Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1244959 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2805 dnia: Wrzesień 13, 2014, 08:08:52 pm »


Jeśli chodzi o trzeci tom to byłem ja :smile: Swoją drogą była tylko jedna sztuka w promocji.

a jesteście pewni, że była w ogóle w promocji? bo znaczka to ona nie miała, a 75 zyla to mi na 40% nie wygląda... no chyba, że był tez gdzieś egzemplarz za 60 i mi umknął...

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2806 dnia: Wrzesień 13, 2014, 08:11:42 pm »

a jesteście pewni, że była w ogóle w promocji? bo znaczka to ona nie miała, a 75 zyla to mi na 40% nie wygląda... no chyba, że był tez gdzieś egzemplarz za 60 i mi umknął...

Był jeden egzemplarz za 60. Gdy go kupiłem cena automatycznie zmieniła się na 75, z "Sygnałem do szumu" było podobnie.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2807 dnia: Wrzesień 13, 2014, 08:26:46 pm »
Ja zrobiłem zamówienie kilka minut przed postem Koalara.
Blueberry'ego odpuściłem specjalnie, bo nie mam pierwszych tomów, a nie chciałem pchać się w kolejną serię. Fajnie, że skorzystałeś Maxi :wink:

Offline bowman007

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2808 dnia: Wrzesień 13, 2014, 09:49:01 pm »
Odnośnie allegro, czy ktoś dostał bon, po zakupie aukcji charytatywnej? ja na razie niestety nie  :doubt:  boje się, że jak allegro nie dostaje prowizji, to nie ma bonu. Minęły już 3 h. Chciałem skorzystać z konta brata, a wyszło średnio. Tak czy siak złotówka przynajmniej nie poszła na marne  :lol:

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2809 dnia: Wrzesień 13, 2014, 09:52:08 pm »
Promocja jest do poniedziałku.
Kupon rabatowy ma przyjść chyba w 48h, to się wyrobisz. :)

Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2810 dnia: Wrzesień 14, 2014, 06:08:38 am »
Promocja jest do poniedziałku.
Kupon rabatowy ma przyjść chyba w 48h, to się wyrobisz. :)
Źle zrozumiałeś,  kupom przychodzi w 48h  i jest ważny przez tydzień.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2811 dnia: Wrzesień 14, 2014, 06:13:06 am »
Odnośnie allegro, czy ktoś dostał bon, po zakupie aukcji charytatywnej? ja na razie niestety nie  :doubt:  boje się, że jak allegro nie dostaje prowizji, to nie ma bonu. Minęły już 3 h. Chciałem skorzystać z konta brata, a wyszło średnio. Tak czy siak złotówka przynajmniej nie poszła na marne  :lol:
Ja dostalem kupon po wsparciu akcji na zwierzaczki. Czekalem kilka godzin, ale sie pojawil. Wiec spoko bedzie.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline picemi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2812 dnia: Wrzesień 14, 2014, 07:48:38 am »
nie, to nie żart ale życie. te promocje na allegro nie są co dzień. resztę komiksów i tak gdzieś indziej musisz kupić

jakby była gwarancja, że wszystko tak dostaniesz to masz rację. ale jak wiesz, że się uda 3 lub 4 razy, to lepiej inwestować w droższe sztuki (właśnie tak jak mówisz koło 50 złotych. ale to niestety było tylko albo 49 czyli za mało, albo 69 czyli za dużo. wziąłem falangi)

matematyka to nie tylko same suche liczby i  liczenie. uczy Myślenia, Planowania i obliczeń tych Interpretowania.


EDIT: Jakbym kupił 2 Durango po 32 (z wysyłką) to na każdym zaoszczędzę po 10. Bardzo bliskie temu kwoty (w stosunku do cen allegro z wysyłką) to na najbliższej promocji bonito znajdziesz. A gdzie kupisz falangi za 50 (+ 4 za odbiór w punkcie)?
pod tą konkretną promocję dobiera się odpowiednie komiksy
jeden z moich zakupów: 3 x tintin w arosie =50,50 + 4 zł wysyłka + 1 zł pierwszy zakup - 20 zł = 35,50 zł zniżka 53 %
nastepny: Batman rok zerowy 52,50 + 4 zł + 1 zł - 20 zł = 37, 50 zł zniżka 50 %
falangi 70 zł + 4 zł + 1 zł - 20 zł = 55 zł zniżka 45 %
chodzi
o cenę zakupu a nie ilość sztuk, zresztą droższe komiksy jest łatwiej kupić taniej w porównaniu do ceny okładkowej na allegro (zazwyczaj dochodzi jeszcze wysyłka która przy tańszych komiksach stanowi dużą część ceny komiksu)
poza tym można trafić na mega okazje przy droższych
http://allegro.pl/v-jak-vendetta-i4588909097.html
http://allegro.pl/v-jak-vendetta-i4589184893.html
(ja się niestety nie załapałem- kupiłem od szczęśliwca który zakupił 8 sztuk tego komiksu z kuponem)
przy tańszych już to tak korzystnie nie wygląda
http://allegro.pl/skarga-utraconych-ziem-czarodziejka-sanctus-i4528891689.html
http://allegro.pl/przygody-tintina-tajemnica-jednorozca-i4528885165.html
choć ciągle bardzo przyjemnieCo do ilości zakupów - wystarczy grzecznie pochodzić po znajomych - kto nie korzysta z chęcią odstąpi
przez poprzedni weekend dokonałem 4 zakupów w ten weekend 5 (w następnej akcji można korzystać z tego samego konta)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2014, 07:52:32 am wysłana przez picemi »

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2813 dnia: Wrzesień 14, 2014, 08:13:23 am »
jeszcze raz powtarzam: chodzi rzeczywiście o cenę, jak znajdziesz sposób (np znajomi !) żeby wykupić wszystko co chcesz.
Ja mówie o sytuacji gdy skorzystam 3 lub 4 razy a resztę i tak muszę kupić gdzie indziej....

Offline picemi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2814 dnia: Wrzesień 14, 2014, 08:17:18 am »
jeszcze raz powtarzam: chodzi rzeczywiście o cenę, jak znajdziesz sposób (np znajomi !) żeby wykupić wszystko co chcesz.
Ja mówie o sytuacji gdy skorzystam 3 lub 4 razy a resztę i tak muszę kupić gdzie indziej....
skoro resztę i tak musisz kupić gdzie indziej, a cenowo wychodzi zawsze to samo - 15 zł - to chyba najkorzystniej kupić tam gdzie wychodzi największa zniżka % - prawda ?

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2815 dnia: Wrzesień 14, 2014, 08:29:00 am »
ale resztę mogę kupić w podobnych cenach gdzie indziej (pokazany przeze mnie wcześniej przykład Jeremiaha i Silas Corey, które kupiłem w bonito o 4-5 zło drożej w sumie)
pokaż mi gdzie zaś kupię Falangi za 54, albo nawet te 59 (jakby liczyć ta piątkę co straciłem na silasie) z wysyłką? nie ma nadziei na taką obniżkę NIGDZIE!

więc skoro istnieje ryzyko, że załapię się jedynie na 3-4 takie promocje ( a nie będę po znajomych łaził by mi komórki pożyczyli), to wolę brać te droższe najpierw: falangi wczoraj, yans następnym razem, trylogia nikpoloa potem, a w międzyczasie pewnie i Yans 2 wyjdzie albo jakiś Valerian. te pozostałe na pewno kiedyś gdzieś dostanę w dobrej cenie...

Offline picemi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2816 dnia: Wrzesień 14, 2014, 08:50:39 am »
Chociaż teraz jeszcze mniej rozumiem tych co kupowali kilka małych komiksów w koszyku zamiast jednego drogiego. zamiast zaoszczędzić 20 zł na jednym droższym zaoszczędzili po 10 na dwóch albo po 6,67 na trzech...

odnoszę się do tej wypowiedzi..

Załóżmy że chcesz kupić 3 tintiny i falangi, nie chcesz chodzić po znajomych
opcja 1: 3 tintiny teraz - 35,50 zł + falangi później 70 zł - załóżmy że bez wysyłki bo weźmiesz przy okazji innego zakupu=105,50 zł
opcja 2 falangi teraz - 55 zł + tintiny potem 50,50 zł = 105,50 zł

NIGDZIE nie kupisz tintinów po 12 zł - też nie ma na to nadziei (oprócz przypadków jak podałem wcześniej ale tam v jak vendetta był za 20 zł)
skoro była promocja 40 % na jeremiaha i silas corey to równie dobrze może być taka na falangi.
a łatwiej się załapać na allegro na większe zniżki na droższych komiksach niż na tańszych.
gdy mam do wyboru jednak jeden zakup to wolę kupić to gdzie więcej oszczędzam (przy założeniu że oba komiksy chcę tak samo)

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2817 dnia: Wrzesień 14, 2014, 08:56:07 am »
ok, ok, ok. poddaję się...

dlatego właśnie najlepszych okazji zawsze szuka u nas w domu moja żona - zdaje się mieć podobny zmysł jak ty...
szkoda tylko, że na komiksach się nie zna, więc muszę sobie radzić sam i pewnie zazwyczaj przepłacam...

Offline bowman007

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2818 dnia: Wrzesień 14, 2014, 09:46:18 am »
Ja dostalem kupon po wsparciu akcji na zwierzaczki. Czekalem kilka godzin, ale sie pojawil. Wiec spoko bedzie.
Faktycznie kupon pojawił się dziś rano. Liga sprawiedliwości tom 3 kupiony z 50 % zniżką :biggrin:
Nowe dc kupuje taniej niż WKKM, piękna sprawa :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2014, 09:50:47 am wysłana przez bowman007 »

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2819 dnia: Wrzesień 14, 2014, 11:12:42 am »
Źle zrozumiałeś,  kupom przychodzi w 48h  i jest ważny przez tydzień.
Ja zrozumiałem, tylko źle to napisałem. Ten pierwszy przedmiot trzeba kupić do poniedziałku, żeby przyszedł kupon. A potem chyba do 21.09 jest ważny.