trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1244948 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1800 dnia: Czerwiec 05, 2013, 12:38:52 am »
dziś odebrałem pierwszą przesyłkę z Merlina. Dostawa była gratis (w punkcie odbioru przesyłek kurierskich Mail Boxes). Nie wiem czy miało to wpływ na sposób pakowania, ale przesyłka nie była wcale zabezpieczona. Cud, że dotarła bez zniszczeń. Foliopak i jakaś cieniutka gąbka, to wszystko...


Ja swoje paczki odbierałem również w punkcie odbioru i miałem tak samo zapakowane jak Jarosław D. tylko, że bez tej białej pianki/otuliny - po prostu w tej żółtej reklamówce DHL - także to juz w ogóle chyba lekkie przegięcie. Na allegro dostałbym pewnie minusa za samo zapakowanie w ten sposób komiksów nawet jakby doszły nieuszkodzone ;)
Z drugiej strony raz komiksy przyszły w stanie idealnym (mimo takiego opakowania), a raz z rysami i drobnymi obiciami okładki (ale nie mam pewności, że to z powodu transportu - poza tym dostałem zadawalająca mnie rekompensatę). Raz z kolei (jak zamawiałem jeden komiks) przyszedł w takiej cieniutkiej tekturowej teczce (też bez uszkodzeń).

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1801 dnia: Czerwiec 05, 2013, 10:12:00 am »
Paczka doszła. Nie otwieram, ale z zewnątrz wygląda gorzej niż poprzednia.

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1802 dnia: Czerwiec 05, 2013, 10:33:12 am »
Paczka doszła. Nie otwieram, ale z zewnątrz wygląda gorzej niż poprzednia.

Się czepię.
Promocja się już skończyła. Posty o jakości paczek powinny więc lecieć do innego tematu (gdzie kupować komiksy), bo nie mają nic wspólnego z żadną obecną promocją. A to jest wątek o promocjach - wchodzi się tu głównie po to, żeby wyhaczyć jakieś zniżki.
No i ten zacytowany post - dobry na czat, a nie na forum.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline nx87

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1803 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:44:18 am »
Koalar myślę, że można troszkę napisać o przesyłce z Merlin jeżeli temat dotyczył ich promocji. Miałem także zrobione tam nie małe zakupy. Paczka z zewnątrz wyglądała fatalnie. Jednak w środku nie było widać na pierwszy rzut oka uszkodzeń.

Edycja: jednak troszkę poniszczone są dwa komiksy tą taśmą plastikową, która była na paczce. Odbiło się to na okładkach.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2013, 01:26:16 pm wysłana przez nx87 »

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1804 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:55:50 am »
Podzielam zdanie Koalara. To jest temat o wyprzedażach/promocjach a przez te komentarze trudno znaleźć linki do tego co jest meritum tematu. Proponuję utworzenie tematu ,,Wyprzedaże/promocje - komentarze" (analogicznie do tematu ,,Giełda - komentarze").

Offline addommo

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1805 dnia: Czerwiec 05, 2013, 02:01:41 pm »
ja dostałem po 10+ dniach paczke z merlina, komiksy w idelanym stanie zapakowane w karton i taka folie, kurier dhl, komiksy lekko przykurzone

jestem zadowolony z zakupu, ceny swietne nawet z wysłka

Offline kosmoski

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1806 dnia: Czerwiec 08, 2013, 03:21:21 pm »
na cdp.pl zniżka na komiksy od Kultury Gniewu (33% i 50%), została doba i promocja wygaśnie

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1807 dnia: Czerwiec 15, 2013, 09:04:42 am »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1808 dnia: Czerwiec 16, 2013, 02:36:50 pm »
W składzie tanich książek na Grodzkiej w Krk, między parafią Wszystkich Świętych a (bodajże) Kefirkiem, można dostać komiksową Grę o Tron za 15 (na miękko) lub 18 zł (na twardo). Jest też album o filmowym Tintinie za bodajże 8 czy 9 zł.

Offline cro_no

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1809 dnia: Czerwiec 22, 2013, 01:04:58 pm »
W sklepie Atom Comics trwa promocja m.in. na komiksy DC. Dodatkowo, można otrzymać komiks All Star Superman #1 za darmo:)

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1810 dnia: Sierpień 03, 2013, 04:55:45 pm »
Likwidują empik na Rynku Głównym w Krk i książki, filmy, muzyka, komiksy itp. są 30% taniej.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1811 dnia: Sierpień 03, 2013, 08:02:19 pm »
Likwidują empik na Rynku Głównym w Krk i książki, filmy, muzyka, komiksy itp. są 30% taniej.
powód dali jakiś?

Offline badday


Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1813 dnia: Sierpień 03, 2013, 10:09:09 pm »
Empik srempik, niech za przeproszeniem spier**la, ale Księgarni Hetmańskiej będzie szkoda.

Offline bowman007

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1814 dnia: Sierpień 15, 2013, 08:31:49 pm »
Likwidują empik na Rynku Głównym w Krk i książki, filmy, muzyka, komiksy itp. są 30% taniej.


zostało coś w Empiku godnego uwagi? Jutro zahaczam o Kraków i zastanawiam się, czy warto trochę wyjechać wcześniej i wskoczyć po jakiś komiks  :smile: [size=78%] [/size]