Autor Wątek: Isengard  (Przeczytany 7579 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CHam-solo

Isengard
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 11, 2004, 09:00:49 pm »
Niestety Gicio nie masz racji co do wildmanów. Są po prostu słabi i mięciutcy jak kaczuszka, wszystko ich rani na 4+ (bez łuków). Z takim niskim defencem to bardzo szybko przestaną istnieć i przeciwnik doprowadzi Cię do break pointu. A jako wsparcie do uruków lepiej wystawić orki, są odrobinę twardsi.

BTW. I tak nic nie pokona zielonej fali z najgłębszych jaskiń Morii :twisted:
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline GICO

Isengard
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 11, 2004, 09:58:50 pm »
ale armia nie jest wtedy kilatyczna. i rzeczywiście pomyliłem się nie wiem dlaczego ubzdurało mi się tak z tymni pkt. Nie będe edytował postu bo to mój błąd. Ale klimatycznej armi z mordorem nie skleczisz.

To od każdego zależy czy gra np. urukami z goblinami, bo potrzebuje zywych tarczy, czy lamerskimi Krasnoludami (za 9 pkt mają prawie takie same statsy jak GotFC tylko 2cm mniej ruchu ale +1 do odwagi) Bodyguard nie powinien kosztować 2 pkt. tylko jeden. Ich koszt powinien być podniesiony. Ale to tak po za teamtem.

Nie stworzy się klimatycznej armii isengardu z Mordorem. Nie lubie takich mieszanek. Ale ile głów tyle zdań i opini. Nie chciałem tutaj żadnych kłutni wszczynać tylko zwrócć uwage innych na ten tak często pomijany element.
Sprawdze jak w praniu daja sobie rade i dopiero wtedy wysune odpowiednią opinie. fakt powini mieć obniżony koszt o 1 albo obrone +1 zamiast F3 lub co innego podwyższone
img]http://img211.imageshack.us/img211/3488/userbar111511ag4.gif[/img]

Offline CHam-solo

Isengard
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 11, 2004, 10:13:23 pm »
Orki w isengardzie to nie mieszanie klimatu. jak pamiętamy z filmu i książki orkowie w isengardzie występowali stadnie (co prawda z mordoru wyemigrowały).
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline drachenfeles

Isengard
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 11, 2004, 11:03:33 pm »
dokładnie, jedyne co nie pasuje do isengardu to trolle

Offline fisha

Isengard
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 12, 2004, 12:49:55 pm »
Nazgul też nie najlepiej wygląda w armii Isengardu, ale Polak potrafi !! :)

EDIT: Mówiłem ogólnie :)

Offline MiszkA

Isengard
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 12, 2004, 02:08:52 pm »
Cytuj
To od każdego zależy czy gra np. urukami z goblinami, bo potrzebuje zywych tarczy, czy lamerskimi Krasnoludami (za 9 pkt mają prawie takie same statsy jak GotFC tylko 2cm mniej ruchu ale +1 do odwagi) Bodyguard nie powinien kosztować 2 pkt. tylko jeden. Ich koszt powinien być podniesiony. Ale to tak po za teamtem.

Sorry za offtop, ale zamiast zwyklych krasnali z bronia reczna lepiej wystawic khazadow, ktorzy za 11 pkt maja gorszy ruch, ale w zamian S4, C4, oraz mozliwosc krozystania z broni dwurecznej, a to jest nie do przecenienia.
G: 3248856

Offline drachenfeles

Isengard
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 12, 2004, 02:29:46 pm »
Cytuj

Nazgul też nie najlepiej wygląda w armii Isengardu, ale Polak potrafi !!


mowa była o jednostkach, nie bohaterach.
W isengardzie poza kapitanami mamy tylko sarumana, grimę, ugluka, lurtza i sharku.

Offline GICO

Isengard
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 12, 2004, 02:53:03 pm »
Cytat: "drachenfeles"
Cytuj

Nazgul też nie najlepiej wygląda w armii Isengardu, ale Polak potrafi !!


mowa była o jednostkach, nie bohaterach.
W isengardzie poza kapitanami mamy tylko sarumana, grimę, ugluka, lurtza i sharku.


i widl mana chieftaina :)
img]http://img211.imageshack.us/img211/3488/userbar111511ag4.gif[/img]

Offline Lemartes

Isengard
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 12, 2004, 02:54:23 pm »
Oj GICO ale sie uparles na tych WM

Offline Rav-SD

Isengard
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 12, 2004, 03:09:00 pm »
Jezu, dajcie mu wystawiać Wildmenów. To jego sprawa co wystawia byle tylko trzymać się zasad. A jak wystawia WM to respect for him, a jeśli jeszcze nimi wygrywa to podwójny respect :)
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline fisha

Isengard
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 12, 2004, 06:45:49 pm »
Zejdźmy może już z WM :)

Długo już nie było nowości do wojsk Isengardu. Co chcielibyście dodać do swojej armii ? Jaką figurkę ? I darujcie sobie narazie posty o kapitanie berserkerów :)

Offline MiszkA

Isengard
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 12, 2004, 06:52:09 pm »
Moze Króla Wildmanow?  :lol:  :lol:
G: 3248856

Offline drachenfeles

Isengard
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 12, 2004, 07:31:52 pm »
Isengard ma wszystko czego mu potrzeba, może brakuje jeszcze gwardii przybocznej sarumana.

Offline Ribald

Isengard
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 12, 2004, 07:32:23 pm »
Chyba jednak na razie Wildmanów nie skończymy :p
Zwróćcie uwagę na ciekawą opcje berserkerów barbarzyńców w AB.
Fight o jeden gorszy od uruka, obrona o 3( :bored: ), odwaga większa o 3. Ale koszt niższy o pięć punktów...na 300 punktów 23 uruki z mieczami, na 37 dunlendczyków.

Mógłby wyjść uruk, dowodzący atakiem na Helms Deep
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Herudaio

Isengard
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 12, 2004, 08:05:33 pm »
Hmmm kapitan kuszników byłby ciekawszy np trafiający na 3+, byłoby coś ciekawego do ubijania
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

 

anything