Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1245002 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2025 dnia: Grudzień 03, 2013, 05:40:33 pm »

ostatnio  wyrwałem Long John Silvera Tom 1  z outletu za 11,90 więc cuda się zdarzają

Z Weltbilda?

Deg

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2026 dnia: Grudzień 03, 2013, 05:40:41 pm »
W zeszłym roku w ofercie Merlina pojawiły się nagle min. Cromwell Stone i Czarna Orchidea, zamówiłem i po jakimś czasie wszystko zostały wycofane, tak jak i moje zamówienie :wink: Pewnie tym razem będzie tak samo, choć oczywiście zamówiłem kilka pozycji na wszelki wypadek :smile: Póki co, z każdym dniem coś zmienia status na niedostępne...

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2027 dnia: Grudzień 03, 2013, 05:41:57 pm »
Cytuję słowa jakie otrzymałem:
"Batman. W świecie lamp gazowych jest dostępny u naszego dostawcy. Zamówienie będzie zrealizowane w przyszłym tygodniu".

Offline mr.castor

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2028 dnia: Grudzień 03, 2013, 08:13:25 pm »

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2029 dnia: Grudzień 03, 2013, 09:54:52 pm »
Przed wakacjami też był dostępny Cromwell Stone.
Zamówiłem, a po tygodniu przysłali mi wiadomość, że tytuł jest niedostępny  :lol:
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline adro

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2030 dnia: Grudzień 03, 2013, 09:55:11 pm »
Ja tez  z merlinem mialem rozne przejscia. Kiedys zamowilem u nich jakies tomy hellblazera. Komiksy byly oznaczone jako dostepne. Po zlozeniu zamowienia okazalo sie, ze hellblazery byly rzekomo niedostepne. Po mojej interwencji wyszlo na jaw, ze jednak komiksy byly na stanie. Trzeba uwazac na merlina i walczyc o swoje. Niestety merlin czasem daje d..... :sad:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2031 dnia: Grudzień 03, 2013, 10:08:41 pm »
Przeglądam właśnie merlina i widzę, że mają Bouncera i Towarzyszy Zmierzchu na stanie. Ciekawe.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2032 dnia: Grudzień 04, 2013, 01:37:56 am »
Zaprawdę zdumiewa mnie Wasza niewiara. Od zaufanego pracownika merlina wiem, iż jakieś 10 lat temu w okolicach jednego z magazynów wytworzył się niezbyt duży bąbel czasoprzestrzenny, swego rodzaju boczna odnoga czasu - ongiś nikomu niepotrzebnego, porzuconego i w rezultacie zapomnianego. Teraz po prostu ktoś sobie o tym przypomniał i wyciągają komiksy z rzeczonego bąbla ku uciesze dzieci, młodzieży a nawet starców kolekcjonujących komiksy. Wszak sklep ten Merlinem się zowie, a to zobowiązuje.

Offline wilk

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2033 dnia: Grudzień 04, 2013, 09:39:09 am »
Przeglądam właśnie merlina i widzę, że mają Bouncera i Towarzyszy Zmierzchu na stanie. Ciekawe.
Dzięki za informację. Zamówiłem Towarzyszy zmierzchu. Dam znać czy zrealizują zamówienie.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2034 dnia: Grudzień 04, 2013, 01:13:29 pm »
Dokończę jeszcze wątek z Merlinem. Zamiast telefonować, lepiej wysyłać maile - tutaj odpowiedzi są pełne i konkretne. Wychodzi na to, ze zamówiony przeze mnie egzemplarz jest dostępny, a więc w przyszłym tygodniu powinienem dostać przesyłkę, wtedy wszystko się okaże. Na allegro Batman.Gotham w świecie lamp gazowych chodził po niezłych cenach, więc zakupienie go po cenie okładkowej uważam za niezły sukces :wink:

Edit: Zamówienie zostało anulowane, pomimo kilkukrotnych zapewnień o dostępności tytułów. Jak to mówią nadzieja umiera ostatnia.....i właśnie umarła;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2013, 01:40:23 pm wysłana przez Itachi »

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2035 dnia: Grudzień 04, 2013, 01:43:51 pm »
U mnie zgodnie z planem (nie robiłem sobie nadziei): "Zamówienie zostało wycofane z realizacji."
Z rzeczy, które jeszcze nie mają statusu "niedostępny" został już tylko "Przed Incalem". Reszta (a trochę tego było: kilka Batmanów, kilka Plansz Europy, Baśnie tom 2) "niedostępna" (a wspomnę, że Batmany, Towarzyszy... i Dallas Barra  zamawiałem na samym początku tego wątku).
Może komuś innemu się poszczęści i jakiś egzemplarz czegoś został...

Offline Ty_draniu

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2036 dnia: Grudzień 04, 2013, 01:52:54 pm »
Moje też wycofane kilka Batmanów (w tym "Gotham w świetle lam gazowych") i Blueberry tom 1.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline mr.castor

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2037 dnia: Grudzień 04, 2013, 02:03:46 pm »
U mnie to samo
wszystkie pozycje anulowane
może komuś innemu się poszczęści  :smile:

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2038 dnia: Grudzień 04, 2013, 02:23:50 pm »
no to niezły bajzel tam mają ...( merlin)


oczywiście też dostałem maila z informacją że wszystko co zamówiłem jest niedostępne....
a tych tytułów było grubo ponad 20...


tak przy okazji sprawdźcie sobie kto jest autorem tytułu - Historia bez bohatera...:)

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2039 dnia: Grudzień 04, 2013, 02:27:07 pm »
tak przy okazji sprawdźcie sobie kto jest autorem tytułu - Historia bez bohatera...:)
No scenariusz Van Hamme`a. Co w tym zaskakującego?