trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1244900 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2745 dnia: Wrzesień 10, 2014, 07:43:33 pm »
Pewnie wykupili 1/5 nakładu i czekali na lepsze czasy :smile:

Ja widziałem kiedyś lepszą rzecz. Ktoś miał 40 tomów "Kaczogrodu" Rosy. Wszystko nówki i to chyba po 20 złotych. Nie wiem jak mu się opłaciło.
Też kiedyś widziałem jakąś ogromną ilość Kaczogrodu Rosy... w sumie to relatywnie niedawno. Hm ciekawa czy ta ilość się rozeszła? .. i jak szybko.
Apropos "Kaczogrodu": ten wystawiający ma też 100 egzemplarzy Kaczogrodu Marco Roty :). Rzeczywiście - dziwna sprawa. Może rzeczywiście to jakaś pomyłka...

Offline mr.castor

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2746 dnia: Wrzesień 10, 2014, 07:48:18 pm »
Sprzedający nie ma w ofercie Trybunału Sów, a ma dużo innych Batmanów, więc może to być pomyłka. Radzę go spytać, zanim wyśle, żeby nie mieć kłopotów ze zwrotem.
http://allegro.pl/przygody-tintina-i4595286040.html ma też 99 sztuk  zielonego TinTina  :shock:  Jak dla mnie to zbyt piękne żeby było prawdziwe, jeżeli ktoś się skusi na zakupy u tego allegrowicza to lepiej żeby napisał wcześniej maila z pytaniem o dostępność

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2747 dnia: Wrzesień 10, 2014, 07:48:48 pm »
Apropos "Kaczogrodu": ten wystawiający ma też 100 egzemplarzy Kaczogrodu Marco Roty :smile: . Rzeczywiście - dziwna sprawa. Może rzeczywiście to jakaś pomyłka...

Raczej nie, bo kupiłem właśnie parę komiksów i w piątek mają wysłać paczkę.

EDIT Dostałem maila z potwierdzeniem zamówienia. To jest na 100 procent "Miasto Sów".
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2014, 08:07:24 pm wysłana przez maximumcarnage »

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2748 dnia: Wrzesień 10, 2014, 08:45:30 pm »
Obawiam sie 100% to nieco za duze prawdopodobienstwo ufnosci (chyba ze uwzgledniasz mozliwosc zaistnienia zdarzeń elementarnych nalezacych do zbiorów zerowej miary), bowiem na pytanie dotyczace pomaranczowego Lucka otrzymalem z czytni nastepujaca odpowiedz:

W chwili obecnej dysponujemy tylko zdjęciem, tym samym które widać na Allegro (pomarańczowa okładka z żółtym napisem). Niecałe 24h temu wydawca aktualizował dostępność produktu (potwierdzając że jest dostępny).  W razie gdyby okazało się, iż nie jest to ten komiks co na okładce (z tym dostawcą nie mieliśmy tego typu problemów do tej pory), nie wyślemy go do Pana i zwrócimy bezzwłocznie pieniądze. 

Z wyrazami szacunku,
BOK Czytnia.pl 

Zatem, niestety, mocno pachnie mi to pomyłka. Daj znac, Maxi, co z Twego zakupu wyniknie.

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2749 dnia: Wrzesień 10, 2014, 08:47:53 pm »
Mnie ciekawi cóż to za dostawca oferuje dawno wyprzedane egzemplarze w takich ilościach?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2750 dnia: Wrzesień 10, 2014, 08:51:54 pm »
Mnie ciekawi cóż to za dostawca oferuje dawno wyprzedane egzemplarze w takich ilościach?
Mowa tez jest o "wydawcy, ktory aktualizowal dostepnosc produktu" i to jest najbardziej przykre z tego wszystkiego, bo wszyscy tutaj wiedza, ze Egmont nic nie wspominal o jakichkolwiek dodrukach, w tym przypadku pomaranczowego Lucka. Obawiam sie, ze beda z tego nici i to nawet nie jakies ladne kolorowe...

