trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1245071 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mefisto76

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2130 dnia: Grudzień 21, 2013, 08:05:56 am »
Wyszperałem w sieci kod zniżkowy do Merlina:
STATOIL2013

Obniża o 25% cenę okładkową. Wpisuje się to po kliknięciu Tu aktywuj Kupon promocyjny na jednej ze stron przy finalizacji transakcji.

Jak ktoś ma konto w PeKaO S.A. to dostaje 30% i wpisuje w powyższej lokalizacji hasło PEKAO :)
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2131 dnia: Grudzień 21, 2013, 05:14:26 pm »
Na merlinie Długie Halloween za 101 zł

w merlinie....

jak nie chcesz denerwować ludzi to nie polecaj tego sklepu

ja 3 tygodnie temu zamówiłem tam 26 pozycji - nie otrzymałem rzadnej...

www.profit24.pl - cena ta sama którą podajesz , a masz pewność że otrzymasz:)

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2132 dnia: Grudzień 21, 2013, 05:29:40 pm »
w merlinie....

nie otrzymałem rzadnej...

A żeby pozostać w temacie wyprzedaży:

Jak ktoś ma konto w PeKaO S.A. to dostaje 30% i wpisuje w powyższej lokalizacji hasło PEKAO :smile:

Działa, a konta nie mam :)
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2133 dnia: Grudzień 21, 2013, 05:36:11 pm »
w merlinie....

jak nie chcesz denerwować ludzi to nie polecaj tego sklepu

ja 3 tygodnie temu zamówiłem tam 26 pozycji - nie otrzymałem rzadnej...

www.profit24.pl - cena ta sama którą podajesz , a masz pewność że otrzymasz:)
...nie polecam, informuję

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2134 dnia: Grudzień 21, 2013, 05:47:08 pm »
A w sklepie Centrali znowu są Strażnicy za 89 zł. Ja tam kupiłem ostatnio i nawet fajnie zapakowali.
http://picturebook.pl/pl/p/Straznicy/411

Offline ASX76

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2135 dnia: Grudzień 21, 2013, 07:24:56 pm »
I już nie ma. "Zgasiłem światło", jako ostatni. :wink:


Dzięki za info. :smile:

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2137 dnia: Grudzień 23, 2013, 11:57:51 am »
Nie rozumiem tego kompleksu Merlina. Jak się zamawia pozycje, których dawno nie ma rynku to można liczyć jedynie na łut szczęścia, a nie robić wyrzuty z faktu że się ich nie dostało.

A jak jest ze "Strażnikami"? Zamawiał ktoś? Są dostępni w Merlinie? Bo czytałem pogłoski, że mimo iż jest dostępność na stronie, to w rzeczywistości nie ma ich na stanie.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2138 dnia: Grudzień 23, 2013, 12:02:25 pm »
Nie rozumiem tego kompleksu Merlina. Jak się zamawia pozycje, których dawno nie ma rynku to można liczyć jedynie na łut szczęścia, a nie robić wyrzuty z faktu że się ich nie dostało.

A jak jest ze "Strażnikami"? Zamawiał ktoś? Są dostępni w Merlinie? Bo czytałem pogłoski, że mimo iż jest dostępność na stronie, to w rzeczywistości nie ma ich na stanie.


Najpierw bronisz Merlina, a później sam się pytasz jak to jest z tymi nakładami. Trochę konsekwencji...

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2139 dnia: Grudzień 23, 2013, 12:05:16 pm »
Najpierw bronisz Merlina, a później sam się pytasz jak to jest z tymi nakładami. Trochę konsekwencji...

O czym Ty do mnie Piszesz? Niby w którym momencie jestem niekonsekwentny?

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2140 dnia: Grudzień 23, 2013, 12:12:29 pm »
A czym się różną obie te sytuacje? Skoro piszą, ze tytuł X jest dostępny, to powinien być. Najpierw bronisz Merlina, że osoby, które zamówiły dostępny tytuł (wedle ich strony) mogły tylko liczyć na szczęście, to teraz masz analogiczną sytuację. Naprawdę tego nie widzisz? Może to ich kolejna zagrywka, może nie. Ja już w tym sklepie nie kupię niczego, Ty próbuj - jeśli chcesz.

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2141 dnia: Grudzień 23, 2013, 12:19:24 pm »
A czym się różną obie te sytuacje? Skoro piszą, ze tytuł X jest dostępny, to powinien być. Najpierw bronisz Merlina, że osoby, które zamówiły dostępny tytuł (wedle ich strony) mogły tylko liczyć na szczęście, to teraz masz analogiczną sytuację. Naprawdę tego nie widzisz? Może to ich kolejna zagrywka, może nie. Ja już w tym sklepie nie kupię niczego, Ty próbuj - jeśli chcesz.

