trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1245519 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1905 dnia: Październik 19, 2013, 01:38:48 pm »
ale te 30% to tylko 11 komiksów (w tym 10 star wars)
reszta to ma tradycyjnie niskie ceny

Na własny koszt, Wartownicy... wiele jest tych komiksów. Zresztą w Bonito takie ceny są praktycznie cały czas tam, dlatgo najczęśćiej u nich kupuję tym bardziej, że przesyłka gratis w wyznaczonych punktach.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1906 dnia: Październik 19, 2013, 01:55:48 pm »
te ceny są tak niskie odkąd pamiętam.
ale spoko. też cały czas kupuję, ale na arosie (to chyba tej samej firmy sklep bo ceny i asortyment podobne. i chyba ktoś kiedyś tu mówił, że adres też)

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1907 dnia: Październik 19, 2013, 04:11:03 pm »
Ja jestem z Arosa zadowolony. Zamawiałem 3 razy i zawsze było ok.
Paczka z tego tygodnia - Batman, Strażnicy i All-star Superman - w idealnym stanie.
Nawet Superman bez folii a żadnych przetarć, rys, zbitych rogów.
Nie mogę za to pochwalić Incala - z ostatnich dwóch przesyłek nie jestem zadowolony.
Batman - folia porwana i z dłuuugą rysą na okładce, Daredevil - zbite rogi, a najgorzej
Thorgal - kartki w środku pozaginane (jakby ktoś przeglądał komiks i specjalnie strony zaginał).
Oczywiście reklamować mi się nie chciało ale z zamówień w tym sklepie chyba zrezygnuję.

Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1908 dnia: Październik 19, 2013, 04:28:14 pm »
Ale karton był rozwalony czy takie komiksy były w środku nieruszonego kartonu?
Bo kilka lat temu to ja nawet pamiętam sytuację, że Incal kupił..."Incala" z Mistrzów Komiksu na allegro i wrzucił u siebie w sklepie. To że kupili za mniej i chcieli sprzedać za więcej (czyli 400 zł) to nic złego. Ale to w przecież sklep a nie antykwariat...zdaje się. Najgorsze było jednak to, że sprzedawca na allegro opisał przedmiot i jego wady, czyli np. sporą rysę na okładce i inne drobniejsze wady. A komiks został wstawiony do sklepu bez jakiegokolwiek opisu. Czyli jak ktoś sobie chciał kupić ten komiks myśląc "nie no na allegro z rysami, chcę nówkę ze sklepu", to nagle mogło się okazać, że tydzień później kupił ten sam za stówę więcej, co go na allegro nie chciał licytować.  :biggrin:  Uczciwie trzeba przyznać, że po jakimś czasie (i po tym jak ktoś opisał sytuację na Gildii, może nawet ja, już nie pamiętam dokładnie, bo parę lat minęło) pojawił się na stronie przedmiotu dopisek, że album ma rysę.  :wink:


Także z tymi sklepami to wiecie, różnie bywa.

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1909 dnia: Październik 19, 2013, 11:08:41 pm »
W obu przypadkach kartony były nienaruszone. Według mnie komiksy wyszły w takim stanie ze sklepu.
A o sprawie z "Incalem" nie słyszałem - dobre  :smile:
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1910 dnia: Październik 20, 2013, 07:47:23 am »
poranne zamotanie - złożyłem w bonito 2 razy to samo zamówienie. da się to jakoś anulować z poziomu przeglądarki?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1911 dnia: Październik 20, 2013, 09:07:22 am »
poranne zamotanie - złożyłem w bonito 2 razy to samo zamówienie. da się to jakoś anulować z poziomu przeglądarki?

najłatwiej wysłac do nich Email z informacją, aby anulowali. Ja tak kiedyś zrobiłem.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1912 dnia: Październik 20, 2013, 10:00:31 am »
Dokładnie. Napisz maila.
Z poziomu strony nie ma możliwości korekty złożonego zamówienia.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline BOUNCER

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1913 dnia: Październik 20, 2013, 03:05:41 pm »
Kupiłem w Arosie po raz pierwszy i przyznam, ze jestem bardzo zadowolony z zakupów.
Ja dokonałem spore zakupy = jednak jako przesyłkę wybrałem kuriera za pobraniem, który kosztował 9.99 - wg mnie super cena.
Paczka dotarła spakowana bardzo solidnie. Puste przestrzenie były doskonale wypełnione folią i papierami.
Nic nie pozaginane i nic nie było pogniecione.
Podejrzewam, że duży problem może leżeć po stronie logistyki, i macie kłopot odbierając w paczkomatach. Wnioskuję zatem, że nawet dobrze spakowane przesyłki - jeśli się o nie nie dba - mogą w trakcie transportu mieć uszkodzoną zawartość.

