trawa

Autor Wątek: Konkurs Microart studio  (Przeczytany 8402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Scibor

Konkurs Microart studio
« dnia: Czerwiec 07, 2004, 10:57:44 am »
Robimy  przymiarke do konkursu (liczę na wsparcie moderatorów i redaktorów) nie jesteśmy pewni czy zrobić konkurs malarski - to trochę banalne :) Po rozmowie z kolegą mamy taką wizję by konkurs dotyczył szkiców/pomysłów  na figurkę osadzoną w świecie Tolkienowskim.
Uczestnicy przysyłaliby szkice z opisem figurki, czytelnicy forum glosowali by. Po zakończeniu konkursu powstała by figurka(wyrzeźbiłbym ją) -którą wprowadzilibysmy do produkcji :) Nagrodami będą figurki MicrioArtStudio
i moze jakieś figurki Eboba :) bo pewnie się zgodzi .
Co myslicie na ten temat, moze macie ciekawszy pomysł na konkurs? czekam na sugestie?

Offline Rav-SD

Konkurs Microart studio
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2004, 01:11:54 pm »
A może zrobić, malarski i na pomysł swojej figurki? W tym malarskim można by dać mniej cenną nagrode, ale napewno wiecej osób by w nim wzieło udział. Co Ty na to?
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline Scibor

Konkurs Microart studio
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2004, 01:15:21 pm »
Ok Rav - to dobry pomysł :) tylko nie wiem jak od strony organizacyjnej? Czy da się to załtwić tematem o nazwie konkurs? - nie mam pojęcia jak rozwiązać kwestie głosowania?

Offline Rav-SD

Konkurs Microart studio
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2004, 01:18:41 pm »
Jak już będą fotki to ktoś może zgodzi się je zamieścić, na swojej stornie czy jakoś tak. Potem wklei się je do tematu z ankietą. Np jest pięć fotek figurek, robisz ankiete użytkowników i ludzie głosują, kto ma więcej głosów wygrywa.
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline KędzioR_vo

Konkurs Microart studio
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2004, 01:49:16 pm »
sam pomysł z konkursem jest oczywiście dobry, ale widzę pewne problemy techniczne... otóż ocenianie malowania figurki na podstawie zdjęć jest dość trudne i daje większe szanse tym, którzy mają po prostu lepszy sprzęt fotograficzny i doświadczenie... ale tego się chyba nie uniknie...
a co do tego drugiego pomysłu, z projektem figurki, to jestem za :) tylko trzeba jakoś określić sposób przesyłania prac itp. czy będziemy je wrzucać bezpośrednio na forum, czy też na maila komuś, by ten ktoś (moderator? 8)  ) mógł wszystkim zarządzać?
chyba lepszy byłby ten drugi pomysł, uniknięto by wrzucania rzeczy zbyt slabych i niewartościowych...
i trzeba się jeszcze zastanowić, czy dać władzę wyborczą w ręce użytkowników Gildii ;) ;) a jeśli tak, to w jaki sposób głosować itp?
PozdRawiam
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline Rav-SD

Konkurs Microart studio
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 07, 2004, 04:21:04 pm »
Posiedziałem nad tym i mam pomysł regulaminu bo takowy jest potrzebny.

a) Głosujemy tylko raz, nie ma zakłądania specjalnie kont!! Każdy kto głosuje musi napisać posta, że swój głos już oddał. (Unikniemy tym sposobem oszustwa.) Użytkownicy którzy mogą głosować muszą mieć powyżej 10 postów.

b) Każdy zamieszcza dwie fotki swojej fogurki tył i przód. (Jeśli nie może zamiescić niech poprosi kogos. Mam nadzieje, ze ktoś życzliwy się znajdzie. )

c) Konkurs trwa 3 dni(chyba tyle wystraczy?)

d) Nagrody wysyła MAS.(nie wiem jeszcze co planują w nagrode:P)

e)Wrazie remisu(i tu nie wiem właśnie?)

Co wy na to słucham sugestii?

Jak wypali ten konkurs pomyślimy nad tym drugim.
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline mic

Konkurs Microart studio
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 07, 2004, 05:59:46 pm »
moim zdaniem najlepiej byloby zrobic oddzielny temat dla tego konkursu, dac ze 14 dni kazdemu kto sie zglosi (ktos sporzadzi liste tych osob, jak z zasadami jesli ktos pamieta :)  ) po 14 dniach kazdy przysle jakis szkic, który zostanie wybrany i nagrodzony - tak poprostu :)

Offline KędzioR_vo

Konkurs Microart studio
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 07, 2004, 07:47:55 pm »
no właśnie, organizatorzy powinni dać jakiś termin :) i to najlepiej jakiś sensowny, jak dla mnie minimum miesiąc :D:D hehe... to było serio... bo muszę przeżyć jakoś sesję, a dla mnie zaczyna się ona dopiero 18 czerwca, w dodatku teraz mam nawał kolokwiów, a chciałbym w konkursie/konkursach wziąć udział  8)
także nie spieszmy się, lepiej to zrobić spokojnie i profesjonalnie niż za szybko ;)
ogólnie sie z RaV-em zgadzam, tylko nie wiem, czy dwie fotki to nie za mało w przypadku pokazu malowania figurki  :?
no i jeszcze to z głosowaniem...
nie znam się na możliwościach forum, a fajnie byłoby zrobić coś takiego, żeby każdemu z pretendentów móc przyznawać punkty, czy jakieś oceny, a nie tak po prostu zagłosować na wyłącznie jednego...
a jeżeli już zostanie tak, że można oddać tylko jeden głos, to najpierw trzeba dać termin składania prac i dopiero wtedy zacząć głosowanie, żeby ktoś nie "stracił głosu" przedwcześnie ;)...
PozdRo
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline Rav-SD

Konkurs Microart studio
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 07, 2004, 08:00:23 pm »
Termin będzie na składanie prac miałem namyśli samo głosowanie. Z głosowaniem myśle, że inaczej być nie może. Jak scibor się odezwie i powie co można wygrac i czy konkurs nadal aktualny to się zrobi temat.
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline Scibor

Konkurs Microart studio
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 08, 2004, 08:42:50 am »
wyrywam z miasta na długi weekend więc z kolegami uzgodnię nagrody w niedzielę - w poniedziałek wkleję propozycję micro art studio i poproszę o opinię moderatorów - pozdrawiam :)

Offline Scibor

Konkurs Microart studio
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 14, 2004, 03:29:46 pm »
jutro dam listę nagród -- dziś dostałem odlew trolla na podstawce 40mm i muszę go sfotografować :) - to jedna z nagród :)
Na począ tek tak jak zaproponował Rav - konkurs malarski - zasady są ok :)
Proponuję nagradzanie 3 pierwszych miejsc + nagroda niespodzianka którą przyznam z kolegami wedle naszego uznania :)
Myslę że termin składania prac powinien wynosić jakieś 2 tygodnie a termin głosowania tydzień - bo czasami ktoś może nie mieć czasu na odwiedzenie forum
Pozdrawiam

Offline drachenfeles

Konkurs Microart studio
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 14, 2004, 04:28:45 pm »
czy można wystawić wiecej niż jedną figurkę?

Offline Rav-SD

Konkurs Microart studio
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 14, 2004, 04:32:23 pm »
nope sorry
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline Christoph

Konkurs Microart studio
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 14, 2004, 05:13:20 pm »
A ile fotek figurki ma być? Są jakieś limity??

Edit - I gdzie umieszczać fotki, ew. do kogo je wysłać?
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline Rav-SD

Konkurs Microart studio
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 14, 2004, 05:44:55 pm »
Christoph, przejrzy forum plz :)  Zwłaszcza pierwsze tematy :P
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

 

anything