Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1244971 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1995 dnia: Listopad 29, 2013, 12:38:38 pm »
Dziś (chyba jutro też, głupio to napisane) w salonach empik promocja 3 za 2:
http://media.empik.com/content/cwk/regulaminy/Regulamin_Black_Friday_29_30_11_2013.pdf
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Nick Jackolson

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1996 dnia: Listopad 29, 2013, 12:42:17 pm »


Przypominam, że dziś 29.11 Czyli Black Friday !!! Można się naprawdę obłowić !

Dzięki fragselowi zaatakowałem stronę www.tfaw.com i dział nick & dent. Jak paczka dojdzie pochwale się w odpowiednim poście. Czekałem chyba tydzień obserwując obniżki na mojej karcie :smile: i dziś w pracy "bum!" wszystko 80% taniej. Porównując z multiverum z wysyłką do Polski zaoszczędziłem około 200zł ! Dział Nick & dent to "niby zniszczone" komiksy. Oglądając temat i opinie to jest to stan w jakim dochodziły do mnie początkowe komiksy z WKKM...

Tak czy srak śpieszcie się http://www.tfaw.com/Promos/Nick-and-Dent

A jeżeli macie kogoś w stanach gorąco polecam http://www.cheapgraphicnovels.com/bargain-bin/ omnibusy i archives w zajebistych cenach...

PS: ja czatowałem dziś od 6 rano na tfaw i ilość komiksów maleje w zawrotnym tempie... przykładowo Ultimate Fantastic Four vol 1 za 2,59 $... Przy zamówieniu zaznaczacie wysyłkę do Polski i wsio. Ja płaciłem debetową z mbanku.

Udanych łowów!!!

Pozdro
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2013, 12:49:44 pm wysłana przez Nick Jackolson »

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1997 dnia: Listopad 29, 2013, 01:08:27 pm »
Przypominam, że dziś 29.11 Czyli Black Friday !!! Można się naprawdę obłowić !
Polecam dwa najnowsze odcinki South Park właśnie o Black Friday. To dwuodcinkowa historia, będąca parodią Gry o tron i nie tylko.
Tytuły:
South Park 17x07 "Black Friday"
South Park 17x08 "A Song of Ass and Fire"

Offline Nick Jackolson

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1998 dnia: Listopad 29, 2013, 01:13:11 pm »
Polecam dwa najnowsze odcinki South Park właśnie o Black Friday. To dwuodcinkowa historia, będąca parodią Gry o tron i nie tylko.
Tytuły:
South Park 17x07 "Black Friday"
South Park 17x08 "A Song of Ass and Fire"
oglądam South Park wiernie od 17 lat.
Polecam www.southparkstudios.com (wszystkie odcinki w HD online..) niestety nie ma ostatnich 2, zawsze jest obsuwa kilka dni z najnowszymi). Tymczasem też polecam i generalnie sezon 17 (po słabym 16) zapowiada się naprawdę nieźle :)

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1999 dnia: Listopad 29, 2013, 01:39:16 pm »
To dwuodcinkowa historia, będąca parodią Gry o tron i nie tylko.


No właśnie nie. To trzyodcinkowa historia. Zakończenie dopiero za niecały tydzień.

Nick Jackolson, nie ma żadnej obsuwy. Każdy odcinek jest dostępny na stronie kilka godzin po emisji w Stanach. Jest on jednak dostępny przez tydzień, po czym jest nieaktywny i znowu powraca. Wiąże się to z jakimiś przepisami (wystarczy kliknąć w nieaktywny odcinek i wyświetli się komunikat) zabraniającymi wyświetlanie danego epizodu przez określony czas, pewnie ze względu na powtórki w tv lub tym podobne.
Je też oglądam od początku. Wszystkie odcinki zaliczone, choć trzeba przyznać że jest coraz słabiej. Poprawność polityczna powoli zabija ten serial.

Offline Nick Jackolson

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2000 dnia: Listopad 29, 2013, 02:35:08 pm »
No właśnie nie. To trzyodcinkowa historia. Zakończenie dopiero za niecały tydzień.

