trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1245128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1620 dnia: Maj 16, 2013, 10:43:49 pm »
Ale jest tu mowa o ofercie. W ofercie był błąd, to go poprawili. Jednak wg mnie jeśli ktoś złożył zamówienie i je opłacił, gdy dana (nieprawidłowa) cena była aktualna to skorzystał. Taka sama sytuacja jak przy JPF.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1621 dnia: Maj 23, 2013, 08:32:55 pm »
http://merlin.pl/browse/promotion/1/Promo_35_za3.html
Wrzućcie sobie w koszyk przynajmniej 3 komiksy i od razu naliczy się Wam cena z rabatem. :smile: [Piszą, że: oferta ważna do 27.05.2013 lub do wyczerpania zapasów]
Ja już częściowo poczyniłem zakupy, a resztę wrzuciłem sobie "do przechowalni" i zastanowię się jak tu znaleźć kasę...
(np. "Zagubione dziewczyny" można dostać za 130 pln)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

N.N.

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1622 dnia: Maj 23, 2013, 08:41:29 pm »
Ale jest tu mowa o ofercie. W ofercie był błąd, to go poprawili. Jednak wg mnie jeśli ktoś złożył zamówienie i je opłacił, gdy dana (nieprawidłowa) cena była aktualna to skorzystał.
Sugerujesz, że powinienem skorzystać z tego, że ludzie, u których od dawna kupuję komiksy, popełnili pomyłkę i okraść ich z ich zarobku, a może nawet zmusić, żeby dołożyli do moich zakupów z własnej kieszeni?

Offline misio141

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1623 dnia: Maj 23, 2013, 08:43:47 pm »
Sugerujesz, że powinienem skorzystać z tego, że ludzie, u których od dawna kupuję komiksy, popełnili pomyłkę i okraść ich z ich zarobku, a może nawet zmusić, żeby dołożyli do moich zakupów z własnej kieszeni?
kapitalizm
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1624 dnia: Maj 23, 2013, 08:49:33 pm »
Sugerujesz, że powinienem skorzystać z tego, że ludzie, u których od dawna kupuję komiksy, popełnili pomyłkę i okraść ich z ich zarobku, a może nawet zmusić, żeby dołożyli do moich zakupów z własnej kieszeni?
A czy widząc ogólne warunki promocji "25% OFF", składając zamówienie po cenie prezentowanej w internetowym sklepie (z tego co pamiętam nie wszystkie ceny dostały upust i pozostały z niezmienionym rabatem np. 10%), następnie je opłacając jeszcze przed oznajmieniem "Pomyłka! Teraz już wszystko gra." mógłbym pomyśleć: "nie złożę zamówienia, bo pewnie mają błąd na stronie i płacąc zgodnie z ceną prezentowaną przez oferenta mogę go >okraść<"?
Mam chęć to składam zamówienie i za nie płacę mało się zastanawiając nad tym skąd wytrzasnęli taką cenę. I nie zastanawiam się czemu merlin.pl obecnie daje rabat 35%. Dają - a ja chcę to biorę.
To co zrobiłeś/zrobiłbyś/zrobisz Ty w takiej sytuacji pozostawiam w gestii Twoich przemyśleń i Twojego sumienia.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2013, 09:10:30 pm wysłana przez vision2001 »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

N.N.

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1625 dnia: Maj 23, 2013, 09:23:55 pm »
To co zrobiłeś/zrobiłbyś/zrobisz Ty w takiej sytuacji pozostawiam w gestii Twoich przemyśleń i Twojego sumienia.
Masz rację, to Twoja sprawa, Twoje przymeślenia, Twoje sumienie i (co najważniejsze) Twoje pieniądze. A co na ten temat myślę, powinienem zachować dla siebie. Mam jednak nadzieję, że już wkrótce popełnisz podobny błąd - np. dasz sprzedawcy w kiosku banknot stuzłotowy zamiast dychy, a on go przyjmie, bo skoro dajesz, to czemu miałby odmówić jego przyjęcia.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2013, 09:27:21 pm wysłana przez N.N. »

Offline nx87

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1626 dnia: Maj 23, 2013, 09:25:46 pm »
vision2001 - dziękuję.Kupię zapewne wszystkie części Thorgal w atrakcyjnej cenie.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1627 dnia: Maj 23, 2013, 09:34:54 pm »
Mam jednak nadzieję, że już wkrótce popełnisz podobny błąd - np. dasz sprzedawcy w kiosku banknot stuzłotowy zamiast dychy, a on go przyjmie, bo skoro dajesz, to czemu miałby odmówić jego przyjęcia.

