Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1244899 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

endriu84

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2070 dnia: Grudzień 04, 2013, 10:15:43 pm »
Ależ proszę: http://www.sklep.gildia.pl/news/1229
Poczekaj do 31 grudnia, z rabatem wyniesie Cię taniej. Albo "taniej".
15% to nie jest duzo i czesto mozna znalezc dane pozycje taniej - bez rabatu - w innych sklepach :(

Zamierzam w niedlugim czasie przetestowac jeszcze Arosa i Profit24,
choc jak na razie do gustu przypadla mi literacka.pl. Tutaj brakuje mi już tylko preorderu (przesylki są dobrze zabezpieczone) - wtedy kupią mnie w calosci :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2013, 10:20:26 pm wysłana przez endriu84 »

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2071 dnia: Grudzień 04, 2013, 10:21:16 pm »
Ależ proszę: http://www.sklep.gildia.pl/news/1229
Poczekaj do 31 grudnia, z rabatem wyniesie Cię taniej. Albo "taniej".
15% to nie jest duzo i czesto mozna znalezc dane pozycje taniej - bez rabatu - w innych sklepach :sad:
Dzięki, nie mogłem się do tego dogrzebać. Rabat jest od ceny okładkowej tak więc mocno średnio, pewnie go nawet nie wykorzystam. Mogliby już dać -15% do tego co jest w koszyku i już byłby jakiś sensowny program lojalnościowy za wydanie tego tysia :smile:

Tak swoją drogą, widzę że Kick Ass 2 jest już dostępny. Zdziwiło mnie to bo planowali go wydać parę dni później. Szukałem czy jest gdzieś taniej ale aktualnie widnieje chyba tylko w gildii.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2013, 10:26:18 pm wysłana przez AvengerGT »

Offline piotrassss

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2072 dnia: Grudzień 04, 2013, 10:24:25 pm »
Myślę że prędzej czy później Gildia będzie się musiała dostosować do konkurencji,
wszystko z korzyścią dla nas. Np: kwota 70zł zamiast 100zł za integral 168 stronowy HC i w kredzie myślę że jest uczciwa, wreszcie więcej osób stać na komiksy, no i jeszcze musi się im to opłacać, a to tylko wzmocni rynek, ponieważ będziemy więcej kupować.
 
Gdyby Wieże wydali w integralu, to myślę, że z tego typu rabatami moglibyśmy integral 5 tomowy kupić po 80zł. Może warto lobbować za tym, aby 6-10 wydali zbiorczo ?
 
Zresztą ostatnio bardzo dużo dobrych wieści z rynku komiksowego. Mamy dwa nowe wydawnictwa (Sideca, WK),
które wsłuchały się w głosy czytelników i wydają te rzeczy, których Egmont odmawiał. Ostatnio obserwujemy wysyp świetnych tytułów. Zwłaszcza z Andreasa się cieszę. Może kiedy skończy się licencja Egmontu na Cromwell Stone, to Sideca go wyda ?
 

Offline adro

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2073 dnia: Grudzień 04, 2013, 11:34:38 pm »
Ja mysle, ze te dyskonty wymusza zmiany nie tylko w sklepie gildii. Roznice cenowe zaczynaja robic sie naprawde znaczace. Ciekawe tylko jak dlugo dyskonty beda dawac takie upusty. robi sie naprawde ciekawie....
pzdr 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline gogiel

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2074 dnia: Grudzień 04, 2013, 11:49:51 pm »
Nie tylko cena jest ważna, ale obsługa klienta, łatwość w używaniu sklepu.
W świecie planszówek bardzo dobrze ma się rebel.pl - pełna baza gier, perfekcyjna obługa, a ceny zawsze wyższe niż u konkurencji.
Gildia to porządny sklep, ma wiele pozycji, sensowne przeceny, bardzo wysoka dostępność produktów, przyjemnie się go używa. Takie rzeczy kosztują i żadne dyskonty nie mają do tego startu. Sam zazwyczaj kieruję się ceną, ale czasami wolę dołożyć parę złotych i kupić coś w sklepie specjalistycznym, zamiast w markecie.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2075 dnia: Grudzień 05, 2013, 12:03:44 am »
Różnie to bywa. Ja dostałem ostatnio dwie przesyłki. Jedną z Gildii i jedną z Literackiej.
W tej z Gildii był jeden mniejszy komiks z obwolutą i reszta A4. Gidlia dała folię bąbelkową ale tak luźno nią obwiązała komiksy nie dając taśmy, że ten mniejszy komiks latał w środku po całym kartonie, więc obwoluta jest poniszczona.

A z Literackiej dali zwykłą folię, a nie bąbelki, dodatkowo sam karton mniejszy, niż daje Gildia, czyli komiksy ledwo mieściły się w paczce, ale wszystkie są w stanie idealnym.

