trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1244889 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nayroth

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2415 dnia: Kwiecień 24, 2014, 07:57:20 pm »

Kiedy im padła stronka system naliczania przez chwilę działał na zasadzie "ostatni tytuł gratis" zamiast "najtańszy z trzech gratis":


Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2416 dnia: Kwiecień 24, 2014, 08:02:04 pm »
Nie było żadnej opcji darmowego kuriera, może od innego progu cenowego. Nie próbuj mi Max na siłę wmawiać winy.  :smile:  To nie koleś z Allegro, tylko duża firma. Kto by pomyślał?

Mam blisko do PWN, więc chcę odebrać osobiście. Anulować sobie mogą np. jakiś komiks, za który zapłaciłem i oddać pieniądze z przeprosinami. Ale jak mi sami wysyłają maila, że mają super promocję, ja specjalnie kupuję trzy komiksy, żeby mieć darmowy, wysyłam pieniądze, a oni mi pakują te dwa, za które zapłaciłem, to...w sumie sam nie wiem jak to nazwać...
Pierwszy raz coś takiego widzę. Oczywiście po prostu nie odbiorę zamówienia i chcę pieniądze z powrotem, wiadomo. Przecież nie dam się wydy*ać frajerom.  :smile:

Mam nadzieję, że wyślą te 3 komiksy Nayrothowi. Niech też szwaby stracą.
"Chcieliście wydy*ać Freda, to teraz Fred wydyma was".

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2417 dnia: Kwiecień 24, 2014, 08:06:14 pm »
Ja tam nie rozumiem takiego podejścia i zacietrzewienia. Napisz do nich, wyjaśnij sprawę. Może zaproponują Ci inny komiks gratis i wszystko będzie w porządku.
A co do darmowego kuriera, to adro twierdził że był dostępny. Sprawdź kilka postów wyżej. Ja nie korzystałem z tej promocji więc nie mogę potwierdzić.

Offline Ty_draniu

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2418 dnia: Kwiecień 24, 2014, 08:09:19 pm »
od 200 jest darmowy kurier
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline maximumcarnage


Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2420 dnia: Kwiecień 24, 2014, 08:14:25 pm »
Chwila, moment. To ja mam do nich pisać?  :roll:
Wszedłem przypadkowo na swoje konto i zobaczyłem, że anulowali mi ten album. Żadnego maila, telefonu nie otrzymałem. Jeszcze będę do nich pisał. No ludzie...
Ja to się jednak bardziej szanuję. Jak dostanę maila, że wysłali mi bez tego albumu, to wtedy się z nimi skontaktuję. Ale normalne jest, że to oni powinni do mnie zadzwonić, lub napisać co mają zrobić z tym zamówieniem, a nie wysłać niekompletne i rżnąć głupa.
Nie jestem wkurzony tą sytuację, jestem zdezorientowany. W życiu bym się nie spodziewał.
Sanatorium pod klepsydrą.

Max, tam wszystko jest automatyczne. Sprawdzałem różne opcje w czasie składania i darmowe było tylko to. A że mi pasuje odbiór w PWN, to wybrałem taką opcję.

Offline Ty_draniu

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2421 dnia: Kwiecień 24, 2014, 08:14:44 pm »
to była jakaś promocja za tą darmową wysyłką za dwóch produktów, akurat teraz nie obowiązywała
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2422 dnia: Kwiecień 24, 2014, 08:17:03 pm »
Jeśli chodzi o tego kuriera, gdyby adro napisał ile kosztowały wszystkie produkty z jego koszyka ale bez promocji, to mogłoby trochę wyjaśnić. Wczoraj zrobiłem sobie symulację przy trzech albumach "Kot Rabina". Cena 3 za 2 to 140zł a bez 210zł i w podsumowaniu była darmowa dostawa. Być może Weltbild traktuje to całe naliczanie z pominięciem promocji, stąd darmowy kurier bo domyślnie jest powyżej 200zł.

