trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1244952 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2175 dnia: Grudzień 29, 2013, 10:50:25 am »
stały przedświąteczny proceder
Nie, ale do poprzedniego roku takie coś działo się po świętach. Mnóstwo produktów wracało, sporo osób zamawiało i praktycznie nic z tego nie dochodziło.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2176 dnia: Grudzień 29, 2013, 07:20:51 pm »
A ja jestem ciekawy jaką skalę mogło mieć takie zagranie (czyli wprowadzenie do oferty "białych kruków") jeśli było celowe.

Ja zamówiłem komiksów za 1200zł więc jeśli podobnych świrów było więcej


ponad 900zł:)

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2177 dnia: Grudzień 30, 2013, 04:04:58 pm »
Ja zamówiłem komiksów za 1200zł więc jeśli podobnych świrów było więcej to Merlin przez kilka tygodni (sprawa wyjaśnienia dostępności zamówionych tytułów trwała w moim przypadku 3 tygodnie) dysponował sporą kasą, która mogła posłużyć im do różnych intratnych transakcji.
Myśle, ze podobnych "świrów" było znacznie więcej, tym bardziej, że proceder miał miejsce w okresie przedświątecznym i zapewne nie dotyczył jedynie komiksów ale również książek. Niemniej należy mieć również na uwadze, że w porównaniu ze zwykłymi "molami książkowymi" komiksiarze wykazują na ogół o wiele bardziej zaawansowane stadium "choroby kolekcjonerskiej". Tak czy owak, nie moge sie juz doczekac kolejnej przedswiatecznej oferty Merilna, bowiem z bardzo wiarygodnego źródła wiem, ze beda w niej m.in. I wyd. "O obrotach ciał niebieskich" po cenie okładkowej (jedynie 5 tynfów) oraz I wyd. Biblii z autografami autorów.   
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2013, 04:08:07 pm wysłana przez KukiOktopus »

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2178 dnia: Styczeń 02, 2014, 03:02:42 pm »
Pytanie do osób, które spełniają warunki programu rabatowego sklepu gildii:

http://www.sklep.gildia.pl/news/1229

Czy dostaliście już jakieś info, że przysługuje Wam rabat 15% (roczne zakupy powyżej 1000 zł) lub 20% (roczne zakupy powyżej 2000 zł)? Choć weryfikacja miała mieć miejsce 31 grudnia br., ja jeszcze żadnego info nie otrzymałem, pomimo że spełniam warunki tego programu.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2179 dnia: Styczeń 02, 2014, 03:21:04 pm »
Choć weryfikacja miała mieć miejsce 31 grudnia br., ja jeszcze żadnego info nie otrzymałem, pomimo że spełniam warunki tego programu.

A jak się zalogujesz w sklepie, to masz na stronie przedmiotu, przy cenie wyszczególniony rabat typu: "oszczędzasz 10%"?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2180 dnia: Styczeń 02, 2014, 03:37:38 pm »
A jak się zalogujesz w sklepie, to masz na stronie przedmiotu, przy cenie wyszczególniony rabat typu: "oszczędzasz 10%"?
Tak, ale 10% ma każdy. Akurat mnie wg powołanego programu rabatowego przysługuje 20%.

N.N.

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2181 dnia: Styczeń 02, 2014, 03:43:47 pm »
A jak się zalogujesz w sklepie, to masz na stronie przedmiotu, przy cenie wyszczególniony rabat typu: "oszczędzasz 10%"?
Jak ja się zaloguję w sklepie, to mam przy komiksach podane dwie ceny: okładkową (przekreśloną) i tę, którą mam zapłacić (o 20% niższą), ale bez napisu typu "oszczędzasz x %". Taki napis pojawia się tylko przy promocjach ogólnodostępnych (typu 25% na nowości). Promocje się nie sumują.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2182 dnia: Styczeń 02, 2014, 03:49:56 pm »
Jak ja się zaloguję w sklepie, to mam przy komiksach podane dwie ceny: okładkową (przekreśloną) i tę, którą mam zapłacić (o 20% niższą), ale bez napisu typu "oszczędzasz x %". Taki napis pojawia się tylko przy promocjach ogólnodostępnych (typu 25% na nowości). Promocje się nie sumują.
Dzięki za info. Zatem na podstawie powyższego rozumiem, że spełnianie przez Ciebie warunków wspomnianego programu zostało uwzględnione, zaś w moim przypadku nie.

