trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1244887 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bowman007

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1845 dnia: Wrzesień 17, 2013, 08:35:16 pm »
Na literacka.pl wychodzi 151.65 z przesyłką :biggrin:

Offline bowman007

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1846 dnia: Wrzesień 18, 2013, 03:45:30 pm »
Naprawdę fajna promocja w Empiku. 3 książki w tym komiksy w cenie 2. Oczywiście najtańsza za darmo. Minusem jest tylko to, że w promocji biorą udział tylko produkty z dostępnością 24h czyli te najnowsze, ale np z strażnikami i strażnikami początkiem za darmo mamy lige sprawiedliwości :)

Offline Ty_draniu

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1847 dnia: Wrzesień 18, 2013, 07:00:08 pm »
Strażnicy mąją w tej chwili 48h więc odpadają, a szkoda
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline kosmoski

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1848 dnia: Wrzesień 18, 2013, 07:27:12 pm »
Strażnicy jeszcze z rana mieli 24h, podobnie Liga Moore'a, wszystkie Hellboy'e... W książkach też masakra, chociażby część Dicków (Blade Runner) całkowicie się wyprzedała, a pozostałe w większości mają już 48h...

Offline samurajack

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1849 dnia: Wrzesień 18, 2013, 07:38:55 pm »
Większość przerobili na 48h podczas promocjii co za sciema

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1850 dnia: Wrzesień 18, 2013, 08:48:05 pm »
Większość przerobili na 48h podczas promocjii co za sciema
A masz świadomość, że mają określoną ilość towaru na magazynie? I wpizd ludzi skorzystało pewnie z promocji i nagle już nie mają towaru na "już"?

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1851 dnia: Wrzesień 18, 2013, 10:42:30 pm »
W tym regulaminie jest napisane, że promocja jest też normalnie w salonach. Czyli można się przejść do Empiku i wybrać sobie trzy książki...
Był już ktoś w jakimś salonie i zastał promocję?
Kurde, bo ja byłem wczoraj po magazyn i jeszcze promocji nie było, bo dopiero od dzisiaj.

Offline zielone_biurko

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1852 dnia: Wrzesień 18, 2013, 11:02:38 pm »
też jestem ciekaw czy tak to działa :)

Offline zielone_biurko

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1853 dnia: Wrzesień 19, 2013, 06:52:16 pm »




Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1854 dnia: Wrzesień 19, 2013, 11:42:30 pm »
Byłem dzisiaj w Empiku i faktycznie promocja jest na absolutnie wszystkie książki w stacjonarnych. Kupujesz 3, płacisz za 2. Chciałem sobie kupić 3 Asteriksy, ale nie dałem rady wybrać trzech egzemplarzy, których stan by mi odpowiadał. W sumie było może z 10 albumów wszystkich tomów Asteriksa (mały wybór komiksów), ale tylko jedna Niezgoda była nówka. Reszta pognieciona, więc mam gdzieś takie promo. Nie kupiłem.  :smile:

Byłem też w Auchan, gdzie leżało pełno Gigantów i Mamutów za 10 zł (nie ma znaczenia czy bierzesz ten dwa razy grubszy Mamut, czy Gigant, zawsze 10 zł), ale też nie kupiłem, bo nie było tego super tomiku, co go Niemcy układali.

Także nieudane zakupy.  :biggrin:


Ps. Ale jakby Wam było mnie żal, to napiszę, że za to dwa dni temu miałem bardzo udane zakupy. Za całość rzeczy na tym zdjęciu dałem 60 zł. Filmy po 3 zł, Krajewski w twardej 30, Misja (strasznie fajnie narysowany komiks z Kultury Gniewu) 15.


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2013, 11:46:52 pm wysłana przez Death »

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1855 dnia: Wrzesień 20, 2013, 12:07:14 am »
a gdzie takie filmy po 3 zł sprzedają?

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1856 dnia: Wrzesień 20, 2013, 12:23:11 am »
Ja już widziałem w różnych miastach w "sklepach za 3 zł". Jakoś nigdy tam nie wchodziłem, bo mi się te sklepy kojarzyły z kupowaniem jakichś kiczowatych figurek, plastiku i innych bzdetów. Ale kiedyś przypadkiem wszedłem, a tam świetne filmy z tych wszystkich serii kioskowych, które kosztują 29,99 zł.
Kupiłem już całkiem sporo w ostatnich miesiącach. Np. westerny Sergio Leone z kolekcji westernów, kilka filmów Polańskiego z jego kolekcji, filmowych Strażników i teraz Star Trek z kolekcji sci-fi, Sanatorium pod klepsydrą z kolekcji Mistrzowie Polskiego Kina, jakieś filmy z kolekcji Top 30 gazety (tfu tfu i jeszcze raz tfu) wyborczej. Ogólnie to wszystkie te kolekcje kioskowe dvd z książeczką, które kosztują  3 dychy sztuka tam są po jakimś czasie po 3-5 zł.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1857 dnia: Wrzesień 20, 2013, 12:42:25 pm »
Haha, dobre. Empik ma urodziny i zrobił wiadomą promocję. A Matras zripostował promocją -25% do 23 września. Konkurencja - nie ma nic lepszego dla klienta.  :biggrin:

Offline zielone_biurko

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1858 dnia: Wrzesień 20, 2013, 12:51:45 pm »
Haha, dobre. Empik ma urodziny i zrobił wiadomą promocję. A Matras zripostował promocją -25% do 23 września. Konkurencja - nie ma nic lepszego dla klienta.  :biggrin:


Zagranie empiku zakrawa na hańbę dla mnie ;) Byłem w 3 salonach i co? W jednym kilkanaście egzemplarzy Ligi Sprawiedliwości, w drugim kilka Ligi Niezwykłych Dżentelmenów, w trzecim słynny Joker. Reszta wykupiona albo jakieś badziewa. Najlepsze, że na stronie owe komiksy mają statusy: 24h, 48h, niedostępny. ;)

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1859 dnia: Wrzesień 20, 2013, 02:55:07 pm »
Bo to jest tak, że niedostępny w magazynie centralnym, a nie w salonach. Czegoś już w magazynie w Warszawie nie ma, ale można jeszcze czasem znaleźć w księgarni.