trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1245017 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2775 dnia: Wrzesień 12, 2014, 11:37:39 am »
Pewnie nie pierwszy. :)

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2776 dnia: Wrzesień 12, 2014, 11:49:31 am »
Drugi i trzeci.

Offline bowman007

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2777 dnia: Wrzesień 13, 2014, 10:05:00 am »
Kolejna promocja na allegro mobilnym :P znowu kupiłem końcówkę do szczoteczki do zębów za 1 zł z przesyłką, co umożliwiło mi tym razem kupno w arosie roku zerowego za 36 zł :D

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2778 dnia: Wrzesień 13, 2014, 10:09:34 am »
Świetna wiadomość!! Ja kupiłem Sagę i Locke & Key za 65 zł razem (dzięki należą się AtomComics za wystawienie ich na allegro ;) ).

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2779 dnia: Wrzesień 13, 2014, 10:33:55 am »
A mogą być np. dwa przedmioty za w sumie 50 zł od dwóch sprzedających? Czy musi być jeden, żeby rabat 20 zł się naliczył?

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2780 dnia: Wrzesień 13, 2014, 12:48:55 pm »
A mogą być np. dwa przedmioty za w sumie 50 zł od dwóch sprzedających? Czy musi być jeden, żeby rabat 20 zł się naliczył?
Z tego co czytałem regulamin parę dni temu to jeden za min. 50 zł. Saga w Atomie była za 48.99, ale wystawili za 51 na moją prośbę w celu naliczenia zniżki ;)
A i musi być najnowsza wersja Allegro mobilnego - na starym telefonie zaktualizowało mi się do starszej i nie było możliwości dodania rabatu.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2781 dnia: Wrzesień 13, 2014, 02:02:04 pm »
Niestety zdaje się, że z jednego smartfona można kupić tylko raz. Bo chciałem teraz złożyć drugie zamówienie z allegrowego konta siostry, kupiłem znowu za 1 zł i nie mam kuponu.
Znalazłem sprzedawcę, który nie będzie musiał za darmo wysyłać mi tej końcówki do szczoteczki, bo wybrałem opcję odbiór osobisty po przedpłacie i po prostu wpłaciłem złotówkę. Firma oczywiście jest z Białegostoku (jak zwykle). Max nie potrzebujesz dwóch końcówek do szczoteczki?  :smile:

Edit.
Jednak mam kupon. Przyszedł po godzinie od zamówienia i minutę po napisaniu posta na forum. :smile:

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2782 dnia: Wrzesień 13, 2014, 02:08:12 pm »
Max nie potrzebujesz dwóch końcówek do szczoteczki?  :smile:


Najpierw musiałbym kupić szczoteczkę elektryczną :smile: Swoją drogą to ten sprzedawca dzięki komiksiarzom, kokosy kręci. A w telewizji mówią, że Polacy nie dbają o higienę jamy ustnej. 

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2783 dnia: Wrzesień 13, 2014, 02:16:22 pm »
Ludziska, kupcie jakas aukcje charytatywna za 1 zl, a nie szczoteczki. Wiecej bedzie pozytku.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2784 dnia: Wrzesień 13, 2014, 02:51:37 pm »
W sumie racja, ale u mnie już za późno. Skupiłem się na tym żeby zrobić tak, żeby firma od szczoteczek nie musiała płacić za wysyłkę tej końcówki za 1 zł. Bo to już byłby mały wstyd. Wykorzystać ich za 1 zł, żeby mieć rabat na All i jeszcze naciągnąć ich na kasę za wysyłkę nikomu niepotrzebnej końcówki.