Offline zielone_biurko

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2183 dnia: Styczeń 02, 2014, 04:49:23 pm »
Dzięki za info. Zatem na podstawie powyższego rozumiem, że spełnianie przez Ciebie warunków wspomnianego programu zostało uwzględnione, zaś w moim przypadku nie.


Moja panna miała mieć podobny rabat w w sklepie z kosmetykami. Nie policzyli jej rabatu, gdyż kupując produkty już korzystała z jakichś promocji, a wtedy produkty te nie zaliczają się do ów podliczenia.

Skontaktuj się najlepiej ze sklepem bezpośrednio. Możliwe, że również podliczyli Cię w "niemiły" sposób, albo po prostu maszynka nie ogarnęła rachowania. ;-)

Offline Ma1k

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2184 dnia: Styczeń 02, 2014, 04:54:10 pm »
Poprzednim razem po weryfikacji dostałem informację o wyniku na maila. W tym roku jeszcze żadnego maila nie dostałem, więc zakładam, że weryfikacji jeszcze nie przeprowadzili.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2185 dnia: Styczeń 02, 2014, 05:08:32 pm »
Tak, ale 10% ma każdy. Akurat mnie wg powołanego programu rabatowego przysługuje 20%.

Tak, tak, pomyliło mi się, miałem na myśli 20%.

Jak ja się zaloguję w sklepie, to mam przy komiksach podane dwie ceny: okładkową (przekreśloną) i tę, którą mam zapłacić (o 20% niższą), ale bez napisu typu "oszczędzasz x %". Taki napis pojawia się tylko przy promocjach ogólnodostępnych (typu 25% na nowości). Promocje się nie sumują.

No jak? Nie masz czegoś takiego:

Cena detaliczna: 149,00 zł
Nasza cena: 119,20 zł
Oszczędzasz: 20%

Ja tak mam. To przykład z Długiego Halloween.

N.N.

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2186 dnia: Styczeń 02, 2014, 05:24:22 pm »

No jak? Nie masz czegoś takiego:

Cena detaliczna: 149,00 zł
Nasza cena: 119,20 zł
Oszczędzasz: 20%

Ja tak mam. To przykład z Długiego Halloween.
Mam tak. Ale informacja o tym, że oszczędzam pojawia się dopiero jak kliknę na konkretny album. Na liście tytułów są tylko ceny (z obliczonym rabatem).

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2187 dnia: Styczeń 02, 2014, 05:31:31 pm »
Ja ani tak, ani tak nie mam. Niemniej jest jeszcze możliwe, że Gildia nie dokonała jeszcze weryfikacji, zaś rabaty, które macie, są jeszcze tymi z ubiegłego roku. Zacząłem podejrzewać, że p. Szot mnie nienawidzi i dlatego nie udzielił mi rabatu. Jednakże mój racjonalny umysł podpowiada mi, że rabaty rozdaje automat, a tego jak dotychczas nie "podszczypywałem". 

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2188 dnia: Styczeń 02, 2014, 05:36:36 pm »
Mam tak. Ale informacja o tym, że oszczędzam pojawia się dopiero jak kliknę na konkretny album. Na liście tytułów są tylko ceny (z obliczonym rabatem).

Czyli się zgadza, bo jak napisałem wyżej:


masz na stronie przedmiotu, przy cenie wyszczególniony rabat typu: "oszczędzasz 10%"?

Z tym, że pomyliłem się wpisując 10%, zamiast 20% 8)

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2189 dnia: Styczeń 02, 2014, 10:28:53 pm »
Gildia kusi zapowiedzianą wyprzedażą, więc chyba będę musiał się poświecić i czekać na jej początek :wink:

 

anything