie to wyszło.



Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline ARRRDIAN

Odp: Galeria WH40K
« Odpowiedź #2690 dnia: Październik 23, 2008, 03:21:19 pm »


moja pierwsza poważna pracka, komentarze mile wdziane
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2008, 03:26:09 pm wysłana przez ARRRDIAN »
ARRRR...

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Galeria WH40K
« Odpowiedź #2691 dnia: Październik 23, 2008, 06:29:52 pm »
Hunter.. Pirania choć moze bez wielkich popisów techniczno-malarskich, bardzo mi sie podoba. Zabraniam jej przemalowywać :)


ARRRDIAN : Pierwsza i odrazu bardzo udana praca. Bardzo mi sie podoba efekt ognia. Trosze można było lepiej wycieniowac takie elementy jak rogi hełmu. Ale ogien powala :)

Grajac z takim panem pozwoliłbym mu przerzucac bez fortuny invy :)
Kamil. (miszczu)

Offline ederus

Odp: Galeria WH40K
« Odpowiedź #2692 dnia: Październik 23, 2008, 06:59:17 pm »
Cytuj
Grajac z takim panem pozwoliłbym mu przerzucac bez fortuny invy

Zapamiętam sobie ;-) :D. Model przyznam się z wielką przyjemnością jest mój, malowany przez ARRRdian ;-) Aż się chce grać eldarami :D
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!


Offline Inkwizytor83

Odp: Galeria WH40K
« Odpowiedź #2694 dnia: Październik 29, 2008, 07:46:04 am »
DK bardzo mi się podobają-fajowe okulary. Assassin też jest całkiem w pytkę :) :) Co do Cadian-to moro które im pomalowałeś takie trochę dziwne-bo ni tu urban, ni stary woodland... Jakbyś się nie mógł zdecydować jak mają być umundurowani (sądząc po kolorach to pewnie miał być urban-ale do urbanu lepsze by były łaty a nie paski). Vostroyanie nieźli-tylko dlaczego oni mają takie WIELKIE GIWERY?  :shock:No i czy mi się wydaje, czy na Duchach użyłeś błyszczącego lakieru? Jeżeli tak-to psuje on niestety  efekt. Ale ogólnie całkiem dobrze IMO :)
Takie pytanie jeszcze-ten komisarz Cadian to nie jest Ibram Gaunt we własnej osobie (swoją droga-niezłe nazwisko  :badgrin:)
I jeszcze drugie mi się nasunęło-czy jest jakiś model laski do IG oprócz tych panienek z Duchów i Last Chancerów? (nie chodzi mi tu o lascannona :P)
ie ma twardych Elfów. Są tylko źle trafione :D

Niedługo zaatakuje nas Kosmiczna Lejąca się Galaretka

http://s2.darkpirates.onet.pl/c.php?uid=43714

Offline Hang Man

Odp: Galeria WH40K
« Odpowiedź #2695 dnia: Październik 29, 2008, 10:11:22 am »
Dawno temu, w odległej galaktyce był jeszcze model pani komisarz, z tego co pamiętam.
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Baneboss

Odp: Galeria WH40K
« Odpowiedź #2696 dnia: Październik 29, 2008, 10:27:21 am »
Dzięki za ocenę. Otóz tak:
- niektóre okulary zostały wykonane z GSu.
- Cadianie mieli być z regimentu 122nd z bitwy o Vogen. To jest jedyny kolor, który mi pasował na nowych Cadian. Z każdym innym kolorem mi się średnio podobali z tych stylów pokazanych w Codexie i na necie. Starzy Cadianie mi pasują z tym kolorem, zielonym, prawie każdym. Musiałem, więc dostosować kolorystykę do mojego gustu. Poza tym galaktyka jest duża - napewno gdzieś się znajdzie planeta z niebieską roślinnością :)
- wielkie giwery bo może chcą nadrobić za coś? Nie mam pojęcia czemu, ale ma to efekt psychologiczny na przeciwniku zapewne :)
- na DK, Cadianach i Ghostach jest nałożony ten sam matowy lakier firmy Talens. Generalnie efekt odbłysku widać tak do kilkunastu cm od figurki (zwłaszcza Ghostów na płaszczach), a później zanika. Nałożyć coś na figurki musiałem i ten produkt został mi polecony - ogólnie jestem zadowolony :)
- Tak, to jest Gaunt
- Jest jeszcze pani komisarz z któregoś Gamesdaya. Wspominam panią Catachan z Grenade Launcherem. Była jeszcze jedna, ale nie pamiętam.

Edit: Tak sobie teraz myślę, że starzy Cadianie najładniej by mi pasowali z bardzo ciemnym zielonym z czarnymi paskami coś ala kamuflarz Catachan. No, ale coś za coś :P
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2008, 10:34:40 am wysłana przez Baneboss »
Skupuję stare figurki do gwardii. Masz jakiś Valhallan, Tallaran lub inne figsy których chcesz się pozbyć? Daj mi znać!

Offline Alexander

Odp: Galeria WH40K
« Odpowiedź #2697 dnia: Listopad 02, 2008, 10:38:40 am »
http://www.coolminiornot.com/204875

Komentarze i krytyka mile widziana  ;-)
img]http://i51.photobucket.com/albums/f375/trump69/Other/1.jpg[/img]

Offline Zly

Odp: Galeria WH40K
« Odpowiedź #2698 dnia: Listopad 02, 2008, 04:29:49 pm »
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline mlodyrs

Odp: Galeria WH40K
« Odpowiedź #2699 dnia: Listopad 02, 2008, 04:37:28 pm »
Jakoś do mnie nie przemawia. Za niebieski. Pasuje raczej do Tau ;)

 

anything