Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1245055 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1620 dnia: Maj 16, 2013, 10:43:49 pm »
Ale jest tu mowa o ofercie. W ofercie był błąd, to go poprawili. Jednak wg mnie jeśli ktoś złożył zamówienie i je opłacił, gdy dana (nieprawidłowa) cena była aktualna to skorzystał. Taka sama sytuacja jak przy JPF.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1621 dnia: Maj 23, 2013, 08:32:55 pm »
http://merlin.pl/browse/promotion/1/Promo_35_za3.html
Wrzućcie sobie w koszyk przynajmniej 3 komiksy i od razu naliczy się Wam cena z rabatem. :smile: [Piszą, że: oferta ważna do 27.05.2013 lub do wyczerpania zapasów]
Ja już częściowo poczyniłem zakupy, a resztę wrzuciłem sobie "do przechowalni" i zastanowię się jak tu znaleźć kasę...
(np. "Zagubione dziewczyny" można dostać za 130 pln)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

N.N.

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1622 dnia: Maj 23, 2013, 08:41:29 pm »
Ale jest tu mowa o ofercie. W ofercie był błąd, to go poprawili. Jednak wg mnie jeśli ktoś złożył zamówienie i je opłacił, gdy dana (nieprawidłowa) cena była aktualna to skorzystał.
Sugerujesz, że powinienem skorzystać z tego, że ludzie, u których od dawna kupuję komiksy, popełnili pomyłkę i okraść ich z ich zarobku, a może nawet zmusić, żeby dołożyli do moich zakupów z własnej kieszeni?

Offline misio141

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1623 dnia: Maj 23, 2013, 08:43:47 pm »
Sugerujesz, że powinienem skorzystać z tego, że ludzie, u których od dawna kupuję komiksy, popełnili pomyłkę i okraść ich z ich zarobku, a może nawet zmusić, żeby dołożyli do moich zakupów z własnej kieszeni?
kapitalizm
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1624 dnia: Maj 23, 2013, 08:49:33 pm »
Sugerujesz, że powinienem skorzystać z tego, że ludzie, u których od dawna kupuję komiksy, popełnili pomyłkę i okraść ich z ich zarobku, a może nawet zmusić, żeby dołożyli do moich zakupów z własnej kieszeni?
A czy widząc ogólne warunki promocji "25% OFF", składając zamówienie po cenie prezentowanej w internetowym sklepie (z tego co pamiętam nie wszystkie ceny dostały upust i pozostały z niezmienionym rabatem np. 10%), następnie je opłacając jeszcze przed oznajmieniem "Pomyłka! Teraz już wszystko gra." mógłbym pomyśleć: "nie złożę zamówienia, bo pewnie mają błąd na stronie i płacąc zgodnie z ceną prezentowaną przez oferenta mogę go >okraść<"?
Mam chęć to składam zamówienie i za nie płacę mało się zastanawiając nad tym skąd wytrzasnęli taką cenę. I nie zastanawiam się czemu merlin.pl obecnie daje rabat 35%. Dają - a ja chcę to biorę.
To co zrobiłeś/zrobiłbyś/zrobisz Ty w takiej sytuacji pozostawiam w gestii Twoich przemyśleń i Twojego sumienia.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2013, 09:10:30 pm wysłana przez vision2001 »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

N.N.

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1625 dnia: Maj 23, 2013, 09:23:55 pm »
To co zrobiłeś/zrobiłbyś/zrobisz Ty w takiej sytuacji pozostawiam w gestii Twoich przemyśleń i Twojego sumienia.
Masz rację, to Twoja sprawa, Twoje przymeślenia, Twoje sumienie i (co najważniejsze) Twoje pieniądze. A co na ten temat myślę, powinienem zachować dla siebie. Mam jednak nadzieję, że już wkrótce popełnisz podobny błąd - np. dasz sprzedawcy w kiosku banknot stuzłotowy zamiast dychy, a on go przyjmie, bo skoro dajesz, to czemu miałby odmówić jego przyjęcia.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2013, 09:27:21 pm wysłana przez N.N. »

Offline nx87

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1626 dnia: Maj 23, 2013, 09:25:46 pm »
vision2001 - dziękuję.Kupię zapewne wszystkie części Thorgal w atrakcyjnej cenie.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1627 dnia: Maj 23, 2013, 09:34:54 pm »
Mam jednak nadzieję, że już wkrótce popełnisz podobny błąd - np. dasz sprzedawcy w kiosku banknot stuzłotowy zamiast dychy, a on go przyjmie, bo skoro dajesz, to czemu miałby odmówić jego przyjęcia.

