Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1244951 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2055 dnia: Grudzień 04, 2013, 04:38:40 pm »

Ciekawe co się znajduje w tej Twojej tajemniczej paczce? :wink:

Jutro odbiorę, to się dowiecie. Na razie wolę nie zapeszać :smile:

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2056 dnia: Grudzień 04, 2013, 04:44:03 pm »
Jutro odbiorę, to się dowiecie. Na razie wolę nie zapeszać :smile:

Spoko :wink:

Jeszcze zamykając wątek sklepu Merlin.pl, nawet gdyby kusili mnie 75% zniżkami, to więcej w tym sklepie nic nie zamówię. To już nie chodzi nawet o problem ze stroną internetową, niewiedzą obsługi klienta ( nie każdy przecież musi się znać na komiksach) czy planowym działaniem. Jednak jak się dzwoni (wielokrotnie i tłumaczy, lub pisze maila i tłumaczy - aby sprawdzili czy tytułu są faktycznie dostępne i chyba pięciokrotnie otrzymuje się odpowiedź pozytywną, to nawet moja cierpliwość może się wyczerpać.

Offline mr.castor

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2057 dnia: Grudzień 04, 2013, 04:53:55 pm »
Mam podobne zdanie jak Itachi
wczoraj człowiek z Merlina zadzwonił do mnie i poinformował że nie ma kilku pozycji z mojego zamówienia, po czym zapewnił że cztery komiksy są ( na jeden z nich naprawdę długo poluję ) a dziś sucha informacja że nie ma bo nie i tyle.
Więcej w Merlinie nie kupię, niech się ciągną

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2058 dnia: Grudzień 04, 2013, 06:07:17 pm »
a ja tam kupować będę u nich za każdym razem jak mi się to tylko opłaci

nic na tym nie stracę bo mi jakby co kasę zwrócą
A na telefony nie stracę bo nigdy z duperelami do nikogo nie dzwonię a maile są za darmo...

Offline Mefisto76

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2059 dnia: Grudzień 04, 2013, 06:26:28 pm »
Tylko, że w tym wypadku było inaczej. Ten błąd następuję co roku PO świętach Bożego Narodzenia, a w tym wypadku to jest przełom listopada i grudnia.

No tak, to zasadniczo zmienia postać rzeczy :)

Jaja będą jak komuś w końcu wyślą taką pakę z Majorem, Cromwellem, Dallas Barrem, Ptakiem Czasu i Alamo :)   

A ja chciałem podziękować za info o promocji Blacksada na Weltbildzie. Miałem dostać paczkę już we wtorek, ale wczoraj w południe przysłali maila, że OKROPNIE PRZEPRASZAJĄ, ale ze względu na ogrom zamówień moja paczka zostanie wysłana dopiero dzisiaj (straszne, prawda? :) ) i w ramach rekompensaty (?) dają mi 10 zł do wykorzystania do końca roku. Przesyłka koztuje na Weltbildzie 19,90 zł, ale ... tylko jeżeli zamawia się jedną rzecz, a jeżeli dwie - to już jest za darmo! Tak więc bardzo miły prezent z ich strony :)   
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline adro

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2060 dnia: Grudzień 04, 2013, 06:37:24 pm »
No ja tez z merlina korzystam w ostatecznosci.
Mysle, ze Emeryt moze miec racje i zagrywki merlina sa polityka promocji sklepu.
Moze jakis pozew zbiorowy przeciwko merlinowi :wink: . Moze sklep sam dodrukowalby niedostepne komiksy, to dopiero bylyby jaja :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2061 dnia: Grudzień 04, 2013, 06:41:12 pm »
Jeśli to jest zamierzone działanie, to raczej nieopłacalne. Więcej ludzi zrezygnuje z nich na dobre, niż kolejny raz im zaufa. Co jak co, ale wybór księgarń i dyskontów jest spory, a więc łaski bez.

