Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1245000 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2205 dnia: Styczeń 06, 2014, 12:22:25 pm »
W sprawie programu rabatowego Gildii, zeby ostatecznie oddac sprawiedliwosc p. Szotowi, pod którego - jak twierdzilem poprzednio -   podszył się automat. Otóż, wczoraj wieczorem, niespodziewanie otrzymałem jeszcze jednego maila informującego przyznaniu mi rabatu 20%. Analiza informatyczno-psychologiczna przedmiotowego maila wskazała, że tym razem autorem był prawdziwy p. Szot, który - prawdopodobnie w odpowiedzi na uprzednie podstępne podszycie się automatu pod niego - podszył się teraz bezlitośnie pod automat. W zw. z programem rabatowym mamy zatem do czynienia z niesamowitym przypadkiem cyberpunkowego krawiectwa, które doprowadziłoby do szaleństwa niejednego topologa mnogościowego (o paniach zajmujących się repasacją pończoch i topologach algebraicznych nawet nie wspominając).

jak sobie podliczyłem zakupy na gildii za 2013 to nie spełniam żadnych kryteriów (choć byłem pewien, że tak) więc prawdopodobnie rabaty które mam są za prenumeratę Wież (bo nic innego mi nie przychodzi do głowy)
Przecież to oczywiste. Rabaty, które masz, są za to, że jesteś super-świetnym moderatorem, który nie tylko moderuje innych, ale nawet samego siebie. 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2014, 01:37:31 pm wysłana przez KukiOktopus »

Offline graves

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2206 dnia: Styczeń 06, 2014, 12:35:31 pm »
Przecież to oczywiste. Rabaty, które masz, są za to, że jesteś super-świetnym moderatorem, który nie tylko moderuje innych, ale nawet samego siebie. 
OT. Nie ma tak dobrze. Moderatorzy nie mają dodatkowych upustów w sklepie Gildii. Niestety.
Dotyczy to tylko koordynatorów poszczególnych działów Portalu.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2207 dnia: Styczeń 06, 2014, 01:14:57 pm »
Ha, dostałem 10% rabatu :-) wczoraj przyszedł mail. nawet nie zdawałem sobie sprawy, że zrobiłem takie zakupy na Gildii w zeszłym roku! miło :-)

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2208 dnia: Styczeń 06, 2014, 01:43:25 pm »
Ha, dostałem 10% rabatu :smile: wczoraj przyszedł mail. nawet nie zdawałem sobie sprawy, że zrobiłem takie zakupy na Gildii w zeszłym roku! miło :smile:
Gratulacje. 10% rabatu to niezle osiągnięcie, potwierdzajace, ze jestes taki sam jak inni normali ludzie. W pełni rozumiem Twą radosc, bo ja podobnie sie cieszylem, gdy moj psychiatra powiedzial mi, ze kuracja idzie w dobrym kierunku i jak tak dalej pójdzie, to niedługo ludzie nie bada ogladac sie za mna na ulicy. 

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2209 dnia: Styczeń 07, 2014, 06:39:01 pm »
Na Bonito 30% wyprzedaż do 24 stycznia.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline redkac

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2210 dnia: Styczeń 07, 2014, 07:44:05 pm »
Pytanie do osób, które spełniają warunki programu rabatowego sklepu gildii:

http://www.sklep.gildia.pl/news/1229

Czy dostaliście już jakieś info, że przysługuje Wam rabat 15% (roczne zakupy powyżej 1000 zł) lub 20% (roczne zakupy powyżej 2000 zł)? Choć weryfikacja miała mieć miejsce 31 grudnia br., ja jeszcze żadnego info nie otrzymałem, pomimo że spełniam warunki tego programu.
ja nie dostałem żadnego rabatu, a w 2013 kupiłem na gildii za ponad 5 tysięcy złotych. co ciekawe w zeszłym roku miałem upust. chyba za dużo u nich wydaję i w tym rabat mi już nie przysługuje ;)
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2211 dnia: Styczeń 07, 2014, 08:14:39 pm »
sprawdz, czy rzeczywiscie nie masz znizki 20% po zalogowaniu sie na swoje konto. jesli rzeczywiscie upustu nie ma, to wyslij maila do sklepu, ze znizka taka Ci przysluguje, bo wydales grubo ponad 2000 zł. ja wlasnie tak zrobilem.


Usunięto wpisy niedotyczące tematu wyprzedaży i promocji
fragsel
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2014, 08:40:19 am wysłana przez fragsel »

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2212 dnia: Styczeń 08, 2014, 11:44:40 am »

Offline zielone_biurko

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2213 dnia: Styczeń 08, 2014, 04:22:07 pm »
Ja, mhm, tu jest forum komiksowe, proszę zachować spokój, wszelkie przejawy dobrego humoru będą tłamszone w zarodku!

Żeby nie robić OT:
promocja na empik.com wciąż trwa
http://www.empik.com/wyprzedaz-ksiazki/szukaj?c=ksiazki-komiks&searchCategory=3106&productPoolId=54684&sort=scoreDesc&drilldown=31&qtype=facetForm

Offline Johnson

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2214 dnia: Styczeń 09, 2014, 10:05:01 pm »
Co się stało z komiksem "Wybryki Xinophixeroxa", który był na początku objęty obecną wyprzedażą w sklepie Gildii? Pamiętam, że jak dostałem maila od Gildii z nową promocją, to na szybko przejrzałem tytuły i ta pozycja tam była. Teraz już tam nie figuruje.

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2215 dnia: Styczeń 09, 2014, 10:10:15 pm »
Co się stało z komiksem "Wybryki Xinophixeroxa", który był na początku objęty obecną wyprzedażą w sklepie Gildii? Pamiętam, że jak dostałem maila od Gildii z nową promocją, to na szybko przejrzałem tytuły i ta pozycja tam była. Teraz już tam nie figuruje.

Co się stało? Pewnie wyprzedał się (no przynajmniej egzemplarze przeznaczone na promocję)

Na początku tej promocji było tam około 70 paru komiksów. teraz jest 55. Sam mam na półce Skargę Utraconych Ziem, której już w tej promocji nie ma, a ja nabyłem...

Offline Johnson

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2216 dnia: Styczeń 10, 2014, 08:19:38 am »
Rozumiem, w takim razie mam nauczkę, by nie zwlekać i zamawiać dane komiksy od razu. Aczkolwiek jakaś informacja o ograniczonej liczbie egzemplarzy by nie zaszkodziła.


Dziękuję za odpowiedź.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2217 dnia: Styczeń 10, 2014, 08:40:27 am »
Rozumiem, w takim razie mam nauczkę, by nie zwlekać i zamawiać dane komiksy od razu. Aczkolwiek jakaś informacja o ograniczonej liczbie egzemplarzy by nie zaszkodziła.
Ależ takie informację są! Spójrz np. tutaj: http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/229180-opowiesci-graficzne
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Johnson

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2218 dnia: Styczeń 10, 2014, 08:43:11 am »
Ach, w takim razie przepraszam. Mój błąd, wcześniej tego nie zauważyłem, musiałem niedoczytać.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2219 dnia: Styczeń 10, 2014, 08:51:50 am »
Istnieje tez taka możliwość, że w momencie kiedy sprawdzałeś było jeszcze x sztuk i tego zapisu nie było, jednak egzemplarze szybko się wyprzedały i po prostu przeoczyłeś :wink: