trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1245104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zielone_biurko

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2250 dnia: Styczeń 22, 2014, 02:39:27 pm »
Otrzymałem dzisiaj odpowiedź od Merlina:

  W ramach rekompensaty proponujemy Panu rabat w wysokości 5% naliczony do kolejnego zamówienia w naszym sklepie.
  Rabat nie łączy się z innymi promocjami, nie obejmuję produktów z działu Elektronika i AGD oraz kosztów dostawy.


Oni Ci dają rabat 5%, a w ciągu 30 sekund znajdziesz w googlach przynajmniej jeden kupon na przynajmniej 20% :D

Offline Johnson

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2251 dnia: Styczeń 22, 2014, 03:21:25 pm »
Jestem ciekaw czy te niedawne "nieporozumienia" w Merlinie będą miały jakieś szersze konsekwencję wśród kupujących. U mnie np. objawiło się to tak, że kiedy ostatnio ktoś tam, gdzieś tam umieścił linka do merlinowych promocji, ja w ogóle tam nie zajrzałem, mimo iż zazwyczaj skrupulatnie przeglądam każdą taką rabatową ofertę. Po prostu pomyślałem sobie: "Nie zaglądam tam, bo pewnie połowa tytułów i tak fizycznie jest niedostępna". Jestem pewien, że taka sytuacja będzie występować u mnie przez czas jakiś.

Offline adro

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2252 dnia: Styczeń 22, 2014, 03:27:23 pm »
Mam propozycje, po prostu tam nie zamawiajcie i juz. Po co sie denerwowac, to jest niepowazny sklep. :???:
pzdr 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2253 dnia: Styczeń 22, 2014, 03:40:33 pm »
Mam propozycje, po prostu tam nie zamawiajcie i juz. Po co sie denerwowac, to jest niepowazny sklep. :???: ??:
pzdr

Jak będzie wyprzedaż to inaczej Zaśpiewasz. :smile:

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2254 dnia: Styczeń 22, 2014, 03:41:39 pm »

Oni Ci dają rabat 5%, a w ciągu 30 sekund znajdziesz w googlach przynajmniej jeden kupon na przynajmniej 20% :biggrin:

Tłumaczyć mi tego naprawdę nie musisz :wink:

Offline adro

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2255 dnia: Styczeń 22, 2014, 04:38:59 pm »
Maxi moze masz racje, ale ciekawe czy ostatecznie bede mogl cos kupic w tym sklepie :razz: :biggrin:
Merlin-sklep w ktorym nie mozesz nic kupic, super reklama :lol:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2256 dnia: Styczeń 22, 2014, 09:08:03 pm »
Merlin-sklep w ktorym nie mozesz nic kupic, super reklama :lol:
To zupełnie jak w South Parku. Cartman dostał spadek po babci i spełnił swoje wielkie marzenie kupując park rozrywki tylko dla siebie, żeby nie musieć nigdy stać w kolejce. Nazwał go Cartmanland i emitowal reklamę w tv, w której zachwalał atrakcje parku. A na końcu reklamy powiedział do widza: "tyle fajnych rzeczy w Cartmanlandzie a ty nie możesz wejść".  :lol:

Deg

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2257 dnia: Styczeń 22, 2014, 09:23:23 pm »
Też dostałem 5% rabatu  :razz: A poza tym nie przesadzajcie. Zamówiłem kilkanaście pozycji, o których na 99,99999% wiedziałem, że nie są do kupienia i tak zrobiła większość z nas, w nadziei na cud. Merlin sklepem, w którym nic nie można kupić? Jeśli ktoś jest tego pewien, podam listę 50 komiksów, które może dla mnie zamówić i opłacić  :lol: Błędy w aktualizacji statusu produktów to straszna wtopa, zgadzam się, ale jeśli znów, jak dwa lata temu, zrobią wyprzedaż na dostępne komiksy sięgającą 55% zniżki ("Czwarta siła" za 45 zł)... to niech rzuci kamieniem ten, kto się nie skusi  :cool:

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2258 dnia: Styczeń 23, 2014, 12:19:44 pm »
Też dostałem 5% rabatu  :razz: A poza tym nie przesadzajcie. Zamówiłem kilkanaście pozycji, o których na 99,99999% wiedziałem, że nie są do kupienia i tak zrobiła większość z nas, w nadziei na cud. Merlin sklepem, w którym nic nie można kupić? Jeśli ktoś jest tego pewien, podam listę 50 komiksów, które może dla mnie zamówić i opłacić  :lol: Błędy w aktualizacji statusu produktów to straszna wtopa, zgadzam się, ale jeśli znów, jak dwa lata temu, zrobią wyprzedaż na dostępne komiksy sięgającą 55% zniżki ("Czwarta siła" za 45 zł)... to niech rzuci kamieniem ten, kto się nie skusi  :cool:

Wiesz, mi generalnie napisali, żebym pocałował ich w tyłek, bo zamówienie było oznaczone, że realizacja to 21 dni, a takich zamówień według pracownika ich sklepu nie muszą realizować. Nawet się nie zająkneli o rabacie żadnym. W sumie to wyszło na to, że to moja wina, że chciałem coś u nich kupić.
Co ciekawe towar ten jest dostępny w innych sklepach. W takim media markt jest nawet dostępny od ręki. Jak widać nie liczyłem na cud, a jedynie chciałem kupić towar, który zresztą cały czas można zamawiać:/
Ich kłamstwa nie są kwestią tylko komiksów, ale różnych towarów.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2259 dnia: Styczeń 27, 2014, 07:57:28 am »
W Arosie wielka zimowa promocja, wszystko -32%.

Offline Nawimar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2260 dnia: Styczeń 27, 2014, 09:03:58 am »
Dzięki za info. Nie omieszkałem skorzystać.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2261 dnia: Styczeń 27, 2014, 01:19:17 pm »
W sklepie Gildii, opust 45% na kilka komiksów od Centrali. http://www.sklep.gildia.pl/promocje/128
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Dembol_

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2262 dnia: Styczeń 28, 2014, 04:59:33 pm »
http://bonito.pl/szukaj/kozioro%BFec/1,0,0/0 - Najnowsze Koziorożce za 60% ceny.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2263 dnia: Styczeń 28, 2014, 05:16:42 pm »
40% nie 60. Be przesady.  :smile:
Inne komiksy: http://bonito.pl/w-321-0-komiksy

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2264 dnia: Styczeń 28, 2014, 05:18:21 pm »
40% nie 60. Be przesady.  :smile:
za 60% ceny, a nie z obniżką 60%...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---