Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1245111 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1650 dnia: Maj 23, 2013, 11:38:29 pm »

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1651 dnia: Maj 23, 2013, 11:40:01 pm »
Niby tak, ale to Merlin...oni lubią wysyłać komiksy wyciągnięte psu z gardła. Jakby co, to od razu reklamować.

Szczerze mówiąc, to zamawiam u nich raz w miesiącu i jakoś nigdy nie dostałem wadliwych egzemplarzy. Poza tym pakowanie wzorcowe.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1652 dnia: Maj 23, 2013, 11:41:13 pm »
Szczerze mówiąc, to zamawiam u nich raz w miesiącu i jakoś nigdy nie dostałem wadliwych egzemplarzy. Poza tym pakowanie wzorcowe.

Jest folia bąbelkowa i wszystko w grubym kartonie? Może się poprawili, ale muszę się upewnić. :)

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1653 dnia: Maj 23, 2013, 11:48:41 pm »
Jest folia bąbelkowa i wszystko w grubym kartonie? Może się poprawili, ale muszę się upewnić. :smile:

Co do folii, to nie pamiętam. Wyrzucam to zaraz po rozpakowaniu. Powiem jak przyjdzie następna paczka. Mogę natomiast powiedzieć, że komiksy są owijane w dość grubą gazę, bardzo szczelnie je okrywającą . Ją akurat sobie zostawiłem. Co do kartonu to jest i to solidny, poza tym nic nie lata w środku.
Dla mnie standard pakowania na pewno nie jest gorszy od gildii. Najgorsze pakowanie z jakim dotąd miałem do czynienia to incal. Komiksy latały w środku, nie były dokładnie owinięte a poza tym folia przecięta.

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1654 dnia: Maj 23, 2013, 11:57:53 pm »
Ja ostatnio po otrzymaniu mocno uszkodzonego thorgala z Incala przerzuciłem się na Arosa i na razie ok.

Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1655 dnia: Maj 24, 2013, 12:00:50 am »
Gildia świetnie pakuje komiksy i na razie nie nadziałem się na to, by zamówienie przyszło uszkodzone.
Chyba nie ma reguły... I dlatego gdzie można to staram się robić odbiór osobisty - jak coś mi nie pasi to oddaję na miejscu.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1656 dnia: Maj 24, 2013, 12:03:14 am »
Ja często kupuję w Selkarze, ale właśnie z racji tego, że biorę wyłącznie odbiór osobisty, o ich sposobie pakowania nie mogę się wypowiedzieć.

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1657 dnia: Maj 24, 2013, 12:13:08 am »
Ja z zamówieniem z Gildii też nigdy żadnych problemów nie miałem.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1658 dnia: Maj 24, 2013, 12:15:38 am »
Ja już miałem z każdym sklepem.  :smile:

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1659 dnia: Maj 24, 2013, 12:16:52 am »
Ja z zamówieniem z Gildii też nigdy żadnych problemów nie miałem.

Ja miałem problem z jednym komiksem - ,,Hanri Desire Landru". Okładka jest tam praktycznie cała czarna i z łatwością można było dostrzec na niej odbarwienie, prawdopodobnie za sprawą niewłaściwego magazynowania. Był to jednak tylko ten jeden przypadek.

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1660 dnia: Maj 24, 2013, 12:21:00 am »
Z Timofem też nigdy nie miałem problemu - dwa kupione komiksy - Habibi i Zagubione Dziewczęta były w etui  :biggrin:
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1661 dnia: Maj 24, 2013, 06:11:38 am »
nie bardzo rozumiem dlaczego ktoś kto korzysta z rabatu 35 procent jest nazywany złodziejem - przecież to promocja zorganizowana przez merlin.
Tu nie chodzi chyba o merlina, a o blad gildii przy naliczeniu rabatu na WKKM. No chyba ze cos zle przeczytalem.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline horror

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1662 dnia: Maj 24, 2013, 06:36:26 am »
Tu nie chodzi chyba o merlina, a o blad gildii przy naliczeniu rabatu na WKKM. No chyba ze cos zle przeczytalem.

to teraz rozumiem.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1663 dnia: Maj 24, 2013, 06:59:30 am »
Doomboy, Joker, kilka Tintinów, nowe wydania Calvina i Hobbesa, Liga Niezwykłych Dżentelmenów, Żegnaj Chunky Nice, Habibi i Rozbitkowie Czasu zamówione. dzięki wielkie za to info o Merlinie!

swoją drogą, spokojnie dobrałbym sobie jeszcze drugie tyle...

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1664 dnia: Maj 24, 2013, 08:07:08 am »
zamawiam ligę niezwykłych dżentelmenów (i tak miałem kupić), za Waszymi namowami Habibi i teraz szukam jeszcze 3 tytułu - jakiegoś niezobowiązującego/rozrywkowego, co polecacie (coś lekkiego albo trykot).