trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1244919 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3000 dnia: Wrzesień 26, 2014, 08:11:28 pm »
Wielkie dzięki za wiadomość, peta18  :biggrin: Mój telefon pochodzi z ery przedsmartfonowej i już myślałem, ze ominie mnie ta promocja, a tu proszę. Teraz tylko wybrać...
spoko, trzeba korzystac jak daja :) Latwiej na pewno sie poruszac tym, co maja pojecie o Androidzie, ale to kwestia chwili zeby zalapac co i jak.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3001 dnia: Wrzesień 27, 2014, 11:26:37 am »
Wypróbowałem zabawę z kuponami od dwóch różnych osób i wszystko odbyło się niemal bezproblemowo, oprócz tego, że jakoś zamulała dzisiaj ta aplikacja. Nic dziwnego, że czasem ktoś nie doprowadził do końca płatności, skoro np. naciskasz na jakiś button i nie ma żadnej klepsydry czy coś, że on myśli, a on po prostu zamula i dopiero za kilka sekund włączył to co było dalej. Ktoś mógłby pomyśleć, że nie kliknął, zrobi to jeszcze raz i wyskoczy jakiś błąd czy coś. W każdym razie byłem cierpliwy niczym osoba grająca w sapera. Najbardziej zamulała ta mapka, gdzie miałem zaznaczyć odbiór przedmiotu.

Jeszcze nigdy mi tak nie zamulało, ale udało się, po prostu były do wyboru płatności jedna pod drugą i powoli, ostrożnie i cierpliwie udało się doprowadzić sprawę do końca.
Jeśli Allegro chce tymi kuponami zachęcić do korzystania z aplikacji, to srogo się zawiedzie. Ja to robię tylko teraz, bo są super kupony, a potem tyle mnie w mobilnym Allegro widzieli. Za darmo nie będę przez pole minowe przechodził. Za 2 dychy na każde wydane 30, to mogę to robić, ale nie normalnie.

Offline perek82

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3002 dnia: Wrzesień 27, 2014, 12:11:38 pm »
Multiversum zdaje się mieć promocję na rzeczy dostępne od ręki.
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3003 dnia: Wrzesień 27, 2014, 12:53:38 pm »
Multiversum zdaje się mieć promocję na rzeczy dostępne od ręki.
O ile moje "źródło" :wink: się nie myli, to od jutra również będzie weekend -15% na towary dostępne od ręki.
I kto tu ma najświeższe informacje? :biggrin:
Ta promocja to jednak nie jest takie do końca -15%, bo cena podstawowa rzeczy, które akurat obserwowałem, na czas promocji poszła o kilka złotych w górę. W sensie - cena obecnie przekreślona nie jest tą, która widniała przy konkretnych tomach w piątek wieczorem. :razz: Tak czy inaczej promocja zacna i ceny niezłe.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3004 dnia: Wrzesień 27, 2014, 01:10:47 pm »
I kto tu ma najświeższe informacje? :biggrin:
Ta promocja to jednak nie jest takie do końca -15%, bo cena podstawowa rzeczy, które akurat obserwowałem, na czas promocji poszła o kilka złotych w górę. W sensie - cena obecnie przekreślona nie jest tą, która widniała przy konkretnych tomach w piątek wieczorem. :razz: Tak czy inaczej promocja zacna i ceny niezłe.
A jakie pozycje wg Was są godne uwagi za obecną, promocyjną cenę?


EDIT: Tzn. w sensie, że to bardzo okazyjna cena jest, jak na taką pozycję.

Offline eskos

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3005 dnia: Wrzesień 27, 2014, 01:20:19 pm »
Ta promocja to jednak nie jest takie do końca -15%, bo cena podstawowa rzeczy, które akurat obserwowałem, na czas promocji poszła o kilka złotych w górę. W sensie - cena obecnie przekreślona nie jest tą, która widniała przy konkretnych tomach w piątek wieczorem. :razz: Tak czy inaczej promocja zacna i ceny niezłe.
Ceny w Multiversum są przeliczane (a przynajmniej były kiedyś) po piątkowym kursie dolara. Dlatego ceny sobotnie różnią się od tych z dnia poprzedniego.