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1914 dnia: Październik 20, 2013, 09:02:29 pm »
Aros OK, ale im starsze komiksy, tym większa szansa, że będą bez folii i podniszczone ze względu na przechowywanie bez folii (też tak miałem ostatnio ze Stuleciem 1969 i kiedyś z przybrudzoną Wyspą Burbonów).

Aha, tak sobie też napisałem w tym wątku, ale nie wiem, czemu piszecie tu, zamiast w "Gdzie kupować komiksy".
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline adro

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1915 dnia: Październik 20, 2013, 09:16:23 pm »
Dolaczam sie do srednio zadowolonych z uslug arosa. zamowilem troche ksiazek i towar przyszedl w dobrym stanie, ale zamowienie bylo niekompletne(sciemy, ze akurat ta ksiazka jest rzekomo wadliwa). W momencie skladania zamowienia, ksiazka byla jak nabardziej dostepna. Nie bylo mowy o zadnych usterkach itp.
Dobrze, ze chociaz dostalem darmowego kuriera. Akurat na tej ksiazce dosc mocno mi zalezalo. No nic, moze kiedys jeszcze skorzystam z ich uslug. Mimo wszystko mam mieszane uczucia i po prostu trzeba miec ograniczone zaufanie do tego dyskontu. Teraz zamowilem pare rzeczy w bonito i zobaczymy, jak to wszystko wyjdzie. Mam nadzieje, ze nie bedzie zadnych wtop
pzdr 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Dembol_

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1916 dnia: Październik 21, 2013, 12:40:24 am »
Dość często robię zakupy w bonito. Z polskich sklepów właściwie to tylko tam albo w gildii. Zamówienia odbieram osobiście i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się trafić na uszkodzone egzemplarze.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1917 dnia: Październik 21, 2013, 06:51:42 am »
Dość często robię zakupy w bonito. Z polskich sklepów właściwie to tylko tam albo w gildii. Zamówienia odbieram osobiście i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się trafić na uszkodzone egzemplarze.
Potwierdzam. W bonito kupuję od x lat.

Offline Dembol_

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1918 dnia: Październik 21, 2013, 11:49:28 am »
Jeszcze taka ciekawostka. Koło drugiej w nocy w przerwie pomiędzy jednym a drugim meczem Starcrafta II złożyłem w bonito zamówienie. Już jest gotowe do odbioru.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1919 dnia: Październik 21, 2013, 11:56:19 am »
Złożyłem reklamację w Arosie (5 minut roboty, łącznie z robieniem zdjęcia uszkodzeń) i mam już odpowiedź. Mimo że komiksy wysyłali mi wcześniej do paczkomatu, teraz przyjedzie kurier do domu, któremu mam dać uszkodzone Czarne akta, a on da mi nowy egzemplarz.


Skoro to takie łatwe, to ja od teraz będę wszędzie składał reklamacje, trzeba ich nauczyć.  :smile:
Przypuszczam, że to nie Aros beknie za ten uszkodzony egzemplarz komiksu, tylko firma kurierska, która rzucała tamtą paczką (wszystko im opisałem). Czyli wiecie, jak jest taka sytuacja, że przychodzi walnięta paczka, to od razu piszcie maila z reklamacją do sklepu, nawet jeśli to jakiś ulubiony sklep z komiksami, typu Gildia, czy Incal i nie chcecie ich męczyć. Firmy kurierskie trzeba gnoić za rzucanie paczkami. I wiem co mówię, bo rok czasu w jednej pracowałem.
Oczywiście są takie przypadki, jak ten opisany przez Marcelego (mam nadzieję, że dobrze odmieniłem), że paczka nieuszkodzona, czyli sklep sam wrzucił uszkodzone egemplarze. Wtedy to w ogóle bym złożył reklamację, bo co to za sklep co już na starcie robi klienta w balona i daje do paczki pogniecionego Thorgala?