trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1245034 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1860 dnia: Wrzesień 20, 2013, 04:16:47 pm »
Przy składaniu zamówienia dzisiaj w sklepie gildia, dostaje się za darmo komiks Zabójca Hunga.


W koszyku trzeba zaznaczyć, że chce się dostać ten gratis. :smile:

Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1861 dnia: Wrzesień 21, 2013, 03:35:07 pm »
Z tego co widzę to jakieś komiksy dodali na Empik.com, bo 2 dni temu chciałem zamówić w promocji Calviny 3-5 i pokazywało, że jeden z nich jest w 48h, a teraz wszystkie były w 24h i jakże się cieszę, że udało mi się zakupić 3 tomy za 55 złotych.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline badday

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1862 dnia: Wrzesień 21, 2013, 05:08:09 pm »
W  Auchan w Bonarce (Krakow) duzo Mamutów i Mega Gigantów po 10 PLN.
Jest także poszukiwany ostatnio tutaj przez wielu Mamut nr 17 (Poznaj moich kuzynów) :)

Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1863 dnia: Wrzesień 21, 2013, 05:39:56 pm »
Jest także poszukiwany ostatnio tutaj przez wielu Mamut nr 17 (Poznaj moich kuzynów) :)
Powiem jakie (trochę gorsze, lecz ze świetnymi komiksami) Mamuty i MegaGiga można jeszcze zakupić:
Mamut 12: Wyrwigro$ze - czyli genialna "Afera fasolowa" Scarpy, a na dodatek cały tom to komiksy ze Sknerusem
MegaGiga 34: Koszmar z ulicy Kaczej  - czyli genialny komiks "Opowieść o siedmiu duchach" Gottfredsona z 1936 roku 
MegaGiga 31: Dobry, zły i Miki - czyli genialny "Podwójny sekret Fantomena" Scarpy, a na dodatek cały tom to naprawdę dobre komiksy z Mikim
To są chyba 3 kolejne najlepsze tomy, z Mamutów warto jeszcze sięgnąć po 13. tom, a z MegaGiga po 28. Jeżeli coś mi się jeszcze przypomni to dam znać.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline badday

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1864 dnia: Wrzesień 21, 2013, 06:18:11 pm »
Mamut 12 i 13 też są tam do kupienia.

Deg

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1865 dnia: Wrzesień 21, 2013, 06:42:27 pm »
Mamut 12: Wyrwigro$ze - czyli genialna "Afera fasolowa" Scarpy
Czy "Afera..." nie ukazała się kiedyś w jednym z numerów "Donald i spółka"?

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1866 dnia: Wrzesień 21, 2013, 06:47:04 pm »
Z tego co widzę to jakieś komiksy dodali na Empik.com, bo 2 dni temu chciałem zamówić w promocji Calviny 3-5 i pokazywało, że jeden z nich jest w 48h, a teraz wszystkie były w 24h i jakże się cieszę, że udało mi się zakupić 3 tomy za 55 złotych.
39% zniżki i darmowa wysyłka do salonu. Absolutnie genialnie. Też zamówiłem te 3 Calviny. I jeszcze drugą paczkę z 3. Asteriksami, których od lat nie czytałem, czyli Brytów, Niezgodę i Wielką przeprawę. Teraz żeby tylko Empik w balona nie poleciał i wysłał do salonu nówki sztuki.



Czy "Afera..." nie ukazała się kiedyś w jednym z numerów "Donald i spółka"?
Nie, tylko w Mamucie i w albumie z serii Kaczogród.

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1867 dnia: Wrzesień 21, 2013, 06:51:52 pm »
W  Auchan w Bonarce (Krakow) duzo Mamutów i Mega Gigantów po 10 PLN.
Jest także poszukiwany ostatnio tutaj przez wielu Mamut nr 17 (Poznaj moich kuzynów) :smile:
Bylem wczoraj w Auchan w Szczecinie i albo nie moglem znalezc tych komiksow albo ich nie bylo. Znalazlem na prasie kilka roznych tytulow Giganta, ale w normalnej cenie. czy te Mamuty/MG leza w jakims koszu na jakims blizej nieokreslonym dziale czy gdzies w dziale ksiazek/DVD?
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline vivaadeal

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1868 dnia: Wrzesień 21, 2013, 07:21:58 pm »
Teraz żeby tylko Empik w balona nie poleciał i wysłał do salonu nówki sztuki.

W empiku masz prawo przy nich w salonie rozpakować i jak Ci nie pasuje nie odebrać przesyłki

Offline badday

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1869 dnia: Wrzesień 21, 2013, 07:58:59 pm »
Bylem wczoraj w Auchan w Szczecinie i albo nie moglem znalezc tych komiksow albo ich nie bylo. Znalazlem na prasie kilka roznych tytulow Giganta, ale w normalnej cenie. czy te Mamuty/MG leza w jakims koszu na jakims blizej nieokreslonym dziale czy gdzies w dziale ksiazek/DVD?

W krakowskim Auchanie jest dział z ksiazkami i gazetami i na "obrzeżach" tego działu , blisko kas, leżą te Mamuty ułożone w stosach jeden na drugim na takim "podeście"(?) (fajnie, że nie są wrzucone nieskładnie w koszyk).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2013, 08:43:16 pm wysłana przez badday »

Offline maxim1987

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1870 dnia: Wrzesień 21, 2013, 10:23:54 pm »
Interesująca promocja w księgarni krakowskiego MOCAK-u - Trust.Album za 0 zł
http://mocak.pl/sklep/produkt/truscinski-album

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1871 dnia: Wrzesień 21, 2013, 10:55:47 pm »
Interesująca promocja w księgarni krakowskiego MOCAK-u - Trust.Album za 0 zł
http://mocak.pl/sklep/produkt/truscinski-album


A to z jakiej okazji?
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Ty_draniu

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1872 dnia: Wrzesień 21, 2013, 11:07:01 pm »
zapewne błędu ludzkiego
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1873 dnia: Wrzesień 22, 2013, 08:27:51 pm »
Interesująca promocja w księgarni krakowskiego MOCAK-u - Trust.Album za 0 zł
http://mocak.pl/sklep/produkt/truscinski-album

Mam nadzieję, że użytkownicy forum wykazali się taktem i uczciwością i nikt nie wykorzystał tego błędu.
Ja bym się tam nie umiał cieszyć komiksem wiedząc, że jakiś pracownik za to zapłaci...

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1874 dnia: Wrzesień 22, 2013, 09:48:55 pm »
Mam nadzieję, że użytkownicy forum wykazali się taktem i uczciwością i nikt nie wykorzystał tego błędu.
Ja bym się tam nie umiał cieszyć komiksem wiedząc, że jakiś pracownik za to zapłaci...

ja powiem tak. wczoraj sobie zamówiłem z ciekawości czy to w ogóle przejdzie, natomiast czekam na potwierdzenie przyjęcia zamówienia ze sklepu. Jeśli okaże się, że była to kwestia błędu to oczywiście nie będę miał nic przeciwko wycofaniu tej oferty. Zresztą nawet jak wydawnictwo potwierdzi zamówienie to i tak prześle zapytanie z taką samą informacją, tzn, że jestem gotowy odstąpić od zakupu jeśli jest to kwestia czyjejś ludzkiej pomyłki. Wydaje mi się, że sklep w ogóle nie potwierdzi tych zamówień, traktując je jako nieważne.

W żaden sposób nie chcę nikogo naciągać i nie mam takiego zamiaru. Czekam więc na jakąś informację ze sklepu. Dam znać jak się rozwinęło wszystko :wink:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2013, 10:00:35 pm wysłana przez Jaroslaw_D »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

 

anything