Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1244948 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2085 dnia: Grudzień 05, 2013, 11:13:16 am »
szczególnie mangi których nie można nigdzie dostać poza tym sklepem.
Nie nigdzie, tylko nie ma ich w interesujących Cię dyskontach oferujących zniżki -30%.  :smile:

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2086 dnia: Grudzień 05, 2013, 11:18:52 am »
Nie nigdzie, tylko nie ma ich w interesujących Cię dyskontach oferujących zniżki -30%.  :smile:
Wiadomo, że można je dostać na stronie wydawnictwa. Ale weźmy taką "Opowieść panny młodej". Nie znalazłem poza gildią.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2087 dnia: Grudzień 05, 2013, 11:34:26 am »
Wiadomo, że można je dostać na stronie wydawnictwa. Ale weźmy taką "Opowieść panny młodej". Nie znalazłem poza gildią.
Rewelacyjny komiks. Kupiłem jedynkę na Gildii właśnie, ale dwójkę już gdzie indziej, bo nie mam zamiaru znowu dostać ze zniszczoną obwolutą (bo komiks latał w paczce). I faktycznie "Opowieść panny młodej" nie jest wszędzie. Widziałem we wszystkich Empikach w okolicy. Kupiłem tu: http://komikslandia.pl/pl/p/Opowiesc-panny-mlodej-02/6379

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2088 dnia: Grudzień 05, 2013, 11:57:01 am »
Od jakiegos czasu kupuje tylko w literackiej. Ceny maja zawsze pare procent nizsze niz inne sklepy. Robie tez zamowienia wspolnie z kolega, zatem koszty przesylki dzielimy na pol, albo zamawiamy tyle, ze wychodzi darmowa przesylka. Czasem zdarzy sie, ze zamowimy cos jeszcze w gildii, arosie/bonito, ale coraz rzadziej.

Do 23 grudnia ceny Egmontu beda tansze niz zwykle. Ponizej rabat zostanie zmniejszony o kilka procent.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2089 dnia: Grudzień 05, 2013, 02:14:10 pm »
Zdziwił mnie tez "zarzut" względem Literackiej bo teraz jest rewelka pod względem cen. Sprawdziłem kilkanaście pozycji superhero i nie tylko i w każdym przypadku jest tam taniej niż w Arosie czy Bonito.

Ja patrzę pod względem cena produktu + koszty dostawy, tutaj literacka raczej przegrywa. Chyba, że się mylę i Literacka wprowadziła jakieś nowe formy dostawy?

Edit: Czy trzeba się rejestrować, aby skorzystać z paczkomatów na literackiej? Mam tylko konto na stronie księgarni...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2013, 02:22:21 pm wysłana przez Itachi »

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2090 dnia: Grudzień 05, 2013, 02:30:07 pm »
Trochę przeszła mi ochota ale, że wczoraj obiecałem, to napiszę. Odebrałem godzinę temu "tajemniczą paczuszkę" a w niej.....  "Batman Zabójczy Żart" wyd. Egmont, nówka, folia cena 35,28. Zatkało kakało? :smile:

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2091 dnia: Grudzień 05, 2013, 02:33:47 pm »
Trochę przeszła mi ochota ale, że wczoraj obiecałem, to napiszę. Odebrałem godzinę temu "tajemniczą paczuszkę" a w niej.....  "Batman Zabójczy Żart" wyd. Egmont, nówka, folia cena 35,28. Zatkało kakało? :smile:
Merlin? :)

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2092 dnia: Grudzień 05, 2013, 02:35:29 pm »

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2093 dnia: Grudzień 05, 2013, 02:40:02 pm »
Ja patrzę pod względem cena produktu + koszty dostawy, tutaj literacka raczej przegrywa. Chyba, że się mylę i Literacka wprowadziła jakieś nowe formy dostawy?
To prawda, literacka nie ma rewelacyjnych kosztów dostawy (jest za to inpost za 6,50zł ale zdaję sobie sprawę że nie każdemu pasuje - sam muszę dojeżdżać do większego miasta by się dogrzebać do paczkomatu ale to przy okazji oczywiście) Mimo wszystko przy zakupie kilku sztuk komiksów ta różnica potrafi się kompletnie zniwelować i w ostatecznym rozrachunku nie ma potrzeby głowić się gdzie wziąć bo w obu przypadkach jest atrakcyjnie z minimalną różnicą. Zależy jaki zestaw komiksów wrzucimy do koszyka.
Jeśli chodzi o darmową dostawę to oczywiście łatwiej doczłapać do poziomu 300zł niż do 650zł jakie jest w literackiej - tutaj niezłą sumkę ustanowili.

Offline adro

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2094 dnia: Grudzień 05, 2013, 03:14:29 pm »
no dopasc KJ w takiej cenie to prawdziwa sztuka, gratuluje Max :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2095 dnia: Grudzień 05, 2013, 03:16:18 pm »
no dopasc KJ w takiej cenie to prawdziwa sztuka, gratuluje Max :razz:
pzdr

Dzięki :smile:

Offline adro

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2096 dnia: Grudzień 05, 2013, 03:27:23 pm »
Spox, swoja droga to jest ciekawa sprawa, skad niektore miejsca maja jeszcze takie komiksy jak chociazby KJ.
Pamietam, ze podobnie bylo z cromwellem. Naklad zdarzyl sie wyprzedac, a w roznych miejscach mozna bylo jeszcze dostac zafoliowanego CS :eek:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2097 dnia: Grudzień 05, 2013, 03:28:59 pm »
Spox, swoja droga to jest ciekawa sprawa, skad niektore miejsca maja jeszcze takie komiksy jak chociazby KJ.
Pamietam, ze podobnie bylo z cromwellem. Naklad zdarzyl sie wyprzedac, a w roznych miejscach mozna bylo jeszcze dostac zafoliowanego CS :eek:
pzdr

Właśnie nie wiem ale nie sądzę żeby mieli na magazynie bo dostępność była 5-7 dni a dostałem jeszcze później. Czyżby Egmont miał zapasy na czarną godzinę? :smile:

Offline piotrassss

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2098 dnia: Grudzień 05, 2013, 04:29:40 pm »
Właśnie nie wiem ale nie sądzę żeby mieli na magazynie bo dostępność była 5-7 dni a dostałem jeszcze później. Czyżby Egmont miał zapasy na czarną godzinę? :smile:

Może kupili od Egmontu część nakładu pod warunkiem, że to oni to zmagazynują i w razie potrzeby będą dosyłać.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2099 dnia: Grudzień 05, 2013, 06:42:34 pm »
Ciekawi mnie, czy był to jednorazowy wyskok, czy jeszcze taka okazja się nadarzy.