Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1245040 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zielone_biurko

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1980 dnia: Listopad 25, 2013, 06:43:58 pm »
Dotarły z literackiej w stanie idealnym!
http://zapodaj.net/fb043a7c650b6.jpg.html


z ciekawości... cena?

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1981 dnia: Listopad 25, 2013, 06:52:02 pm »

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1982 dnia: Listopad 25, 2013, 06:56:33 pm »

z ciekawości... cena?

Naliczyłem 41szt X 18zł  (w przybliżeniu ) - 738zł

trafiłem?

nie ukrywam, że do mnie idzie podobna:)

Offline oligator1975

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1983 dnia: Listopad 25, 2013, 07:05:19 pm »
Naliczyłem 41szt X 18zł  (w przybliżeniu ) - 738zł

trafiłem?

nie ukrywam, że do mnie idzie podobna:)


735,59 .
1 nie mieli, zamówiłem gdzie indziej w normalnej cenie

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1984 dnia: Listopad 25, 2013, 07:26:05 pm »
No rewelacja. Thorgal 1-25 to teksańska masakra piłą mechaniczną zajebistości. Muszę sobie sprawić taki komplecik, bo kiedyś sprzedałem wszystkie tomy w miękkiej z pewnością, że wymienię na twarde, ale jak zaczęły wychodzić HCki to kupiłem tylko kilka tomów.  :smile:

Offline pyetya

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1985 dnia: Listopad 25, 2013, 08:02:54 pm »
powiedziałbym raczej, że Thorgale 1-16  :cool:

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1986 dnia: Listopad 25, 2013, 08:12:53 pm »
Ustalaliśmy to już sto razy.  :smile:
Strażniczka kluczy jest super, potem dwa fajne epizody na ukraińskich stepach, dalej Piętno wygnańców, czyli jeden z najlepszych albumów Thorgala ever, potem kolejna po Władcy gór fascynująca podróż w czasie, ciekawa podróż do kraju Gigantów, romantyczna Klatka, odświeżająca serię Arachnea i mocno baśniowa Błękitna zaraza z ciekawym zabiegiem wprowadzenia narratora w postaci Jolana (Nazywam się Jolan i wkrótce umrę  :smile: ). I dopiero potem jest Kure*two pod piaskiem, bo tego inaczej nie da się nazwać.  :wink:  Oczywiście Wilczyca, czyli 16. album jest najlepszym tomem Thorgala, wszyscy to wiedzą, ale dalej jest nadal super. Tak to jest, jak ktoś czytał tomy z Orbity, a potem przez lata nie kupował kolejnych tomów, zaczytując się kilkadziesiąt razy w pierwszych szesnastu. 18. i 19. tom z Egmontu miały fatalną dystrybucję. Ciekawe ile osób te albumy dopadło w latach 90-tych... A Strażniczka Kluczy z Korony to nie mam pojęcia jaką miała dystrybucję.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1987 dnia: Listopad 26, 2013, 01:08:40 pm »
przed chwila zauwazylem, ze na Gildii (ale rowniez np. w Incalu) jest standardowa promocja 25% na zapowiedź pewnego nowego komiksu. nie byloby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, ze tym nowym komiksem jest zbiorczy HCek tom 1. tomów 0-4 RORKA od Sideci (RIP Manzoku)!!! czy tylko ja przeoczylem tę zapowiedź, czy w ogole nie bylo takiej zapowiedzi? tak czy owak, wygląda na to, że Sideca wkracza na rynek z WIELKIM ANDREASOWYM BOOM!!! - najpierw kontynuacja Koziorożca, teraz to.  Jak dla mnie super (nawet pomimo tego, ze calkiem niedawno oddałem nerkę, zeby kupic na allegro idealne Rorki z Twój Komiks).

N.N.

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1988 dnia: Listopad 26, 2013, 01:35:28 pm »
przed chwila zauwazylem, ze na Gildii (ale rowniez np. w Incalu) jest standardowa promocja 25% na zapowiedź pewnego nowego komiksu. nie byloby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, ze tym nowym komiksem jest zbiorczy HCek tom 1. tomów 0-4 RORKA od Sideci (RIP Manzoku)!!! czy tylko ja przeoczylem tę zapowiedź, czy w ogole nie bylo takiej zapowiedzi? tak czy owak, wygląda na to, że Sideca wkracza na rynek z WIELKIM ANDREASOWYM BOOM!!! - najpierw kontynuacja Koziorożca, teraz to.  Jak dla mnie super (nawet pomimo tego, ze calkiem niedawno oddałem nerkę, zeby kupic na allegro idealne Rorki z Twój Komiks).
Zajrzyj do tematu o Rorku

Offline maximumcarnage

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #1989 dnia: Listopad 26, 2013, 03:22:25 pm »
Skoro kontynuują przerwane serie, to może z czasem dokończą też "Y: Ostatni z mężczyzn". Mam taką cichą nadzieję.

Offline mr.castor

Odp: Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #1990 dnia: Listopad 26, 2013, 03:28:45 pm »
Skoro kontynuują przerwane serie, to może z czasem dokończą też "Y: Ostatni z mężczyzn". Mam taką cichą nadzieję.
To by było coś. Wiele dobrego o serii czytałem a na allegro ( lub gdzieś w sklepie internetowym )  widziałem 3 pierwsze tomy za grosze i chyba się w nie zaopatrzę tak na wszelki wypadek  :eek:

Offline maximumcarnage

Odp: Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #1991 dnia: Listopad 26, 2013, 03:31:29 pm »
To by było coś. Wiele dobrego o serii czytałem a na allegro ( lub gdzieś w sklepie internetowym )  widziałem 3 pierwsze tomy za grosze i chyba się w nie zaopatrzę tak na wszelki wypadek  :eek:

Polecam tutaj. Taniej chyba nie Znajdziesz. Sam tu kupowałem.

http://www.taniaksiazka.pl/s/q-y+ostatni+z+m%EA%BFczyzn

Mają jeszcze pierwszy tom "Authority" w tej samej cenie.

Offline mr.castor

Odp: Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #1992 dnia: Listopad 26, 2013, 03:35:15 pm »
 :shock:  O matko faktycznie tak tanio to nie widziałem chyba jeszcze żadnego komiksu ( X-meny w czasie tm-semic kupowałem drożej  :lol:  )

Offline bowman007


Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1994 dnia: Listopad 28, 2013, 05:05:26 pm »
-20% na mangi z JPF + darmowa wysyłka przy zamówieniu za 55zł daje całkiem niezłą promocję tym bardziej, że zbliża się rpemiera Black Paradoxu i Było ich jedenaścioro.
 
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

 

anything