Wiesz N.N. trafiłeś w tzw. "dychę". Ludzie są tacy, że nikt nie oddaje, nikt nie chce być w porządku i nikt nie przyznaje się jak wychodzi na jego plus. Nikt też się nie zastanawia nad konsekwencjami swoich czynów. Pracuje na co dzień w handlu i powiem Ci jedno... koleżanka przez takie postępowanie musiała z własnej kieszeni oddać 1400zl, zarabiając miesięcznie nawet mniej... ja sam też byłem parę groszy "w plecy", przez moją pomyłkę, do której się gość nie przyznał  :neutral:
przepraszam bardzo za taki OT, ale tak mnie naszło jak przeczytałem wpis N.N.
Vision - nie miałem na celu przyczepienie się do Ciebie, pisałem ogólnie.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1628 dnia: Maj 23, 2013, 09:49:07 pm »

nx87 - proszę Cię bardzo.


Jaroslaw_D - none taken.


Może i kiedyś przez przypadek stracę i dam/zgubię te 100 pln. Ale z drugiej strony właśnie dziękuję Tobie N.N., bo właśnie zaoszczędziłem znacznie więcej wywalając z merlinowej przechowalni niektóre komiksy.

DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1629 dnia: Maj 23, 2013, 10:01:53 pm »
Sugerujesz, że powinienem skorzystać z tego, że ludzie, u których od dawna kupuję komiksy, popełnili pomyłkę i okraść ich z ich zarobku, a może nawet zmusić, żeby dołożyli do moich zakupów z własnej kieszeni?
LOL? Przecież dali promocje, skąd wiesz, ze to ich błąd?

N.N.

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1630 dnia: Maj 23, 2013, 10:03:24 pm »
LOL? Przecież dali promocje, skąd wiesz, ze to ich błąd?
Naprawdę muszę Ci odpowiadać na to pytanie?

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1631 dnia: Maj 23, 2013, 10:10:05 pm »
Tak. Przecież np. Egmont było ostatnio promo 40%. Sklep daje promocje, a ty tutaj krzyczysz o jakimś okradaniu, oszukiwaniu, wykorzystywaniu. Co za żenada.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1632 dnia: Maj 23, 2013, 10:11:52 pm »
Szekak - była taka akcja, że okazało się, iż sklep.gildia.pl przez przypadek dał promocję na WKKM (a nie powinien). Całość chyba odkręcili w kilka godzin. Możesz o tym poczytać na kilku ostatnich podstronach.
Z tego co widzę, to też brałeś udział w dyskusji :smile:
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1633 dnia: Maj 23, 2013, 10:14:43 pm »
Nie tylko brałem, ale też i zamówiłem kilka pozycji. Teraz w merlinie nie zamówię, bo nie ma nic takiego na czym mi by zależało, ale sama gadka N.N. wprawiła mnie w osłupienie, gadka na granicy absurdu.


A jeszcze wracając do promo - jakie tytuły najbardziej opłaca się kupić? Nie wiem co tu dobrego jest... Thorgal mnie nie interesuje, żywych trupów nie ma pierwszych numerów...
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2013, 10:49:52 pm wysłana przez Szekak »

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1634 dnia: Maj 23, 2013, 10:53:32 pm »



A jeszcze wracając do promo - jakie tytuły najbardziej opłaca się kupić? Nie wiem co tu dobrego jest... Thorgal mnie nie interesuje, żywych trupów nie ma pierwszych numerów...

Habibi, Przybysz, Zagubione dziewczęta, Arq, Halloween Blues, Blueberry...