Wiesz N.N. trafiłeś w tzw. "dychę". Ludzie są tacy, że nikt nie oddaje, nikt nie chce być w porządku i nikt nie przyznaje się jak wychodzi na jego plus. Nikt też się nie zastanawia nad konsekwencjami swoich czynów. Pracuje na co dzień w handlu i powiem Ci jedno... koleżanka przez takie postępowanie musiała z własnej kieszeni oddać 1400zl, zarabiając miesięcznie nawet mniej... ja sam też byłem parę groszy "w plecy", przez moją pomyłkę, do której się gość nie przyznał  :neutral:
przepraszam bardzo za taki OT, ale tak mnie naszło jak przeczytałem wpis N.N.
Vision - nie miałem na celu przyczepienie się do Ciebie, pisałem ogólnie.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1628 dnia: Maj 23, 2013, 09:49:07 pm »

nx87 - proszę Cię bardzo.


Jaroslaw_D - none taken.


Może i kiedyś przez przypadek stracę i dam/zgubię te 100 pln. Ale z drugiej strony właśnie dziękuję Tobie N.N., bo właśnie zaoszczędziłem znacznie więcej wywalając z merlinowej przechowalni niektóre komiksy.

DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1629 dnia: Maj 23, 2013, 10:01:53 pm »
Sugerujesz, że powinienem skorzystać z tego, że ludzie, u których od dawna kupuję komiksy, popełnili pomyłkę i okraść ich z ich zarobku, a może nawet zmusić, żeby dołożyli do moich zakupów z własnej kieszeni?
LOL? Przecież dali promocje, skąd wiesz, ze to ich błąd?

N.N.

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1630 dnia: Maj 23, 2013, 10:03:24 pm »
LOL? Przecież dali promocje, skąd wiesz, ze to ich błąd?
Naprawdę muszę Ci odpowiadać na to pytanie?

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1631 dnia: Maj 23, 2013, 10:10:05 pm »
Tak. Przecież np. Egmont było ostatnio promo 40%. Sklep daje promocje, a ty tutaj krzyczysz o jakimś okradaniu, oszukiwaniu, wykorzystywaniu. Co za żenada.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1632 dnia: Maj 23, 2013, 10:11:52 pm »
Szekak - była taka akcja, że okazało się, iż sklep.gildia.pl przez przypadek dał promocję na WKKM (a nie powinien). Całość chyba odkręcili w kilka godzin. Możesz o tym poczytać na kilku ostatnich podstronach.
Z tego co widzę, to też brałeś udział w dyskusji :smile:
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1633 dnia: Maj 23, 2013, 10:14:43 pm »
Nie tylko brałem, ale też i zamówiłem kilka pozycji. Teraz w merlinie nie zamówię, bo nie ma nic takiego na czym mi by zależało, ale sama gadka N.N. wprawiła mnie w osłupienie, gadka na granicy absurdu.


A jeszcze wracając do promo - jakie tytuły najbardziej opłaca się kupić? Nie wiem co tu dobrego jest... Thorgal mnie nie interesuje, żywych trupów nie ma pierwszych numerów...
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2013, 10:49:52 pm wysłana przez Szekak »

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1634 dnia: Maj 23, 2013, 10:53:32 pm »



A jeszcze wracając do promo - jakie tytuły najbardziej opłaca się kupić? Nie wiem co tu dobrego jest... Thorgal mnie nie interesuje, żywych trupów nie ma pierwszych numerów...

Habibi, Przybysz, Zagubione dziewczęta, Arq, Halloween Blues, Blueberry...

 

anything