Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1244882 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1785 dnia: Maj 31, 2013, 03:03:21 pm »
Pierwszy raz się spotykam, żeby promocja trwała do jakiejś godziny w ciągu dnia.
Według mnie logiczne było, że promocja trwa dziś do północy.
Też bym wolał zamówić te komiksy i książki, które miałem w koszyku niż zostać z kasą.
Miałem złożyć zamówienie dziś wieczorem a tak jest nauczka na przyszłość.

Ja ostatnio tak się załatwiłem na promocji Gildii na Egmont (bodaj 40%) - miała być do końca miesiąca, a 30.04. ok. 20:00 już nie było zniżki. Też mam nauczkę, żeby się nie czaić nie wiadomo na co (wtedy tylko nie miałem za bardzo kasy).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1786 dnia: Maj 31, 2013, 05:36:23 pm »
Też mam nauczkę, żeby się nie czaić nie wiadomo na co (wtedy tylko nie miałem za bardzo kasy).

awsze można zamówić i kupić, a zapłacić po dwóch/trzech dniach:)

Ja teraz tak zrobiłem, byłem spłukany, ale wiedziałem, że kupie to dodałem do koszyka, zamówiłem i zapłaciłem po trzech dniach jak kasa wpłynęła na konto  :wink:
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Dreadnought

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1787 dnia: Maj 31, 2013, 06:52:01 pm »

awsze można zamówić i kupić, a zapłacić po dwóch/trzech dniach:)

Ja teraz tak zrobiłem, byłem spłukany, ale wiedziałem, że kupie to dodałem do koszyka, zamówiłem i zapłaciłem po trzech dniach jak kasa wpłynęła na konto  :wink:


Ja tez tak czasami robie. Większość sklepów internetowych ma w regulaminie tydzień na wpłate (potem anuluja zamówienie). Przy czym z własnego doświadczenia dodam, że jeżeli 7dzień wypada w sobote to wystarczy im napisac, że już się zapłaciło i będą mieli kase w następny roboczy dzień. Także nawet jak dostają kase na 9 dzień od zamówienia to wydaje się ich to nie ruszać/krzywdzić.
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1788 dnia: Czerwiec 01, 2013, 12:30:36 am »
Z własnej winy nie załapałem się na Merlina.
Jak coś nowego wynipiecie dajcie znać.
Składam zamówienie 1 dnia  :lol:
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline addommo

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1789 dnia: Czerwiec 02, 2013, 01:31:32 pm »
Ja zamówilem te komiksy w merlinie tydzien temu w niedziele czas oczekiwania był 3-5 dni i do dzisiaj nic nie maja cały czas pisze oczekiwanie 1



Offline adro

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1790 dnia: Czerwiec 04, 2013, 12:23:30 am »
Ja kiedys przejechalem sie na promocji w merlinie, bylo to dosc nieprzyjemne doswiadczenie. Od tamtej pory mam ograniczone zaufanie do merlina.
pzdr 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1791 dnia: Czerwiec 04, 2013, 09:01:50 am »
dziś odebrałem pierwszą przesyłkę z Merlina. Dostawa była gratis (w punkcie odbioru przesyłek kurierskich Mail Boxes). Nie wiem czy miało to wpływ na sposób pakowania, ale przesyłka nie była wcale zabezpieczona. Cud, że dotarła bez zniszczeń. Foliopak i jakaś cieniutka gąbka, to wszystko...


"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1792 dnia: Czerwiec 04, 2013, 09:53:39 am »
dziś odebrałem pierwszą przesyłkę z Merlina. Dostawa była gratis (w punkcie odbioru przesyłek kurierskich Mail Boxes). Nie wiem czy miało to wpływ na sposób pakowania, ale przesyłka nie była wcale zabezpieczona. Cud, że dotarła bez zniszczeń. Foliopak i jakaś cieniutka gąbka, to wszystko...

"przesyłka dotarła w stanie idealnym. Ale i tak sobie ponarzekam na jej jakość bo mogę....." :neutral:
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1793 dnia: Czerwiec 04, 2013, 10:10:54 am »
"przesyłka dotarła w stanie idealnym. Ale i tak sobie ponarzekam na jej jakość bo mogę....." :neutral:

"Przyczepie się do posta, bo mogę..."
 
Czy na tym forum nie można nic napisać, żeby ktoś się zaraz nie doczepił?! Narzekałbym, gdybym dostał zniszczoną. Wyraziłem tylko swoje zdziwienie, że dotarła w takim stanie, będąc tak zapakowaną  :roll:

Ciekawi mnie też, czy przy każdym sposobie dostawy, zabezpieczana jest w taki sam sposób.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1794 dnia: Czerwiec 04, 2013, 10:44:25 am »
ja swoją miałem tak samo "zabezpieczoną", komiksy jedynie w zwykłej folii. Wielkich uszkodzeń nie ma, ale lekkie wgniecenia na okładce habibi niestety są.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1795 dnia: Czerwiec 04, 2013, 10:55:32 am »
Czyli to standard.

a dziś za 9,90:


"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1796 dnia: Czerwiec 04, 2013, 11:00:12 am »
Czyli to standard.



Nie, to nie jest standard, przynajmniej w wypadku dostaw do paczkomatów i kurierem. Komiksy zawsze miałem szczelnie opakowane w odpowiednim kartonie. Nic nie latało, żadnych uszkodzeń.

Deg

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1797 dnia: Czerwiec 04, 2013, 02:15:20 pm »
Ja odbieram od dłuższego czasu w "Ruchu" i zawsze przesyłka jest dobrze zabezpieczona, szczelny karton, w środku folia lub gąbka - podobnie ostatnia sprzed kilku dni. Ta foliowa koperta to chyba w takim razie specyfika Mail Boxes.

Offline dudi1212

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1798 dnia: Czerwiec 04, 2013, 07:54:35 pm »
Merlin mnie zaskoczył. Złożyłem zamówienie i opłaciłem je w ubiegłą środę po południu. Na jedną książkę z zamówienia okres oczekiwania to 3-5 dni roboczych, a na drugą 7. Dzisiaj już skompletowali mi zamówienie (mamy 3 dzień roboczy po złożeniu zamówienia). Oznacza to, że jutro mi wyślą i będę miał na czwartek. Nieźle się uwinęli;)
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1799 dnia: Czerwiec 04, 2013, 09:21:53 pm »
dudi1212 - przebiję Cię. ja swoje (drugie...) złożyłem w czwartek wieczorem. dziś dostałem info z numerem przesyłki :)