No to Masz kłopot z definiowaniem terminu "analogiczny". Określenie "łut szczęścia" użyłem w kontekście zamówień jakie ja, Ty i kilka innych osób z forum złożyło w nadziei że są dostępne takie tytuły jak Rok Pierwszy, Towarzysze Zmierzchu, Dallas Barr itp. czyli tytuły mające swoją premierę dobre kilka lat temu i dawno wyprzedane. "Strażnicy" to nie jest analogiczny przypadek. W wielu miejscach są nadal dostępni poniżej ceny okładkowej. Poza tym ich dostępność w Merlinie wynosi 24h co oznacza, że muszą ich mieć na stanie. Pozycje poprzednio przez nas zamawiane miały okres oczekiwania około tygodnia, co już mogło wzbudzić podejrzenia. Dlatego pytam jak jest z dostępnością "Strażników". Bo jeśli są niedostępni a mają status 24h, to rzeczywiście Merlin ponosi winę. Nie można jej natomiast przypisać w stosunku do pozycji dawno wyprzedanych.
Ja ze swej strony nie mam Merlinowi nic do zarzucenia. Atrakcyjne wyprzedaże, kody rabatowe, darmowa dostawa, świetnie zapakowane produkty. Oceny absolutnie nie zmienia fakt anulowania zamówienia na tytuły dawno niedostępne na rynku.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2142 dnia: Grudzień 23, 2013, 12:25:52 pm »
Chodziło mi bardzie o ufność do sklepu. Masz rację, zamówione przez nas tytuły były niedostępne, ale po dziesiątkach rozmów wydawało się, że chociaż dwa pierwotnie zamówione tytuły do mnie trafią, a tu lipa. Na podstawie wcześniejszych doświadczeń, teraz wolisz się upewnić, co jest całkiem zrozumiałe i logiczne, sam postąpiłbym identycznie. Ja tutaj widzę sporo analogii, Strażnicy są jeszcze dostępni w niektórych sklepach, jak sam napisałeś, ale ich ceny nie są już tak atrakcyjne jak na początku. Dlatego masz teraz wątpliwości? Mylę się? Dla mnie taki sklep jest skreślony, nie mam zamiaru się więcej denerwować i tracić czasu.

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2143 dnia: Grudzień 23, 2013, 12:29:31 pm »
Chodziło mi bardzie o ufność do sklepu. Masz rację, zamówione przez nas tytuły były niedostępne, ale po dziesiątkach rozmów wydawało się, że chociaż dwa pierwotnie zamówione tytuły do mnie trafią, a tu lipa. Na podstawie wcześniejszych doświadczeń, teraz wolisz się upewnić, co jest całkiem zrozumiałe i logiczne, sam postąpiłbym identycznie. Ja tutaj widzę sporo analogii, Strażnicy są jeszcze dostępni w niektórych sklepach, jak sam napisałeś, ale ich ceny nie są już tak atrakcyjne jak na początku. Dlatego masz teraz wątpliwości? Mylę się? Dla mnie taki sklep jest skreślony, nie mam zamiaru się więcej denerwować i tracić czasu.

To uprzedzenie wynika trochę ze sposobu w jaki Cię potraktowano na infolinii. Ja wiem z doświadczenia, że nie warto dzwonić. Przekonałem się, że w każdym sklepie to co mówią na infolinii różni się od rzeczywistości.
A "Strażnicy" są właśnie dla mnie miarą wiarygodności. Bo jeśli mają status 24h, a nie ma ich na stanie to coś jest już nie w porządku. Dlatego jeszcze raz kieruję pytanie do osób, które zamówiły ten komiks w Merlinie. Czy jest on faktycznie dostępny?

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2144 dnia: Grudzień 23, 2013, 12:34:13 pm »
To uprzedzenie wynika trochę ze sposobu w jaki Cię potraktowano na infolinii. Ja wiem z doświadczenia, że nie warto dzwonić. Przekonałem się, że w każdym sklepie to co mówią na infolinii różni się od rzeczywistości.


Wybacz, ale podejście sklepów Aros, Bonito czy Gildii jest znacząco inne, tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Przedstawiciele są pomocni, informują o wszystkim i działają bardzo szybko, zazwyczaj po kilku minutach, stan moje zamówienia jest uaktualniony.