Offline Mefisto76

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2076 dnia: Grudzień 05, 2013, 08:22:03 am »
A jak pakuje ten Wetbild?

Kurier przyniósł tekturowe opakowanie bez dodatkowych zabezpieczeń w środku, ale Blacksadowi nic się nie stało.
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2077 dnia: Grudzień 05, 2013, 08:56:31 am »
Od siebie mogę polecić Arosa i Bonito, promocje od 27 do 32% + niskie bądź darmowe koszty wysyłki. W Sklepie Gildii czy Literackiej jakoś drogo to wychodzi, jednak w poniedziałek, w dniu darmowej przesyłki, również w Gildii dokonałem dwóch zamówień, szczególnie warto tam zamawiać mangi :wink:

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2078 dnia: Grudzień 05, 2013, 09:19:42 am »
Od siebie mogę polecić Arosa i Bonito, promocje od 27 do 32% + niskie bądź darmowe koszty wysyłki. W Sklepie Gildii czy Literackiej jakoś drogo to wychodzi, jednak w poniedziałek, w dniu darmowej przesyłki, również w Gildii dokonałem dwóch zamówień, szczególnie warto tam zamawiać mangi :wink:
Zdziwił mnie tez "zarzut" względem Literackiej bo teraz jest rewelka pod względem cen. Sprawdziłem kilkanaście pozycji superhero i nie tylko i w każdym przypadku jest tam taniej niż w Arosie czy Bonito.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2079 dnia: Grudzień 05, 2013, 09:57:05 am »
Ja tam trzymam się Gildii. I tak kupuję przedpremierowo, a wtedy i mam pewność, że mi komiksu nie wyprzedadzą, a i rabat wtedy dają duży.

W Bonito nie zamawiałem od dawna, ale zawsze byłem bardzo zadowolony.

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2080 dnia: Grudzień 05, 2013, 10:46:46 am »
Na empik.com Fistaszki do końca dnia -30%:
http://www.empik.com/cyberweek/ksiazki?subQuery=komiks

Tam codziennie do bodaj 08.12. są jakieś inne książki w promocji -30%, ale komiksów to nie ma za dużo (było 566 kadrów, Gra o tron i Hobbit).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2081 dnia: Grudzień 05, 2013, 10:55:51 am »
Ja tam trzymam się Gildii. I tak kupuję przedpremierowo, a wtedy i mam pewność, że mi komiksu nie wyprzedadzą, a i rabat wtedy dają duży.
Od Gildii również nie uciekam bo oferują dużo albumów przedpremierowo i rzeczywiście rabat jest bardzo ok. Zmienię jednak nieco nawyki i tych preorderów zacznę zamawiać nieco mniej bo i tak mam zawsze jakieś zaległości które stoją sobie na półce.

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2082 dnia: Grudzień 05, 2013, 11:00:44 am »
I tak kupuję przedpremierowo, a wtedy i mam pewność, że mi komiksu nie wyprzedadzą

A który to komiks wyprzedał się przedpremierowo? Nie widziałem jeszcze takiego święta. Może gdyby zrobili dodruk "Cromwell Stone", "Azyl Arkham" czy "Kingdom Come"...
Faktem jest natomiast, że Gildia ma duży asortyment, szczególnie mangi których nie można nigdzie dostać poza tym sklepem.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2083 dnia: Grudzień 05, 2013, 11:09:05 am »
A który to komiks wyprzedał się przedpremierowo? Nie widziałem jeszcze takiego święta. Może gdyby zrobili dodruk "Cromwell Stone", "Azyl Arkham" czy "Kingdom Come"...
Yyy... W którym miejscu napisałem, że komiksy się przedpremierowo wyprzedają? Nie wkładaj mi w usta słów, których nie wypowiedziałem, mój drogi Maksymilianie.

Nie znamy nakładów większości komiksów. Nie znamy zapotrzebowania na dane tytuły. W jeden dzień danego komiksu jest w bród (vide Watchmen), a następnego już jest wyprzedany.
Zmierzam do tego, że nie mam zamiaru czekać na premierę i ewentualne późniejsze promocje, tylko wolę w dobrej cenie (a cena na Gildii jest dobra. Cena na Gildii przedpremierowo jest dużo więcej niż dobra*) kupić sobie komiks od razu i mieć pewność, że go dostanę.

*tak a propos cen komiksów. Pewnie, że niektóre komiksy są drogie**. Ale z drugiej strony - wolę mieć komiks za stówę, niż nie mieć go w ogóle.

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2084 dnia: Grudzień 05, 2013, 11:12:46 am »
I tak kupuję przedpremierowo, a wtedy i mam pewność, że mi komiksu nie wyprzedadzą


W tym momencie to Zasugerowałeś, Drogi Emerycie. Ja nigdy nie wkładam, jeśli ktoś nie wyrazi chęci.