Offline Ty_draniu

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2423 dnia: Kwiecień 24, 2014, 08:20:14 pm »
Dokładnie. To działało tak, że kiedy wrzucałeś do koszyka naliczało wszystkie komiksy, dopiero po przejściu do kasy uwzględniana była promocja.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline kbk

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2424 dnia: Kwiecień 24, 2014, 08:22:41 pm »
Potwierdzam tego kuriera - u mnie wartość koszyka przed odliczeniem rabatu przekraczała 200 zł (po promocji już nie) i również miałem opcje darmowego kuriera. Wybrałem paczkomat. ;)
kbk

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2425 dnia: Kwiecień 24, 2014, 08:28:55 pm »
Lepiej sobie wejdźcie na konto na stronie sklepu i sprawdźcie czy czegoś nie anulowali.
Mój znajomy też ma anulowaną darmową Krainę Snów. Oczywiście reszta jest pakowana jak gdyby nigdy nic.
A wczoraj wysłali ma wyj**anego maila, nawet c**jki po imieniu lecą:
"Witaj Krzysztofie!
Gratka dla wszystkich miłośników czytania, jeszcze tylko dziś!
Kupując co najmniej 3 książki, najtańszą otrzymasz gratis!"  :biggrin:

Offline Manis

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2426 dnia: Kwiecień 24, 2014, 08:33:24 pm »
Ja dostałem przed chwila maila, że wysłali mi tylko 2 z 3 komiksów, bo trzeci był niedostępny w magazynie. Nie będę płakał, bo na tym którego nie było najmniej mi zależało. A promocja pozostała - zapłacę za jeden 52,5 zł, a drugi który był za 37 zł jest gratis.

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2427 dnia: Kwiecień 24, 2014, 08:38:14 pm »
Lepiej sobie wejdźcie na konto na stronie sklepu i sprawdźcie czy czegoś nie anulowali.
Już się raz tak zdziwiłem w Weltbildzie i nie jest to taka stara sprawa. Zamówiłem Batman: Najlepsze opowieści w outlecie - świetna cena, 29zł. Musiałem tylko dobrać jakąś tanią książkę bo był darmowy kurier przy dwóch pozycjach. Skończyło się na tym że naciągnęli mnie na rozmówki angielskie za 6zł a komiksu oczywiście nie ujrzałem. Tyle dobrego że darmowa przesyłka i dorzucili jeszcze jakąś książeczkę ale niesmak pozostaje. Tym większy że oni tego Batmana jednak komuś sprzedali... dzień po tym gdy anulowali mojego.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2428 dnia: Kwiecień 24, 2014, 08:43:42 pm »
Już się raz tak zdziwiłem w Weltbildzie i nie jest to taka stara sprawa. Zamówiłem Batman: Najlepsze opowieści w outlecie - świetna cena, 29zł. Musiałem tylko dobrać jakąś tanią książkę bo był darmowy kurier przy dwóch pozycjach. Skończyło się na tym że naciągnęli mnie na rozmówki angielskie za 6zł a komiksu oczywiście nie ujrzałem. Tyle dobrego że darmowa przesyłka i dorzucili jeszcze jakąś książeczkę ale niesmak pozostaje. Tym większy że oni tego Batmana jednak komuś sprzedali... dzień po tym gdy anulowali mojego.
No tak, przecież właśnie ze mną o tym gadałeś na tym forum.  :biggrin:  To ja Ci napisałem chyba w temacie o Batmanie, że to mój znajomy, który zamówił po Tobie, otrzymał ten komiks, i że masz tam napisać i zrobić dym.

Jak mi zwrócą 45,50 za Monstera i wyślą Sandmana i Monstera za 63 zł, to na to się zgodzę. Czekam na takiego maila, jaki otrzymał Manis.

Offline kbk

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2429 dnia: Kwiecień 24, 2014, 08:53:26 pm »
Lepiej sobie wejdźcie na konto na stronie sklepu i sprawdźcie czy czegoś nie anulowali.
Mój znajomy też ma anulowaną darmową Krainę Snów. Oczywiście reszta jest pakowana jak gdyby nigdy nic.
U mnie to są pozycje w przedsprzedaży, więc sobie trochę poczekam w niepewności... Ale z drugiej strony - jak to będzie nowość, nie będą mieli argumentu że się im zapas skończył i nie mają mi co wysłać. Poza tym, jeśli będą jakieś jaja, zawsze można nie odebrać pobraniowej przesyłki i tyle. M.in. dlatego wybrałem jako sposób dostawy odbiór w paczkomacie i płatność kartą przy odbiorze.
kbk

 

anything