Mam pytanie. Bo pierwszy raz coś kupuję w tym mobilnym All, szukam wszędzie info, ale nie mogę znaleźć.
Chcę kupić od jednej firmy 2 przedmioty za trochę ponad 50 zł. Na laptopie mam normalnie dwa buttony: Kup Teraz i dodaj do koszyka. A na smartfonie nie ma tego drugiego. I teraz się boję, że jak po prostu kupię je osobno w KT bez dodawania do koszyka, to mimo iż będą to przedmioty od jednego sprzedającego, nie będzie takiej automatycznej opcji, żeby zapłacić raz za wysyłkę + dodać rabat. Sprzedawca ma normalnie, że kolejna sztuka wysyłka 0 zł, ale na smartfonie to znowu może być inaczej i nie będę mógł zapłacić razem za dwie książki z jedną wysyłką + rabatem. Będę mógł, czy nie?

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2785 dnia: Wrzesień 13, 2014, 02:58:13 pm »
a czemu zamiast kupować końcówki i jeden komiks tańszy o 20 zł po prostu tak jak ja nie kupicie dwóch komiksów każdy tańszy o dychę? bo tak naprawdę to i tak tracicie min 2 zł na niepotrzebne bzdety...
tak z ciekawości pytam...

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2786 dnia: Wrzesień 13, 2014, 03:01:51 pm »
Mam pytanie. Bo pierwszy raz coś kupuję w tym mobilnym All, szukam wszędzie info, ale nie mogę znaleźć.
Chcę kupić od jednej firmy 2 przedmioty za trochę ponad 50 zł. Na laptopie mam normalnie dwa buttony: Kup Teraz i dodaj do koszyka. A na smartfonie nie ma tego drugiego. I teraz się boję, że jak po prostu kupię je osobno w KT bez dodawania do koszyka, to mimo iż będą to przedmioty od jednego sprzedającego, nie będzie takiej automatycznej opcji, żeby zapłacić raz za wysyłkę + dodać rabat. Sprzedawca ma normalnie, że kolejna sztuka wysyłka 0 zł, ale na smartfonie to znowu może być inaczej i nie będę mógł zapłacić razem za dwie książki z jedną wysyłką + rabatem. Będę mógł, czy nie?
Obawiam sie ze nie ma takiej opcji. Niestety wersja mobilna jest uposledzona. Jedyna opcja to kupic dwa egzemplarze tej samej ksiazki, ale to sie raczej nie oplaca :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline picemi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2787 dnia: Wrzesień 13, 2014, 03:08:27 pm »
kupowałem od aros.pl przez aplikacje 3 różne komiksy i skorzystałem z promocji. także wszystko działa tak jak powinno - suma zakupów musi przekroczyć 50 zł, z tego co wyczytałem mogą to być nawet różni sprzedawcy (nie wliczamy wysyłki), za wysyłkę zapłaciłem raz, pomimo że nie dodawałem do koszyka (takie są zalecenia na aros.pl)

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2788 dnia: Wrzesień 13, 2014, 03:12:31 pm »
Rzeczywiscie jeden zpunktow regulaminu mowi:
Czy mogę wykorzystać kupon, kupując kilka przedmiotów od różnych sprzedawców w aplikacji mobilnej Allegro?  Tak, możesz kupić kilka przedmiotów przez opcję Kup teraz w aplikacji Allegro. Aby wykorzystać kupon rabatowy, zapłać za wszystkie produkty jedną płatnością powyżej 50 zł.
 
kupowałem od aros.pl przez aplikacje 3 różne komiksy i skorzystałem z promocji. także wszystko działa tak jak powinno - suma zakupów musi przekroczyć 50 zł, z tego co wyczytałem mogą to być nawet różni sprzedawcy (nie wliczamy wysyłki), za wysyłkę zapłaciłem raz, pomimo że nie dodawałem do koszyka (takie są zalecenia na aros.pl)
picemi, ale jak w aplikacji zrobic platnosc laczona? ja jestem jakis ciemny albo slepy w tym temacie :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline picemi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2789 dnia: Wrzesień 13, 2014, 03:24:16 pm »
kupujesz kilka rzeczy nie płacąc, później klikasz na jednej z nich zapłać - i tam Ci wyskakują inne rzeczy do zaznaczenia - zaznaczasz i płacisz za wszystko