Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1245028 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1770 dnia: Maj 30, 2013, 01:18:22 pm »
Z mojego zamówienia z 26 maja (ok. 23:00) większość komiksów jest zarezerwowanych, a w przypadku jednego jest "czekamy na 1" (wszystkie miały 3-5 dni). Tak więc stwierdzenie, że są na stanie, jest mocno wątpliwe. Zależy, kiedy zamawiałeś, ile i co. Jak coś popularnego i niedużo, to może nabrali i szybciej jest gotowe do wysyłki.

zamówiłem Teczkę, Grand Prix i pierwszego Funky Kovala.
No nie wiem, nie będę się sprzeczał. Tak sobie kombinuje, że może przy tego typu promocjach po prostu się zabezpieczają na wypadek, że będzie dużo zamówień i po prostu zabraknie. Mają powiedzmy 10szt, zamówi 12 i dwie muszą domówić.
Np. z Funky Kovalem #1 było tak, że jak zamawiałem było 3-5 dni, po czym po kilkunastu minutach od zamówienia nie było ani jednej #1 ani #2. Dziś są już znów dostępne (3-5 dni) wszystkie części.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1771 dnia: Maj 30, 2013, 04:25:30 pm »
zamówiłem Teczkę, Grand Prix i pierwszego Funky Kovala.
No nie wiem, nie będę się sprzeczał. Tak sobie kombinuje, że może przy tego typu promocjach po prostu się zabezpieczają na wypadek, że będzie dużo zamówień i po prostu zabraknie. Mają powiedzmy 10szt, zamówi 12 i dwie muszą domówić.
Np. z Funky Kovalem #1 było tak, że jak zamawiałem było 3-5 dni, po czym po kilkunastu minutach od zamówienia nie było ani jednej #1 ani #2. Dziś są już znów dostępne (3-5 dni) wszystkie części.
Jak mamy termin 3-5 dni to w tym czasie sciagaja pewnie ten towar z innego magazynu albo z hurtowni. Jak w hurtowni nie ma to informuja mailem, ze nie ma i mozesz czekac x-czasu az uda mim sie sciagnac dana pozycje. Jezeli pomimo oczekiwania nie uda im sie sciagnac danej pozycji to kasuja Ci ja z zamowienia. Mialem juz tak kilka razy :(
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1772 dnia: Maj 31, 2013, 09:03:39 am »
W sklepie Gilidii "Koziorożec" ze zniżką 50%!

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1773 dnia: Maj 31, 2013, 10:40:15 am »
Czy promocja w merlinie już się skończyła?
Bo oczywiście jeszcze się  nie zebrałem z zakupem a już w koszyku pokazuje normalne ceny.
Miała być do 31.05.

Dobra już wiem. Promocja trwała do 31.05 do godziny 9.00
Szkoda książek i komiksów  :cry:
Kasa w kieszeni  :cool:
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2013, 10:48:45 am wysłana przez marceli »
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1774 dnia: Maj 31, 2013, 10:55:03 am »
Ja też się zbierałem i zbierałem, aż uznałem, że mam dużo jeszcze komiksów do przeczytania i sobie odpuszczę zakupy. Natomiast Koziorożca kupię, tylko coś jeszcze muszę dorzucić żeby do przesyłki darmowej dobić.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1775 dnia: Maj 31, 2013, 10:59:17 am »
To Panie! Bierz ten tytuł (jeśli chcesz wywalić trochę kasy): http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/203477-superman-action-comics-vol-1-superman-i-ludzie-ze-stali ;) Chwila moment i dzięki temu będziesz miał wysyłkę za free :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1776 dnia: Maj 31, 2013, 11:22:06 am »
Już mam go zamówionego, w innym zamówieniu. Może jeszcze jakieś ciekawe promo rzucą w ciągu miesiąca, albo udostępnią pre order Justice League z New 52, to wtedy się jakoś zamówi.;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1777 dnia: Maj 31, 2013, 11:28:43 am »
Ale Komplet Koziorożców + Superman jeszcze nie łapie się na darmową wysyłkę. Coś tam trzeba dorzucić, a z samych nowości jest z czego wybierać. Fistaszki, Portugalia, Zaduszki, Dzienniki rosyjskie, Czterej jeźdzcy Apokalipsy...
Zapowiedź Ligi Sprawiedliwości wraz z ceną mile widziana.


Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1778 dnia: Maj 31, 2013, 11:30:59 am »
Zapowiedź Ligi Sprawiedliwości wraz z ceną mile widziana.
Niestety Egmont nie ujawnil oficjalnie zapowiedzi na sierpien wraz cenami, wiec trzeba czekac...
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1779 dnia: Maj 31, 2013, 12:27:10 pm »
Dobra już wiem. Promocja trwała do 31.05 do godziny 9.00
Szkoda książek i komiksów  :cry:
Kasa w kieszeni  :cool:

O kurde, no to się przejechałem. W życiu bym nie pomyślał, że do jakiejś godziny. Skoro do końca maja, to do końca maja. :sad:
Ja nie chcę mojej kasy. Ja chcę Portugalię za 82 zł. :smile:

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1780 dnia: Maj 31, 2013, 12:33:56 pm »
O kurde, no to się przejechałem. W życiu bym nie pomyślał, że do jakiejś godziny. Skoro do końca maja, to do końca maja. :sad:
O takich praktykach w merlinie uświadomiła mnie wczoraj moja dziewczyna. Powiedziała, że właśnie kiedyś się na tym przejechała (chciała złożyć zamówienie ostatniego dnia promocji). Więc jeszcze Wczoraj wieczorem wrzuciłem kilka rzeczy do koszyka i złożyłem szybko moje zamówienie.
Z tego co wiadomo z obserwacji (regulaminu tej promocji nie znalazłem) merlin "wyłącza" promocję w dniu jej zakończenia około godziny 9 rano... Lipa, prawda?
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1781 dnia: Maj 31, 2013, 12:39:26 pm »
merlin "wyłącza" promocję w dniu jej zakończenia około godziny 9 rano... Lipa, prawda?

Moja wina, bo nie doczytałem. Mimo wszystko...dziś jest ostatniego maja, dziwne jest to, że do 9:00. W życiu bym nie pomyślał. :)

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1782 dnia: Maj 31, 2013, 12:42:14 pm »
Moja wina, bo nie doczytałem.
Chyba niewielu wiedziało...
@marceli - gdzie znalazłeś regulamin promocji/informację o jej zakończeniu o 9 rano? Podasz link?
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline nx87

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1783 dnia: Maj 31, 2013, 01:26:22 pm »
Dobrze, że zamówiłem wczoraj, a chciałem dzisiaj...  :cool:

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1784 dnia: Maj 31, 2013, 02:45:15 pm »
Chyba niewielu wiedziało...
@marceli - gdzie znalazłeś regulamin promocji/informację o jej zakończeniu o 9 rano? Podasz link?
Dzwoniłem na infolinię.
Pierwszy raz się spotykam, żeby promocja trwała do jakiejś godziny w ciągu dnia.
Według mnie logiczne było, że promocja trwa dziś do północy.
Też bym wolał zamówić te komiksy i książki, które miałem w koszyku niż zostać z kasą.
Miałem złożyć zamówienie dziś wieczorem a tak jest nauczka na przyszłość.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

 

anything