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3006 dnia: Wrzesień 27, 2014, 01:47:22 pm »
Ta promocja to jednak nie jest takie do końca -15%, bo cena podstawowa rzeczy, które akurat obserwowałem, na czas promocji poszła o kilka złotych w górę.

To prawda. Dlatego nie jest to jakaś wielka promocja. Poprzednia była o wiele korzystniejsza.

Offline Wyszu

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3007 dnia: Wrzesień 27, 2014, 05:25:48 pm »
Śledzę ten wątek od jakiegoś czasu i muszę przyznać że bardzo pomocne newsy można tu znaleźć ;)
Sambre - Werner i Szarlotta za 46 zł :) mobilne allegro i kupony - zakupione.
Bardzo dobra cena...

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3008 dnia: Wrzesień 27, 2014, 05:32:49 pm »
Sambre - Werner i Szarlotta za 46 zł :smile: mobilne allegro i kupony - zakupione.
Bardzo dobra cena...
I genialny komiks. Jak już przeczytasz, to wejdź do wątku o Sambre w europejskich i poczytaj. Całkiem ciekawe rozmowy tam przeprowadzaliśmy. Ale dopiero po przeczytaniu. Używaliśmy opcji spoiler i spoilery były poukrywane w takich ciemnych prostokątach, ale ostatnio coś się forum spieprzyło i wszystkie spoilery są normalnie odkryte. Jak tam wejdziesz przed, to masz zabawę z głowy.

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3009 dnia: Wrzesień 27, 2014, 05:40:55 pm »
Kuponów allegro cd.
Wczoraj wygenerowane ważne do 10.10. Akurat powinny dopomóc w zakupie Kovala i Wilq'a.  :cool:  Ach ta jesień, komiksy niesie.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3010 dnia: Wrzesień 27, 2014, 06:23:31 pm »
Ale denerwujecie mnie z tymi kuponami. U mnie cały czas brak... Zainstalowanem na telefonie żony. Efekt cały czas ten sam- brak kuponów. Jakies felerne konto mam...

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3011 dnia: Wrzesień 27, 2014, 06:45:37 pm »
Ale denerwujecie mnie z tymi kuponami. U mnie cały czas brak... Zainstalowanem na telefonie żony. Efekt cały czas ten sam- brak kuponów. Jakies felerne konto mam...
Masz androida czy iOSa? Na Androidzie powinno byc bez problemow. Pod iOSem na tablecie kolegi widzialem, ze mozliwosc pobrania kuponu sie nie pokazuje, mimo ze mial wersje aktualna apki.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Wyszu

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3012 dnia: Wrzesień 27, 2014, 07:11:53 pm »
I genialny komiks. Jak już przeczytasz, to wejdź do wątku o Sambre w europejskich i poczytaj.
Tym bardziej się cieszę :smile: Po lekturze pierwszej części, wyostrzył mi się apetyt na drugą i trzecią część.
Dziękuję za sugestie, odwiedzę po przeczytaniu na 100% :wink:

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3013 dnia: Wrzesień 27, 2014, 08:02:54 pm »
Peta- iOS i wlasnie mam ten problem...
Wyszu- dobry wybór:)

Offline Mefisto76

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3014 dnia: Wrzesień 27, 2014, 08:55:43 pm »
Tym bardziej się cieszę :smile: Po lekturze pierwszej części, wyostrzył mi się apetyt na drugą i trzecią część.
Dziękuję za sugestie, odwiedzę po przeczytaniu na 100% :wink:

Widzisz, tylko musisz wiedzieć, że Death uważa ten komiks za najlepszy w naszym ukladzie slonecznym. W kazdym mozliwym watku - niedlugo pewnie w sprawach technicznych nawet - pisze o Sambre, że jest genialny. Kiedys wreszcie wpadl mi ten album w ręce. Przeczytalem i zapomnialem. Ot, mile czytadlo, ale tyle - nawet niedokonczeni Wladcy Chmielu z Motopolu byli lepsi. Ja uwazam "Historię bez bohatera" za mistrzowski album, ale zdaję sobie sprawę, ze to subiektywna opinia i nie pisze tego w co drugim poście każdego watku tego forum. 
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!