Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1244905 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1725 dnia: Maj 25, 2013, 09:12:17 am »
Kilka lat temu pewien sklep typu Merlin popełnił podobny błąd i zanim zorientowaliśmy się, że to błąd, to kilka osób (w tym ja) zamówiło komiksy po bardzo okazyjnych cenach. Wtedy w dyskusji jedni porównywali drugich do hitlerowców, a kupowanie w ten sposób do mordowania Żydów, więc tutaj nie jest jeszcze tak źle.

Och, aż się rozmarzyłem na samo wspomnienie tamtej promocji. Kupiłem kilka tomów Mistrzów Komiksu za, jeśli dobrze pamiętam, 27,90. Dziś już takich promocji nie robią...

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1726 dnia: Maj 25, 2013, 09:28:43 am »
Zaraz się doigracie i przyjdzie Darek. :cool:



Offline Dreadnought

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1727 dnia: Maj 25, 2013, 10:15:58 am »
Och, aż się rozmarzyłem na samo wspomnienie tamtej promocji. Kupiłem kilka tomów Mistrzów Komiksu za, jeśli dobrze pamiętam, 27,90. Dziś już takich promocji nie robią...


Jak dobrze poszukać to się znajdzie. Ksiege 80lecia tytus romek a'tomek (okładkowa 49zł) kupiłem w Auchan za 5zł., w koszu ksiązki po 5zł.
Ja nie mam na to czasu i nerwów, ale dla wielu ludzi szukanie promocji stało się bardzo pożytecznym hobby!
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1728 dnia: Maj 25, 2013, 10:24:20 am »
W tym sklepie są też fajne promocje i sporo miejsc, gdzie odbiór jest gratis. Zamówiłem tam Grand Prix, ale dziś anulowałem zlecenie, bo przy obecnej promocji 35% wyszło, że zamawiając teczkę i Grand Prix, Funky Kovala mam gratis ;)

http://bonito.pl/k-90260039-grand-prix
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Dreadnought

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1729 dnia: Maj 25, 2013, 10:37:40 am »
W tym sklepie są też fajne promocje i sporo miejsc, gdzie odbiór jest gratis. Zamówiłem tam Grand Prix, ale dziś anulowałem zlecenie, bo przy obecnej promocji 35% wyszło, że zamawiając teczkę i Grand Prix, Funky Kovala mam gratis :wink:

http://bonito.pl/k-90260039-grand-prix


Ale mnie nabrałes  :biggrin: kliknąłem a tam pod tym Twoim komiksem Mark Knopfler 36zł już miałem zamawiać a to nie komiks tylko książka...
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1730 dnia: Maj 25, 2013, 10:47:36 am »

Ale mnie nabrałes  :biggrin: kliknąłem a tam pod tym Twoim komiksem Mark Knopfler 36zł już miałem zamawiać a to nie komiks tylko książka...

u mnie normalnie wyświetla Grand Prix - chyba, że Cię źle zrozumiałem i chodzi o coś innego?  :smile:
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Dreadnought

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1731 dnia: Maj 25, 2013, 10:53:42 am »

u mnie normalnie wyświetla Grand Prix - chyba, że Cię źle zrozumiałem i chodzi o coś innego?  :smile:


Wyświetla Grand Prix, a pod nim inne komiksy Asterix, Szninkiel i Mark Knopfler... Jeszcze taka komiksowa okładka z piorunami, klikam na to 432 strony 36zł no kupuje od razu ! A tu wydawnictwo In Rock, czyli książka... A myślałem, że to jakiś komiks o Dire Straits w dobrej cenie  :biggrin:
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1732 dnia: Maj 25, 2013, 10:59:24 am »

Wyświetla Grand Prix, a pod nim inne komiksy Asterix, Szninkiel i Mark Knopfler... Jeszcze taka komiksowa okładka z piorunami, klikam na to 432 strony 36zł no kupuje od razu ! A tu wydawnictwo In Rock, czyli książka... A myślałem, że to jakiś komiks o Dire Straits w dobrej cenie  :biggrin:

aha :) to byś się nabrał ;)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1733 dnia: Maj 26, 2013, 12:18:40 am »
Jestem w trakcie kompletowania zamówienia z Merlina. Zastanawiam się nad komiksami - Opowieści z hrabstwa Essex oraz Życie w obrazkach. Polecacie?
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1734 dnia: Maj 26, 2013, 12:23:40 am »
Jestem w trakcie kompletowania zamówienia z Merlina. Zastanawiam się nad komiksami - Opowieści z hrabstwa Essex oraz Życie w obrazkach. Polecacie?

,,Opowieści z hrabstwa Essex" czytałem i z czystym sumieniem mogę polecić. Wspaniała, wzruszająca historia, którą czyta się jednym tchem.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1735 dnia: Maj 26, 2013, 08:36:43 am »
Jestem w trakcie kompletowania zamówienia z Merlina. Zastanawiam się nad komiksami - Opowieści z hrabstwa Essex oraz Życie w obrazkach. Polecacie?

Zależy co lubisz. Jeśli lubisz dobry komiks obyczajowy, to nie powinieneś żałować zakupu. W głosowaniu na najlepszy komiks 2009 roku, czytelnicy gildii na 1 miejscu wytypowali Opowieści z hrabstwa Essex, a na 9 Życie w obrazkach.

http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,31642.45.html

Poszukaj sobie recenzji w sieci, żeby się upewnić, ale ja bym oba bardzo polecał.

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1736 dnia: Maj 26, 2013, 09:23:39 am »
Rabat 35% w merlinie przedluzyli do 31.05.2013 :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1737 dnia: Maj 27, 2013, 02:31:15 pm »
No i proszę. W sobotę zamówiłem w Merlinie 3 książki, przy których było napisane, że wysyłka w ciągu 24 h. Teraz sprawdziłem status zamówienia i okazało się, że planowany termin wysyłki to 6 czerwiec. Kolejne spotkanie z Merlinem świetnie się zaczyna.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1738 dnia: Maj 27, 2013, 02:46:28 pm »
No i proszę. W sobotę zamówiłem w Merlinie 3 książki, przy których było napisane, że wysyłka w ciągu 24 h. Teraz sprawdziłem status zamówienia i okazało się, że planowany termin wysyłki to 6 czerwiec. Kolejne spotkanie z Merlinem świetnie się zaczyna.

Nie doczytałeś dokładnie...... -w ciągu 24h od momentu skompletowania zamówienia, a przy każdej pozycji twojego zamówienia podają przybliżony okres "kompletowania". Ale nie martw się, nie ty jeden wpadłeś w tę pułapkę.

A na marginesie, ja zamówiłem dopiero w momencie, gdy dowiedziałem się o przedłużeniu promocji (czyli potwierdzeniu, że akcja była zamierzona i całe to halo tutaj troszku rozdmuchane :)
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1739 dnia: Maj 27, 2013, 03:59:01 pm »
Przyznawać się, kto mi wykupił Opowieści z hrabstwa Essex z Merlina?  :evil:
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

 

anything