Nick Jackolson, nie ma żadnej obsuwy. Każdy odcinek jest dostępny na stronie kilka godzin po emisji w Stanach. Jest on jednak dostępny przez tydzień, po czym jest nieaktywny i znowu powraca. Wiąże się to z jakimiś przepisami (wystarczy kliknąć w nieaktywny odcinek i wyświetli się komunikat) zabraniającymi wyświetlanie danego epizodu przez określony czas, pewnie ze względu na powtórki w tv lub tym podobne.
Je też oglądam od początku. Wszystkie odcinki zaliczone, choć trzeba przyznać że jest coraz słabiej. Poprawność polityczna powoli zabija ten serial.

To, że jest dostępny po emisji wiem. Już kilka lat na tym siedzę. Napisałem swoje bo na dziś dzień sobie nie obejrzysz. Fakt to na bank 3 odcinki. Pewnie robią trzyodcinkową jak było z "Imaginationland". Obsuwa 3 odcinka jest spowodowana wcześniejszym opóźnieniem (brak prądu w redakcji - bez kitu :) ). Serial stracił powera po 9 sezonie. Klimat zmienił fakt odejścia Isaaca Hayesa (Chef) ze składu a następnie jego śmierci. Mimo wszystko na ostatnich 2 odc. rechotałem niemiłosiernie :)

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2001 dnia: Listopad 29, 2013, 02:49:51 pm »
To, że jest dostępny po emisji wiem. Już kilka lat na tym siedzę. Napisałem swoje bo na dziś dzień sobie nie obejrzysz. Fakt to na bank 3 odcinki. Pewnie robią trzyodcinkową jak było z "Imaginationland". Obsuwa 3 odcinka jest spowodowana wcześniejszym opóźnieniem (brak prądu w redakcji - bez kitu :smile: ). Serial stracił powera po 9 sezonie. Klimat zmienił fakt odejścia Isaaca Hayesa (Chef) ze składu a następnie jego śmierci. Mimo wszystko na ostatnich 2 odc. rechotałem niemiłosiernie :smile:

Napisałeś jednak, że jest kilkudniowa obsuwa z najnowszym odcinkiem, co nie jest prawdą. Też oglądam od kilku lat na tej stronie i zawsze jest dostępny następnego dnia z rana, w kilka godzin po emisji. A że po tygodniu znika na pewien czas, to już inna sprawa. Z tym prądem to fakt. Też czytałem komunikat i nie mogłem uwierzyć. Niby serial traci widownię ale to trochę mało profesjonalne. Pewnie z tego względu w odcinku przesunęli Black Friday. Zapewne musieli przerobić ten odcinek. Możliwe że pierwotnie były to 2 odcinki i zakończenie miało być inne.
A co do tego, że wraz z odejściem Chefa serial dużo stracił, to trochę przesada, bo ten Chef to już nie był ten sam Chef co w pierwszych sezonach. Mniej żartów z erotycznym podtekstem, mniej kontekstów narodowościowych. No i dlaczego do cholery zrezygnowano ze śmierci Kennyego i słynnego "Oh my god! They killed Kenny!"? Naprawdę nie rozumiem. Serial stracił jaja. A najdziwniejsze jest to, że stało się to wraz z postępem animacji. Gdy złożenie odcinka zajmowało im kilka tygodni a nawet miesięcy, to dawali więcej od siebie. Teraz to już taśmowa produkcja i jechanie na nazwie.
No i ten ugrzeczniony Cartman. Szkoda gadać (jak sobie go przypomnę ze Scott Tenorman Must Die to aż łza się w oku kręci).
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2013, 02:53:41 pm wysłana przez maximumcarnage »

