Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1245111 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1950 dnia: Listopad 20, 2013, 05:22:40 pm »
Trudno będzie komuś pobić tą promocję w najbliższym czasie.

Zgadzam się, brakuje jeszcze darmowej przesyłki :wink:

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1951 dnia: Listopad 20, 2013, 05:29:30 pm »


To co zrobił Merlin w marcu poprzedniego roku to było wyjątkowe - 50%, a przez chwilę nawet 70%, ale nie można być pewnym, że to się powtórzy. Ale zobacz zasięg promocji, tam było to 50%, ale na (+/-) z 40 komiksów i to z ograniczoną ilością sztuk, a tu jest 40% i to na wszystkie komiksy Egmontu. Trudno będzie komuś pobić tą promocję w najbliższym czasie.

To fakt. Liczba dostępnych tytułów naprawdę imponująca. Myślę jednak, że Merlin zrobi na początku roku wietrzenie magazynów. Trzeba być czujnym, bo można trafić niezłą okazję. A tak poza tym mam u siebie punkt odbioru Merlin.pl, tak więc przesyłkę miałbym gratis.

Jeszcze jedna kwestia. Pewnie już o tym wiecie że na Weltbild.pl w dziale outlet można kupić komiksy w śmiesznych cenach. Dwie wady: prawdopodobnie posiadają jakieś uszkodzenia oraz śmieszna ilość (max 1-2 sztuki danego tytułu). Ostatnio zaryzykowałem i zamówiłem Sandman tom 5 (koszt bodajże 29,80) i Sprawa rodzinna i inne historie (koszt 40,90). Dostałem jedynie ten drugi komiks, mimo że zamówienie zostało przyjęte do realizacji. W mailu poinstruowano mnie oczywiście, że w dziale Outlet jest mała liczba sztuk itd. Jedyny plus że nie skasowali mi darmowej przesyłki, mimo iż przysługuje ona za co najmniej 2 sztuki. Komiks rzeczywiście w stanie pozostawiającym trochę do życzenia chociaż tragedii nie ma. Okładka jest przybrudzona, z tyłu jedna rysa. To właściwie na tyle. Mam jednak małą wątpliwość. Czy komiksy z tej serii nie były foliowane?

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1952 dnia: Listopad 20, 2013, 05:53:22 pm »
Zgadzam się, brakuje jeszcze darmowej przesyłki :wink:

Jest na Literackiej, ale od 650 zł (wcześniej napisałem, że 600).
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2013, 06:05:53 pm wysłana przez Koalar »
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1953 dnia: Listopad 20, 2013, 07:25:01 pm »
Oto my forumowicze Gildii w momencie, jak kolejne sklepy ogłaszają coraz lepsze promocje.  :biggrin:



Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1954 dnia: Listopad 20, 2013, 07:37:48 pm »
Jest na Literackiej, ale od 650 zł (wcześniej napisałem, że 600).
Od 600 zl jest chyba darmowa dostawa do paczkomatu. Musialbym sprawdzic w historii zamowien.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Shinue

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1955 dnia: Listopad 20, 2013, 09:38:42 pm »
Przedwczoraj zamawiałem w Literackiej nowe Thorgale. Podczas procedury zamówienia sklep doliczył mi 5%. Poczułem się odrobinkę oszukany bo sklep w opisie produktu nie podaje, że ceny są netto. Oczywiście wciąż są atrakcyjne ale niesmak pozostaje.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1956 dnia: Listopad 20, 2013, 09:52:49 pm »
a czy w tej Literackiej dobrze zabezpieczają komiksy przed uszkodzeniami podczas transportu? i czy komiksy są "pierwszej świeżości"?

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1957 dnia: Listopad 20, 2013, 09:55:19 pm »
Przed chwilą zamawiałem i cena jaka widniała przy komiksie to już była wartość ostateczna. Swoją drogą miałem już pootwierane zakładek w Arosie ale postanowiłem odwiedzić ten wątek no i proszę, będzie jeden Thorgal więcej w podobnej cenie.

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1958 dnia: Listopad 20, 2013, 10:00:06 pm »
Od 600 zl jest chyba darmowa dostawa do paczkomatu. Musialbym sprawdzic w historii zamowien.

No nie widzę takiej opcji, może kiedyś była. W zasadzie każdy sam może sprawdzić, to nie jest wiedza tajemna ;)
http://www.literacka.pl/information.php?info_id=7

Przedwczoraj zamawiałem w Literackiej nowe Thorgale. Podczas procedury zamówienia sklep doliczył mi 5%. Poczułem się odrobinkę oszukany bo sklep w opisie produktu nie podaje, że ceny są netto. Oczywiście wciąż są atrakcyjne ale niesmak pozostaje.

Chyba jesteś w błędzie. Tam tylko wyszczególniają, ile wynosi VAT. Porównaj ceny w mejlu (zamówienie) z cenami w sklepie.

a czy w tej Literackiej dobrze zabezpieczają komiksy przed uszkodzeniami podczas transportu? i czy komiksy są "pierwszej świeżości"?

Tak i tak, sprawdź w wątku "Gdzie kupować komiksy".
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Shinue

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1959 dnia: Listopad 20, 2013, 10:46:39 pm »
Okazuje się, że prawda leżała po środku. Wybrałem dostawę do paczkomatu, która wynosi 6,50zł. W podsumowaniu zamówienia sklep policzył mi 0zł za przesyłkę, a kwotę 6,50zł wrzucił w ceny komiksów. Stąd się wziął ów "ukryty podatek". Odwołuję zatem swe oszczercze insynuację i na powrót lubię Literacką.pl ;)

Offline mr.castor

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1960 dnia: Listopad 20, 2013, 11:28:12 pm »
Potwierdzam, Literacka właśnie w ten sposób dolicza koszty wysyłki ( do ceny komiksów ) tak że suma końcowa jest taka jak w momencie składania zamówienia. Co do pakowania to ja miałem solidny karton i wszystkie komiksy nietknięte.

Offline jolan13

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1961 dnia: Listopad 21, 2013, 12:11:40 pm »
A wiadomo może do kiedy jest ta promocja na literackiej?

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1962 dnia: Listopad 21, 2013, 03:39:53 pm »
No nie widzę takiej opcji, może kiedyś była. W zasadzie każdy sam może sprawdzić, to nie jest wiedza tajemna :wink:
Nie no informacji nie bylo, ale jak wrzucilem rozne ksiazki do koszyka i przyszlo mi do placenia i wybierania przesylki, to nagle paczkomat zrobil sie na 0, a ceny komiksow sie nie zmienily.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2013, 03:43:47 pm wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1963 dnia: Listopad 21, 2013, 04:36:35 pm »
Na gildii wyprzedaż tytułów od Mandragory!
Nawet 50%! :smile:

Offline Shinue

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1964 dnia: Listopad 21, 2013, 04:48:22 pm »
W linku, który podał Koalar jest napisane czerwonym wytłuszczonym drukiem:
"Przy zakupach powyżej 650 zł przesyłka kurierska gratis przy przedpłacie na konto."

 

anything