Offline adro

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2062 dnia: Grudzień 04, 2013, 06:50:33 pm »
No tak, ale widzisz Itachi sa klienci, ktorzy zaczna mimo wszystko przegladac oferte merlina, a stad juz blisko do zrobienia mniejszych lub wiekszych zakupow. I tak prawdopodobnie zdemaskowalismy diaboliczny biznesplan czarodzieja merlina :razz: . Moze sklep faktycznie co roku przenosi sie do innego wymiaru i stad ta obecnosc w ofercie niedostepnych komiksow. Zamowienia klientow przywracaja merlina do normalnej rzeczywistosci :razz:
pzdr 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2063 dnia: Grudzień 04, 2013, 07:07:25 pm »
A ja chciałem podziękować za info o promocji Blacksada na Weltbildzie....a jeżeli dwie - to już jest za darmo!
Właśnie zastanawiam się nad Koziorożcem i trójką Wież Bois-Maury z tego Wetbild. Strasznie dużo tego ostatnio nakupiłem, a za chwilę Kot Rabina, którego chce mieć od razu w dniu premiery. Kurde, ale kuszą tymi promocjami. :smile:


A jak pakuje ten Wetbild?

Offline mr.castor

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2064 dnia: Grudzień 04, 2013, 07:47:17 pm »
Weltbild to nic innego jak sklep należący do OSWD Azymut ( duża hurtownia książek zaopatrująca wiele księgarń ) stąd rozbudowany dział outlet oraz wysyłki praktycznie codziennie ( jeżeli złożysz zamówienie do godziny 17 to jest duża szansa aby mieć to na następny dzień ) . Zaletą jest że oni faktycznie mają wszystko na stanie ( co jest akurat w ich ofercie ). Ja dostałem wszystko zapakowane w karton i folię.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2065 dnia: Grudzień 04, 2013, 07:49:46 pm »
sklep.gildia.pl / aros.pl / weltbild.pl / merlin.pl - tyle możliwości a kasy ostatnio mało... :doubt:
Dobrze, że są święta i można sobie zażyczyć kilka tytułów pod choinkę ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline piotrassss

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2066 dnia: Grudzień 04, 2013, 08:40:48 pm »
A ja polecam sklep
profit24.pl
 
Mają stałą ofertę rabatową, dużo tytułów z rabatem większym niż 30%
 
Dla przykładu Wieże Bois-Maury wszystkie wydane do tej pory są po 25,80zł
Zatem jak już wyjdzie t4 i t5 to cały komplet pierwszych tomów będzie można kupić po 129zł, taniej niż w prenumeracie Gildii.
 
Inny przykład: Obie Wojny Sambre kosztują tylko 67.89 za sztukę (wziąłem oba w tej cenie).
I tak dalej...
 
Swoją drogą sporo ostatnio pojawiło się sklepów z pokaźnymi rabatami, no i w zasadzie wszystkie one dysponują tymi samymi tytułami, więc pewnie biorą z tego samego źródła.

BTW: Ciekawe czy jest jeszcze choć jedna osoba która kupuje komiksy w Empiku po ich cenach ? :biggrin: 
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2013, 08:47:50 pm wysłana przez piotrassss »

endriu84

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2067 dnia: Grudzień 04, 2013, 09:06:29 pm »
Patrząc na rabaty w innych sklepach trzeba się pozegnać z kupowaniem w Sklepie Gildii.
Nawet ten rabat 15% (po wydaniu u nich przez cały rok 1000 zł) nie dziala zachęcająco.

Patrząc na ofertę Liteckiej, Arosa czy Profit24, Gildia zostaje na szarym koncu.

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2068 dnia: Grudzień 04, 2013, 09:27:02 pm »
Moje zamówienie z Merlina też zostało w całości anulowane.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2069 dnia: Grudzień 04, 2013, 10:05:43 pm »
Patrząc na rabaty w innych sklepach trzeba się pozegnać z kupowaniem w Sklepie Gildii.
Nawet ten rabat 15% (po wydaniu u nich przez cały rok 1000 zł) nie dziala zachęcająco.

Patrząc na ofertę Liteckiej, Arosa czy Profit24, Gildia zostaje na szarym koncu.

Można link do info o tej promocji? Właśnie sobie wyliczyłem że przekroczyłem założoną kwotę o całe 5zł z groszami :) Mam chęć na ostatnie zamówienie w tym roku i być może opłacałoby się wziąć u nich.

Co do zakupów w gildii, również na początku wydawały mi się atrakcyjne (w wielu przypadkach pewnie takie były) ale teraz np. Techniki Zastraszania u nich 67,50 a w literackiej 56,75zł (nadal mają tanie Thorgale, poniżej 19zł za twardą oprawę).

Jeśli chodzi o Merlina, u mnie tak samo, nie mam co liczyć na Gotham w świetle lamp gazowych.