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2002 dnia: Listopad 29, 2013, 02:56:35 pm »
Zauważyłem ostatnio, że merlin.pl całkiem ładnie ostatnio daje promocje (25-35%) na nowości z kategorii książka, w której łapią się też komiksy. W komiksach niestety nie dają upustu na wszystkie tytuły (vide Taurus), ale np. obecnie Blacksad #5 to upust 30% od ceny okładkowej!
http://merlin.pl/komiksy/browse/search/1,1655.html?sort=nowosc&offer=O&category=1655&section=1&rows=30
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Nick Jackolson

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2003 dnia: Listopad 29, 2013, 03:01:06 pm »
Napisałem. Prawda z obsuwą i tym ich regulaminem, masz rację. Co do odcinka to moje odczucia :smile: ty masz swoje. Mi tam śmierci Kennego nie brakuje. Tylko po prostu odczułem skok z ostatniego odcinka 9 sezonu na 1 odc. 10 sezonu. Masakryczna różnica. " A najdziwniejsze jest to, że stało się to wraz z postępem animacji. Gdy złożenie odcinka zajmowało im kilka tygodni a nawet miesięcy, to dawali więcej od siebie. Teraz to już taśmowa produkcja i jechanie na nazwie.
No i ten ugrzeczniony Cartman. Szkoda gadać (jak sobie go przypomnę ze Scott Tenorman Must Die to aż łza się w oku kręci) "

Zgadzam się, "Scott" to odcinek moc. Ale mój ulubiony to "tssst". Coś w ten deseń nie pamiętam ale była to wariacja na temat "zaklinacza psów" :biggrin:

PS: zaraz emeryt da mi to samo co tobie (napis na zielono) :biggrin: za off top]

Pozdro

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2004 dnia: Listopad 29, 2013, 03:07:57 pm »
To trzeba założyć temat South Park i tam pogadać, bo jest o czym :smile: .

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2005 dnia: Listopad 29, 2013, 06:12:40 pm »
Zauważyłem ostatnio, że merlin.pl całkiem ładnie ostatnio daje promocje (25-35%) na nowości z kategorii książka, w której łapią się też komiksy. W komiksach niestety nie dają upustu na wszystkie tytuły (vide Taurus), ale np. obecnie Blacksad #5 to upust 30% od ceny okładkowej!
http://merlin.pl/komiksy/browse/search/1,1655.html?sort=nowosc&offer=O&category=1655&section=1&rows=30

Jeśli jesteśmy już przy tym temacie, wpisałem w wyszukiwarkę słowo Batman i wyświetliło się sporo tytułów, jak np. Rozbite Miasto. To jest jakaś pomyłka czy rzeczywiście są one dostępne? Słyszałem, ze tych komiksów już nigdzie nie ma...

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2006 dnia: Listopad 29, 2013, 06:22:37 pm »
Jeśli jesteśmy już przy tym temacie, wpisałem w wyszukiwarkę słowo Batman i wyświetliło się sporo tytułów, jak np. Rozbite Miasto. To jest jakaś pomyłka czy rzeczywiście są one dostępne? Słyszałem, ze tych komiksów już nigdzie nie ma...

To pewnie jakiś błąd po zmianie wyglądu strony. Są tam też stare Sadnmany i pewnie dużo innych tak naprawdę niedostępnych komiksów. Możesz spróbować coś z tego kupić, ale moim zdaniem stracisz tylko czas i zamrozisz pieniądze (chyba że wybierzesz płatność przy odbiorze, jeśli jest).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2007 dnia: Listopad 29, 2013, 06:24:51 pm »
Jest, więc chyba dużo nie zaryzykuję :wink:

Offline giera

Gdzie teraz jesteś, Batmanie? Teraz, gdy Ciotka Heriot doniosła o zniknięciu Robina(…). Gdzie teraz jesteś, gdy SHAZAM! Kapitana Marvella odbija się echem o ściany widowni?
[Brian Patten]
http://dybuk.wordpress.com

Offline Nick Jackolson

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2009 dnia: Listopad 29, 2013, 09:57:17 pm »
giera mówiliśmy o tym... 1 tom Authority też był w tej cenie chyba do przedwczoraj... http://www.taniaksiazka.pl/authority-krag-ellis-warren-p-124392.html