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2751 dnia: Wrzesień 10, 2014, 08:52:36 pm »
Panowie, jako że jestem z Opola, jutro pojadę do nich i wypytam co i jak.
Na allegro niektóre tytuły są dostępne, natomiast w sklepie już nie. Do tego brak informacji o odbiorze osobistym, tez może dziwić. Jak się uda to postaram się kupić jutro na miejscu LND :wink:

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2752 dnia: Wrzesień 10, 2014, 08:57:19 pm »
Panowie, jako że jestem z Opola, jutro pojadę do nich i wypytam co i jak.
Na allegro niektóre tytuły są dostępne, natomiast w sklepie już nie. Do tego brak informacji o odbiorze osobistym, tez może dziwić. Jak się uda to postaram się kupić jutro na miejscu LND :wink:
Spytaj tez o pomaranczowego Lucka, bo z tego co mam moje dziecko kartki mi powyrywalo. (Zastanawiam sie nad wystawieniem tego egzemplarza na Allegro z adnotacją stan idealny-)

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2753 dnia: Wrzesień 10, 2014, 08:57:59 pm »
Mowa tez jest o "wydawcy, ktory aktualizowal dostepnosc produktu" i to jest najbardziej przykre z tego wszystkiego, bo wszyscy tutaj wiedza, ze Egmont nic nie wspominal o jakichkolwiek dodrukach, w tym przypadku pomaranczowego Lucka. Obawiam sie, ze beda z tego nici i to nawet nie jakies ladne kolorowe...

Ja i tak niewiele ryzykuję bo wybrałem przesyłkę pobraniową.

W kontekście tego "wydawcy" też właśnie pomyślałem o Egmoncie. Niekoniecznie musi chodzić o dodruk. Sam kilka razy miałem takie przypadki, że niedostępny tytuł stawał się nagle dostępny w księgarni w której kupowałem (ostatnio nawet po kilku miesiącach nieobecności w ofercie). Tylko ta duża
ilość dziwi.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2754 dnia: Wrzesień 10, 2014, 09:04:05 pm »
Spytaj tez o pomaranczowego Lucka, bo z tego co mam moje dziecko kartki mi powyrywalo. (Zastanawiam sie nad wystawieniem tego egzemplarza na Allegro z adnotacją stan idealny-)


Zapytam

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2755 dnia: Wrzesień 10, 2014, 09:14:20 pm »
Ja i tak niewiele ryzykuję bo wybrałem przesyłkę pobraniową.

W kontekście tego "wydawcy" też właśnie pomyślałem o Egmoncie. Niekoniecznie musi chodzić o dodruk. Sam kilka razy miałem takie przypadki, że niedostępny tytuł stawał się nagle dostępny w księgarni w której kupowałem (ostatnio nawet po kilku miesiącach nieobecności w ofercie). Tylko ta duża
ilość dziwi.
Coz, w teorii prawdopodobienstwa o zdarzeniach, ktore zachodzą z prawd. = 1, mowi sie, ze zachodzą "prawie na pewno" (almost surely). To "prawie" to taki wentyl bezpieczenstwa teorii prawd. dla mozliwosci zajscia zdarzeń o prawd. = 0 (czyli nalezacych wlasnie do wspomnianego zbioru zerowej miary). Obawiam sie, ze w tym przypadku mamy co najwyzej do czynienia z ta druga kategoria zdarzen. Osoby o inklinacjach religijnych zdarzenia takie okreslaja mianem "cudów".

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2756 dnia: Wrzesień 10, 2014, 09:18:23 pm »
Osoby o inklinacjach religijnych zdarzenia takie okreslaja mianem "cudów".

Więc jeśli dotrze do mnie paczka z tymi 5cioma wyprzedanymi tytułami, to powinienem zostać kanonizowany.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2757 dnia: Wrzesień 10, 2014, 09:22:36 pm »
Więc jeśli dotrze do mnie paczka z tymi 5cioma wyprzedanymi tytułami, to powinienem zostać kanonizowany.


3x LND, LL i co jeszcze?

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2758 dnia: Wrzesień 10, 2014, 09:23:28 pm »
Więc jeśli dotrze do mnie paczka z tymi 5cioma wyprzedanymi tytułami, to powinienem zostać kanonizowany.
Kanonizowany powinien zostac sklep, a Ty bylbys komiksowa Floribeth Mory Diaz :biggrin:
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2759 dnia: Wrzesień 10, 2014, 09:27:42 pm »

3x LND, LL i co jeszcze?

Lucky Lukea nie brałem, bo mam (chociaż z perspektywy czasu zrobiłem głupotę bo zapłaciłem na początku roku na allegro z 70 złotych).

Kupiłem 3xLND, Miasto Sów, Kaczogród tom 5 i jeszcze Jonka, Jonek i Kleks tom 1 (ale on jest dostępny jeszcze w paru sklepach także nie wliczam).

Peta Wychodzi i tak na to samo, bo ona też została kanonizowana. Mielibyśmy więc dwóch świętych jednego dnia :smile: